Šta je novo?

Stigao MF Jedi Knight 2... Idem da ga uzmem!!!!

byMaX

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
10.01.2001
Poruke
12,148
Poena
1,019
Javljam Vam utiske...

he he ....
 
jedi

moze li to da se kupi!!!????!! Aaaah
 
STIGAO!!!!!!! Ja vec presao nekoliko misija.... Stigao danas zvanicno u CD klubove... mada , pitanje je koliko se sada time hvale.... U svakom slucaju - odlicna, nije zahtevna, vec probao kod druga na MX-u, i AMD 1100MHz, 256MB - na max. 800*600 bez problema (zahtevnost kao RtCW)....

Utisci kasnije....

AAAAA! Odlicno!
 
Alo, ljudi - stigao je MOHAA, RTCW i the rest of the FPS' KILLER!!!!!!
Reagujte!!!!!!

BTW, UT2003 shotovi (na gameguru.box.sk) - su jezivo dobri!!!!!!!
 
Tek sam poceo da igram, izgleda odlicno i radi sasvim lepo na GTSu u 1280x1024x32@max detalja.
Max, u kojoj misiji se dobija Lightsaber? :):):) (opet ga nema na pocetku boom)
 
Ne izgleda lose na prvi pogled.
Bice instalirano u Plato.Net-u u sledecih par dana :)
 
Ni ja ga jos nisam dobio!!! A! Igra je odlicna! Tek sada vidim koliko je renegade shit...
 
Hehehe pa nije ti se valjda svidela, kretanje i nisanjenje je odvratno uradjeno - igra je nikad gora.
 
Igra je dobra ... ali ne znam kako to radi na MX-u na bas sve max... nema sanse .. texture toliko pocnu da jedu memoriju da mi mish laguje neverovatno ... cim ih stavim na high sve je ok .. i naravno 16 bita render. JOj... gf4mx...
 
Jos malo pacu morati da menjam graficku(Hercules MX).A i dosta joj je vremena bilo.:D
 
Ljudi, danas sam video kako to izgleda na MX-u, bez onih realtime senki... Uzasno je!!! (Muzzy, popravio sam one senke kada sam ukljucio s3tc fix u drajverima)....

A tek RENEGADE...!!! Na MX-u uzas! Voda ni na sta ne lici, igra ocajno secka i u 800*600! Teksture skroz siromasne... Ljudi, ako igrate Q3 based igre i Renegade, pogledajte kako radi na GF3 - odusevicete se!!!
 
byMaX je napisao(la):
Ljudi, danas sam video kako to izgleda na MX-u, bez onih realtime senki... Uzasno je!!! (Muzzy, popravio sam one senke kada sam ukljucio s3tc fix u drajverima)....

A tek RENEGADE...!!! Na MX-u uzas! Voda ni na sta ne lici, igra ocajno secka i u 800*600! Teksture skroz siromasne... Ljudi, ako igrate Q3 based igre i Renegade, pogledajte kako radi na GF3 - odusevicete se!!!

byMax, ne kenjaj po mnogo, nego daj neki Gf3 Ti200 ovamo na prodaju, ubogoj raji....
 
byMaX je napisao(la):
Ljudi, danas sam video kako to izgleda na MX-u, bez onih realtime senki... Uzasno je!!! (Muzzy, popravio sam one senke kada sam ukljucio s3tc fix u drajverima)....

A tek RENEGADE...!!! Na MX-u uzas! Voda ni na sta ne lici, igra ocajno secka i u 800*600! Teksture skroz siromasne... Ljudi, ako igrate Q3 based igre i Renegade, pogledajte kako radi na GF3 - odusevicete se!!!

Izgleda ok... losije neo na Gf3-i iz prostog razloga sto je manja rezolucija i nema Volium senke. Malo sam twwekowao kartu pa sad mogu da igram u 32-bit-a.
One senke koje smo videlo kod tebe su OGL senke ne Volumetric!!! Ne znam zasto ti nepravilno renderuje taj efekat.
 
byMaX je napisao(la):
Ljudi, danas sam video kako to izgleda na MX-u, bez onih realtime senki... Uzasno je!!! (Muzzy, popravio sam one senke kada sam ukljucio s3tc fix u drajverima)....

