Šta je novo?

Stigao je Dungeon Siege !!!

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Microsoftov Diablo je stigao. Grafika fenomenalna, totalno 3d okruzenje uz mogucnost rotiranja zumiranja bla bla. Deluje mi sjajno. Ima 2 diska. Sve preporuke !
Pozdrav
 
gde ima da se uzme, koji CD klub...ajde malo benchmark informacione solidarnosti..:):)

Ux
 
Igru sam juce nabavio tj kupio u Exit-u i to pre nego u Americi:D ali to i ne treba da bude toliko cudno.
Inace igra otkida.Grafika je neverovatna,predivne sume reke pa onda tamnice.rudnici i sve to bez ijednog ucitavanja.Sto se tice samog lika on se na pocetku kreira slicno kao u NBA live :D,znaci kosa,boja koze,brada i plus muski i zenski lik.Napredovanje kroz nivoe zavisi sta koristite.Ako protivnike seckate macem budzice se snaga,ako koristite luk i strelu dexterity,magije inteligencija.
A posebno je zanimljivo sto mozete da iznajmite magarca da nosi teret tj. stvari koje se nalazite usput.Stvarno odlicno ostvarenje.
 
Mali savet za Beogradjane:
nemojte odmah trcati u Exit ili NT da kupujete igre za 200din/CD. Sacekajte malo, vec za max nedelju dana to se sve prilicno brzo rasiri. Npr., ima jedan tip kod SKC-a, nekoliko standova od pocetka, sa desne strane (gledano od stanice 7-ice), koji vec posle nekoliko dana ima sve te diskove po 120din. Ghost Recon add-on je npr. imao 6 dana posto ga je Exit "oglasio".
Naravno, sve ovo vazi dok ih ne pozatvaraju, no cini mi se da ce zbog Haskih desavanja ta "procedura" biti odlozena bar jos nekoliko nedelja.
 
Fala braco fala :):):) kad se vec piratuje, da bude shto jeftinije...:)
 
Nemam problema oko nabavke...

Mislim da sam imao Dungeon Siege jos 4 aprila!
Brze od toga ces tesko, ako ne znas likove sto skidaju :)

Trenutno cekam Dark Age of Camelot, ali ima problema oko zastite :(
 
U cd centru je bila u petak a uzeo sam je u subotu. A inace za Exit i ostalo se potpuno slazem s'tim sto bih dodao da bilo gde van centra ima da se nadju diskovi po cd klubovima koji ih ne naplacuju 200 din vec nekih razumnih 100-120
 
Ja narucujem od jednog tipa diskove po 120 dinara. Cuo sam da ce cena rezanja da skoci i na 300 dinara.Sad neznam koliko je informacija tacna.
Ja sam uzeo Dungeon Siege za 120 dinara a treba da uzmem i
Global Operations
Might & Magic IX
koje tek treba da dobije.
Rekao je da stize sve do petka, dosta novih igrica.
 
Filipenko, jel znas da je igru radio (glavni baja, nije sam :)) isti onaj koji je radio Total Annihilation? :)
 
Ostrica je napisao(la):
Filipenko, jel znas da je igru radio (glavni baja, nije sam :)) isti onaj koji je radio Total Annihilation? :)


:) :) :)
Pa vidim ja da ti ljudi znaju svoj posao :D
Eh kad se setim TA.......Nisi trebao ovo da mi kazes, sad mi se igra...smrc;)
Pozdrav
P.S. sta ce da bidne na kraju krajeva sa outer spaceom ? Jeste li se definitivno preorijentisali na nove sponzore ?
P.P.S. slobodno vas mozemo zvati "sponzoruse" :D
 
Citao sam neke intervjue, tip se zove Chris Taylor, i verovatno ce sledece da radi "onu igru koja je trebalo da bude TA2". Zvanicni TA2 rade neki korejanci, i svi su vrlo skepticni po pitanju uspeha tog projekta, narocito TA fanovi...

P.S. pitanje iz tvog P.S.-a ne razumem. :)
 
Nazad
Vrh Dno