Šta je novo?

Stellaris

Dandy

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
03.07.2000
Poruke
9,811
Poena
965
Stigao je novi šampion u svemirskim strategijama, podmukli ubica slobodnog vremena i proizvođač podočnjaka epskih razmera.

[YOUTUBE]KanCiSGxSKM[/YOUTUBE]


Posle par dana druženja sa ovom igrom, moram da kažem da je ODLIČNA.
Ko god voli svemirske strategije, tipa Master of Orion, Sword of the Stars i slično, ovo jednostavno mora da proba.

Zadržana je sva kompleksnost svojstvena Paradox grand strategijama, ali su primenjena neka interesantna dizajnerska rešenja kako bi se smanjio micro-management pritisak na igrača u kasnijim delovima igre.
Svemirske bitke nisu toliko taktičke kao recimo u MOO2 ili Sword of the Stars-u, ali su dovoljno razrađene da ima mnogo smisla potruditi se oko dizajniranja brodova, a ne samo kliktati auto-upgrade (što je isto validna opcija za ljude koje mrzi da se bakću time).

Sama struktura igre je veoma otvorena za dodatno proširivanje, a podrška za modovanje je tu od prvog dana, tako da sigurno možemo da očekujemo gomile interesantnih modova u skorijoj budućnosti.

Sve u svemu, ja zadovoljan. Samo će moj društveni život neizbežno da trpi :)
 
Poslednja izmena:
Instalirao i krenuo juce.
Ocekujem dosta. Prvi utisci su za sada dobri, samo da naucim da je igram :d
 
Izgleda da Avast i kodeks ver. ove igre i ne saradjuju bas.
Izbacuje mi da je nekakava virus ili sta li, kada pokusam da je instaliram :D

@time
Bio je sve regularno update-ovan.
Proradio tek posle reboota :D
 
Poslednja izmena:
Ponovo se aktivirao, evo čitavih 6 sati igranja, sve super samo influence mi u minusu... jurim po forumima kako da ga uvećam
 
Zavisi od toga koje imaš društveno uređenje. Možeš da proglasiš neke od susednih civilizacija rivalima, na primer. To uglavnom pomaže

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Ova igra je ima najbolji Star Trek mod. Ko nije probao neka skine sa workshopa, zove se Star Trek: New Horizons

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno