Šta je novo?

Stigao je Master Rallye

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Ne uzimajte ga !!
P.S. nisam pogresio za ono e u nazivu
 
Zašto? Objasni pobliže. Čitao sam sve najbolje o toj vožnji i jedva čekam da stigne i kod nas (ovde sve kasni za par dana u odnosu na BG).
 
radar je napisao(la):
... jedva čekam da stigne i kod nas (ovde sve kasni za par dana u odnosu na BG).
Au bre pa to je malo vise od par dana :D , u Bgd je ima od sredine decembra...
 
drapin je napisao(la):
Au bre pa to je malo vise od par dana :D , u Bgd je ima od sredine decembra...
Dobro, kada sam rekao nekoliko mislio sam 7-10 dana, a poslednji put sam tražio tu igricu oko Nove Godine i nije je bilo, ali sve to nije toliko bitno. Nego zašto niko nije pisao o njoj do sada. Na www.kompjuterskeigre.co.yu su je opisali tek pre 2-3 dana (zato sam mislio da je tek stigla) i ako se ne varam dobro su je ocenili. Još uvek čekam objašnjenje šta ne valja u njoj.
 
ja sam igrao demo sa action tripa i moze se oceniti kao need for speed reli :) shto i nije toliko loshe... malo se trba naviknuti na kontrole ali tako je sa svim igrama iz ovog zanra :)

staze su super :)
 
Kontrole su ocajne, terenci se onako ne ponasaju, previse arkadno,...jednom recju bljak
 
G!!! je napisao(la):
ja sam igrao demo sa action tripa i moze se oceniti kao need for speed reli :) shto i nije toliko loshe... malo se trba naviknuti na kontrole ali tako je sa svim igrama iz ovog zanra :)

staze su super :)
Ako je to ona igra sa AT-ovg CD-a br. 2, onda je treba zaobici u sirokom luku!!!
 
Igra je fuj.
I ko li rece, stigla je odavno.
Ja sam je probao jos prosle godine :)

Pozdrav!
 
pa rekoh da je kao NFS reli :)

mozda je i bila proshle godine kod nas ali sam primetio da postoji i Rally master...
 
Nazad
Vrh Dno