Šta je novo?

Stigao Toca Race Driver 2 !!!

driver

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
18,145
Poena
1,170
Uspeli posle dva i po meseca :)

Kad probam, javljam kasnije kaki je :)
 
Mojne samo da se ukakis od srece :d
 
driver-u, zar ti nisi narucio tu igru preko?? 50 jura ako se ne varam :d

javi kad "proradi" ;)
 
Jao, kako se lozi, a sto ne radi nema veze...
 
Poslednja izmena:
desire !

leksa je napisao(la):
Jao, kako se lozi, a sto ne radi nema veze...

...u vreme post-ovanja euphoria ga je obuzela,nije procitao "fake nfo" :D :D :smoke



pozdrav A. :-devil-:
 
Ma kazem ja, vrhovna woona je to :d
 
Na koliko diskova dolazi i koliko je zahtevna?
 
jeste fake info, i ne moze da radi, ali samo kad si vuna k'o leksa recimo ;)
evo meni radi :D

@eternity: postoji samo DVD verzija, i igra je totalno nezahtevna, leti na medium 1024 na MX440 :)
 
Poslednja izmena:
Naleteo sam na neku sa 4 CD-a.Vredi li to kupovine?
 
Poslednja izmena:
Jao przane, ajde da cujem kako to radi? Samo nemoj onu pricu o iskljucivanju cd/dvd uredjaja i slicne...
 
driver je napisao(la):
@eternity: postoji samo DVD verzija, i igra je totalno nezahtevna, leti na medium 1024 na MX440 :)
mora da je do jaja grafika kad i na tvom krshu od masine radi :D
 
Grafika..... najbitniji detalj simulacije vožnje....
 
Pa naravno da jeste :D
 
'si lood, drajverova karta moze i po 5-6 pixela da prikaze i to istovremeno :d :)
 
Pa jel stigla ili nije ? Koliko CD-ova ?
 
Evo napokon sam nashao vremena da odigram malo igru, i samo ukratko : sr*nje...Toliiko glupih propusta ima, da je to neverovatno...Prva stavka koju uvek istichem je zvuk....Totalno je glup i unishtava igru, a ne treba da pominjem kako nema veze sa pravim zvukovima...Recimo, Ford GT se chuje ko da ima 1300ccm, a otprilike tako i ide, a Skyline ima verovatno najruzniji zvuk u igri, zajedno sa turbinom koja se pri otpushtanju gasa chuje ko da neko otvara pivo :) Druga morbidna stvar je shto Seat Cupra ide bolje od Skyline-a, forda GT, chak i Ford formule :) i to je ujedno jedini auto koji je odlichno uradjen...Od zvuka, preko fizike, i samog osecaja, jednostavno je najbolji...Skyline se ponasha ko da ima zadnju vuchu, regularno mu odlece dupe u krivini, tako da je cela igra totalno konfuzna....Preshao sam 10 staza (misija), sa 10 razlichitih automobila, i vishe nemam volje ni da vozim, smorio sam se :)
Kad se setim da sam ga zamalo platio 50e, sreca da je dosha ova legalna verzija ;)
 
Dobro je sto rece i ja zamalo da uzmem original. ;)
 
Meni kazesh ? :)
Pa LFS brzo smori, nema licenciranih kola, zvuk je takodje gadan itd ;)
po meni je JGTC mod za F1 99-02 najbolji od svega, samo shto nije kompletan, malo kola i staza...Ali u ovom ralo i volovi svetu, ko ce josh da gleda prave sportske mashine :)
 
driver je napisao(la):
...druga morbidna stvar je shto Seat Cupra ide bolje od Skyline-a...

:zgran:

Znaci ne verujem :)
Dobro je da nisu stavili uzelcov yugo :smash: :p
 
Ma usrashe ga totalno ;)
Chekao sam igru godinu dana, ali cu na kraju izgleda da kupim PS2 :D
 
driver je napisao(la):
...Skyline ima verovatno najruzniji zvuk u igri, zajedno sa turbinom koja se pri otpushtanju gasa chuje ko da neko otvara pivo :)

Jao, ovo moram da probam... I to pod obavezno :p
 
driver je napisao(la):
Evo napokon sam nashao vremena da odigram malo igru, i samo ukratko : sr*nje...Toliiko glupih propusta ima, da je to neverovatno...Prva stavka koju uvek istichem je zvuk....Totalno je glup i unishtava igru, a ne treba da pominjem kako nema veze sa pravim zvukovima...Recimo, Ford GT se chuje ko da ima 1300ccm, a otprilike tako i ide, a Skyline ima verovatno najruzniji zvuk u igri, zajedno sa turbinom koja se pri otpushtanju gasa chuje ko da neko otvara pivo :) Druga morbidna stvar je shto Seat Cupra ide bolje od Skyline-a, forda GT, chak i Ford formule :) i to je ujedno jedini auto koji je odlichno uradjen...Od zvuka, preko fizike, i samog osecaja, jednostavno je najbolji...Skyline se ponasha ko da ima zadnju vuchu, regularno mu odlece dupe u krivini, tako da je cela igra totalno konfuzna....Preshao sam 10 staza (misija), sa 10 razlichitih automobila, i vishe nemam volje ni da vozim, smorio sam se :)
Kad se setim da sam ga zamalo platio 50e, sreca da je dosha ova legalna verzija ;)

Hehe vuno, a sta sam ja rekao... demo ne mora nista da predstavlja! Rekao sam da ce krs da bude... isto kao i kec. :d :D :p
 
Ma nisam ja rekao da je isto kao i kec, ali u odnosu na demo, mnogo sam vishe ochekivao...Kec je bio bruka, mislim da nishta zivo na njemu nije valjalo osim odsjaja sunca na putu:), ovo je veliki pomak, ali previshe pochetnichkih greshaka...
 
Ma Gotham Racing 2 rulez!!!Steta sto ne uzeh Xbox umjesto PS2 :(
 
Ma daj bre, najnenadjebivija vožnja je upravo na PS2... ;)
 
Gotham racing je isto shto i NFS :) Arkadno sr*nje :)
Kako od Xboxa neko moze ochekivati bolje od PCja, kad su to sve iste izdavachke kuce, nema jedne japanske igre, osim ponekad kad im iz zaljenja portuju neku glupost :)

Danas bih pre igrao GT2 preko emulatora, nego 98% voznji sa PCa, u krajnjem sluchaju to i radim kad se razocharam svakim novim naslovom....
 
Kako mozes da za Gotham Racing kazes da je arkada?Igra pored sirokog spektra auta nudi i prije svega sjajan zvuk(zvuk 360modene je kao u stvarnosti)sjajnu fiziku i odlicnu grafiku.GT je odlican serijal ali ako ce GT4 biti ono sto su stavili u videima(a imam oko 10-ak videa o igri)onda bolje da ne izdaju uopste igru.Ne mogu da vjerujem ali skripu guma u krivinama i pri startu uopste nisu promijenili.Isti je zvuk kao u GT3(strasno lose uradjen)onda ako se onako cuje novi M5 onda stvarno....Onda osjecaj brzini lose uradjen.Mada ovo su moje kritike prema odgledanim clipovima o igri.Mozda promijene nesto ipak do izlaska igre ima pola godine.GothamRacing je igra koja je do sad ostavila najaci utisak na mene(a nije ni cudo kad iza nje stoji Microsoft)

BTW:Na osnovu cega si zakljucio da je GR arkada?
 
Poslednja izmena:
Nisam ja zakljuchio, igra je jednostavno arkada jer je i cilj da bude arkada...Recimo, i NFS u nekim delovima ima odlichnu fiziku, ali je i dalje arkada, sa tom namerom je napravljena igra...Isti takav je i gotham, a i izbor kola je po meni nikakav...
Shto se tiche GT4, nedaj boze da srede shkripu guma i naprave damage model, sve ostale firme koje prave simulacije voznje, mogu odmah kljuch u bravu, jer to su jedine dve stavke koje fale igri do savrshenstva...

Shto se tiche Microsofta, to moze samo da bude minus :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno