Šta je novo?

Stare igre koje i dan danas igrate?!

areudeadyet

Poznat
Učlanjen(a)
07.02.2023
Poruke
67
Poena
30
Koju igru (igre) i dan danas igrate nakon mnogo godina? I ako su vec poodavno "zastarele" sa grafikom , sta Vas vraca da opet zaronite u te stare svetove? I da li uopste igrate nesto od starijih naslova?

Skyrim: Ja svake godine moram da ga odigram, jednostavno me uvek odusevi velicina igre i tema kao i prica. Toliko toga za uraditi i istraziti da i dan danas nadjem nesta novo. Zanimljivo je igrati sa modovima, preferiram uglavnom modove za poboljsanje grafike i nista vise, mada evo sad opet poceo iz pocetka ali bez modova, vanilla experience sto bi rekli, na 4K , meni izgleda lepo mada se oseca nedostatak detalja tu i tamo.

Payday2: Igra ume da bude toliko zarazna (bar meni) da je jednostavno stalno imam instaliranu na Steam-u. Koliko god da je bagovita jos vise je obozavam. Igram je od prvog dana kad je izasla , ume da dosadi povremeno ali se opet vratim i igram. Jeste da su dosadili sa svim onim DLC-ovima ali najbolja stvar je da ni nemorate da ih imate da bi ste ih igrali, dovoljno je da neko hostuje mapu. Preferiram stealth ali nekad dobro legne i loud , sto bi rekli "Keep those helmets flying" .
 
Quake 2 RTX
 
Vampire: The Masquerade Bloodlines
 
Commander Keen :) Igrao sam je dosta kao dete, pa sam i emotivno vezan. Osim toga sto je i dobra igra
 
Sanitarium, uvek mi je instaliran na kompu od kada sam ga prvi put odigrao.
 
Clive Barkers Undying
 
Upalim jednom godišnje neku varijantu C&C Tiberian Sun ugalavnom orginala sa custom rendererom da radi na Win 10 ili neki modoavan sa dodatnim jedinicama.
Isprašim komp. i posle zaboravim da mi je igra na disku.
 
Instalirani svi stari MOHA . COD i Brothers i Arms, nisam ih odavno igrao ali tu su. DooM 1 i 2 kao i Stari Wolfenstein u novoj grafici su portable na drugom disku.
 
Master of Orion 2.

Neke igre koje su mi "best of all times" su dobile remastere kao na primer Starcraft 1
 
Cs tada 1.3 čini mi se, sada 1.6 igram non stop od sredine 2000e godine. Prvih 10god više u lan-u, ostalo online. Ne znam ni sam kako mi ne dosadi.. Skoro sam igrao Rise of Nations. Strasna igrica.
 
Naj žalije mi je što ne mogu da namestim da rade Panzer Elite Action i Panzer.Elite.Action.Dunes.Of.War. Instaliraju se ali fali neki .dll
 
Nedavno uzeo ovo cudo koje ima sve bitnije od pocetka postojanja igara sve do PS2 i scaki dan cepam nesto.
Trenutno na Xenogears i RE 1 Directors cut:
20230413_203527.jpg
 
Settlers: III i Settlers: IV steta sto nijedan noviji nastavak nije bio ni priblizno dobar kao ova dva. Mig-29 Fulcrum prva letacka igra koju sam igrao.
 
Heroes of Might And Magic 2 & 3
Koju igru (igre) i dan danas igrate nakon mnogo godina? I ako su vec poodavno "zastarele" sa grafikom , sta Vas vraca da opet zaronite u te stare svetove? I da li uopste igrate nesto od starijih naslova?

Skyrim: Ja svake godine moram da ga odigram, jednostavno me uvek odusevi velicina igre i tema kao i prica. Toliko toga za uraditi i istraziti da i dan danas nadjem nesta novo. Zanimljivo je igrati sa modovima, preferiram uglavnom modove za poboljsanje grafike i nista vise, mada evo sad opet poceo iz pocetka ali bez modova, vanilla experience sto bi rekli, na 4K , meni izgleda lepo mada se oseca nedostatak detalja tu i tamo.

Payday2: Igra ume da bude toliko zarazna (bar meni) da je jednostavno stalno imam instaliranu na Steam-u. Koliko god da je bagovita jos vise je obozavam. Igram je od prvog dana kad je izasla , ume da dosadi povremeno ali se opet vratim i igram. Jeste da su dosadili sa svim onim DLC-ovima ali najbolja stvar je da ni nemorate da ih imate da bi ste ih igrali, dovoljno je da neko hostuje mapu. Preferiram stealth ali nekad dobro legne i loud , sto bi rekli "Keep those helmets flying" .

Skyrim (Special Edition) je,baš ono,stara igra? :LOL:
 
Lords of the Realm II
 
RtCW za koplje ispred drugih, plus gomila raznih modova. Wolf 3D + Spear of Destiny me zamara tražeći tajne a Wolf 2 me nije toliko oduševio pa sam dalje naslove batalio.
Tu su još COD+UO, COD2, COD MW, COD WAW, MOHAA War Chest, Oddworld Oddbox, GTA do IV, Batman AA i AC gde uglavnom igram samo challenge.
Nema se vremena kao nekad. Zato idu mešano "kratke" tipa Nosferatu, Ballance, Hamsterball, Heighbours from Hell 1 i 2, Sven, Hoyle Card and Board 08, Zuma...
Naravno, tu su N64 tipa Zelda OOT i MM, Mario, Turok 2, Goldeneye i Perfect Dark.
Ne "zastarevaju" samo igre već i ovi što ih igraju.:giggle:
 
Nazad
Vrh Dno