Šta je novo?

Steam backup

zuloom

Slavan
Učlanjen(a)
05.03.2010
Poruke
2,419
Poena
229
Prepostavljam da ovo vec ima u nekoj temi ali ja ne nadjoh...

Obzirom da radim reinstal OS-a hocu da bekapujem Steam na D particiju kako ne bih morao sve igre ponovo da svlacim. Sta je potrebno odraditi tj sta treba da kopiram, da li mogu da jednostavno prekopiram ceo Steam folder i da ga onda vratim po dizanju novog OS-a ili to ne pije vodu?
 
Znam za tu varijantu, ali mi iz nekog čudnog razloga ne daje "Browse" opciju pri bekapu. I što je najgore mislim da mi bekapuje baš na C...
 
ja mislim da moze ceo folder da se prekopira i to je to.meni je steam na d particiji i kada ubacim svez windows na c posle toga mogu da pokrenem steam normalno i sve radi ko sat vec godinama :)
 
Potvrdjujem, samo prekopiraj Steam folder na D i radiće ti noramlno. Meni se dešavalo da u nekim igrama pri prvom pokretanju skine neke fajlove sa steama i to je to
 
Samo da rezimiramo, dakle kopiram STEAM folder na D. Podignem novi Win, instaliram Steam i onda preko njega lupim moj "stari" Steam folder sa D ili ne treba da se instalira ništa već se može podić Steam klijent odmah kroz ikonicu u bekapovanom "starom" Steam folderu?
 
Poslednja izmena:
Nema potrebe da instaliraš Steam opet. Ili ga pokreni sa D particije ili opet prekopiraj na C ako hoćeš
 
Oke, hvala na korisnim informacijama :)
 
Ili ga bekapuj na C kao sto trazi pa to prekopiraj na drugu particiju i obrnut redosled kada dignes novi sistem.
 
Odradio po Kloshar-ovoj proceduri i radi!
 
samo kad nisi po mojoj proceduri. ccc...:)
 
I po Time-ovoj proceduri :)
 
Nazad
Vrh Dno