Šta je novo?

stigao STOLEN

byello

Slavan
Učlanjen(a)
26.11.2004
Poruke
14
Poena
304
Dok ne stigne chaos theory, trebali bi da probate ovo!!!

Vrhunski scenario, i velika igrivost, samo je grafika malko losija (u odnosu npr. na brothers in arms)

Stize na 1 dvd-u, radi na p4 1800, i podrzava samo gforce fx, znaci mx ne dolazi u obzir prem da ne vidim zasto!!!
 
Prob`o ja juce,ne da je neoptimizovano nego to nisam video u poslednjih godinu dana,u ostalom bacite oko na forum theisonews-a.
Bruka
 
pa ako je grafika losija od brothers in arms, kakva je onda :D
 
Ajd sto je grafika takva kakva je nego sto je kamera katastrofa!!
 
Bice ovo razocarenje godine, igrica je zesci shit sto se tice svega osim ideje i scenarija.
 
ako su ideja i scenario dobri, onda razocarenje moze da bude igrivost i grafika, nikako cela igra...
 
CezaR 2

Ne znam kako vi drugi, ali meni ova igra ima frame rate jedva 12-13 na
masini n force 2 3200+ 1gb rama 6800 gt!
Posto je to potpuno nemoguce, verovatno ce ili da izadje neki pach ili neka
ispravna verzija. Optimizovana lose ili ne, ovo je previse! Jel ima neko resenje
za ovo?
 
Da nije do tvoje mašine, neki softverski problem. Koliko imaš fps u Doom-u III i HL2?
 
Maxo ne debatuj napamet, igra je katastrofalno optimizovana, seckalo bi i tebi na tvojoj zveri, odvratno...Jednostavno igra kao da je zakucana na ~18 fpsa i mozes da imas samo manje, a nikako vise od toga...
 
filipenko je napisao(la):
Maxo ne debatuj napamet, igra je katastrofalno optimizovana, seckalo bi i tebi na tvojoj zveri, odvratno...Jednostavno igra kao da je zakucana na ~18 fpsa i mozes da imas samo manje, a nikako vise od toga...

A zato na Playsmoru 60 fps konstantno, a tek na Xkanti :d :d :d
"A tek sto ce PS3 da rula!!!" ..... tvoje reci.....
 
Pa na Xkanti i Playsmoru brdo igara takodje secka, a sto se ove igre tice pos*rem se ja na 60 frejmova, i ovde bi ih imao u 512*384, sve na low...da ne pricam kako je gameplay dosadan cim prodje 5 minuta...
 
Poslednja izmena:
Maxo, ne postoji ni teoretska sansa da mi kompjuter ima softverski problem, imam
frame rate u doom-u 3 na 1280 1024 8ans 4 atil. od 40-70 half life 2 ista setovanja
od 60 do 180. Ali ni to nije bitno ja radim u firmi SasaiStevan Electronik kao serviser,
posao mi je da sklapam masine, a overclockovanjem i optimizacijom se bavim 10 god...
LJudi donose kod mene masine kad imaju problem..Bice da je Filipenko dao odgovor za
obojicu... Pozdrav....
 
Nazad
Vrh Dno