A tek RENEGADE...!!! Na MX-u uzas! Voda ni na sta ne lici, igra ocajno secka i u 800*600! Teksture skroz siromasne... Ljudi, ako igrate Q3 based igre i Renegade, pogledajte kako radi na GF3 - odusevicete se!!!

Max, nemaju svi ljudi na ovom forumu para za GF3 TI 200 ili jos grdje za GF3 TI 500. Svako se igra spram svojih mogucnosti.
 
Ma, naspram svojih mogucnosti... my ass! Kupuju tamo neki Athlon 2000+ i skupe DDR ploce, a drze MX u masini.... Tako im i treba, voleo bih kada nove igre ne bi uopste radile na karticama slabijim od R8500 i GF3!!!!

Muzzy, radi mi ok taj efekat, igra radi super i na MX-u, ali sam ja govorio da ne radi Renegade kako treba na sporim karticama jer je uzasno zahtevna i slabo optimizovana , dok voda izgleda ODLICNO na GF3-kama... (Pixel Shaders, predivna, kao u Nature testu), a na GF2< izgleda ko g.... Elem, sada je vreme da se uzme GF3/R8500, UT2003 samo sto nije, a prica se tako i za Doom3 (demo ce biti tu za manje od mesec dana)...!

Pozdrav
 
byMaX je napisao(la):
Ma, naspram svojih mogucnosti... my ass! Kupuju tamo neki Athlon 2000+ i skupe DDR ploce, a drze MX u masini.... Tako im i treba, voleo bih kada nove igre ne bi uopste radile na karticama slabijim od R8500 i GF3!!!!

Pozdrav

Ih, sto si surov... Ajde neka bude barem Radeon clasic i GF2 pa da mogu i ja da upadnem u grupu ;)
 
Ja vec odavno skupljam lovu za GF3 i samo vrebam trenutak tj. neku igru da je konacno i kupim.
A sto se tice prethodnog posta tacno je da ljudi uzimaju strvine od procesora i kombinuju ih sa TNT2 a opet GF3 nece bas nesto narocito da se pokaze na slabijim procesorima oko nekih 600-700MHz.
 
Veruj mi, sa GF3, i 600MHz bi ti, za JKII bilo dovoljno.. Samo da vidis senke.. Ljudi bacaju senke sami na sebe (npr, grudi one ribe (ako je svetlo odozgo) bacaju senku na donji deo tela itd...) a kada jos dodje vise izvora svetlosti - sve izgleda DALEKO bolje! Definitivno... Najbolja grafika! (Tu su i MOHAA, RtCW i StarTrekVOyager)....
 
byMaX je napisao(la):
Ma, naspram svojih mogucnosti... my ass! Kupuju tamo neki Athlon 2000+ i skupe DDR ploce, a drze MX u masini.... Tako im i treba, voleo bih kada nove igre ne bi uopste radile na karticama slabijim od R8500 i GF3!!!!

Muzzy, radi mi ok taj efekat, igra radi super i na MX-u, ali sam ja govorio da ne radi Renegade kako treba na sporim karticama jer je uzasno zahtevna i slabo optimizovana , dok voda izgleda ODLICNO na GF3-kama... (Pixel Shaders, predivna, kao u Nature testu), a na GF2< izgleda ko g.... Elem, sada je vreme da se uzme GF3/R8500, UT2003 samo sto nije, a prica se tako i za Doom3 (demo ce biti tu za manje od mesec dana)...!

Pozdrav

Pa to verovatno kupuju oni koji veze nemaju.
 
byMaX je napisao(la):
Veruj mi, sa GF3, i 600MHz bi ti, za JKII bilo dovoljno

Cisto sumnjam posto je NV uvek furala fazon dobra karta i jos brzi procesor
 
E, igra je savršena u multiplayer...kaki ludi okršaji sabljama.
I sasvim lepo radi na duronu 750 + mx400 sve na max i trilinearno filterovanje i volumetric shadows...u 800*600 ( i kada se malo klokne ;) )
 
Meni u 1280*960 u full detaljima na GTS-u radi bez seckanja.
 
Pretera ga malo Amone... Probaj multiplayer... ili anisotropic :) :D
 
Nazad
Vrh Dno