Šta je novo?

Star Wars Starfighter

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Evo dopala mi saka ali sam stigao samo jednu misiju da odigram...
Vrlo diskutabilan kvalitet igre. Naravno, SW fanovi ce odmah ubrizgati dozu, ali ja kao stari ovisnik od svemirskih i futuristickih lovackih simulacija ne mogu biti, barem za sada, zadovoljan. Igra me podseca, ne samo 1.om misijom koja kao da priprema retardirano dete za "iskusenja" vec xak i menijem, na proizvod namenjen 5-ogodisnjaku. Naravno, mozda se to misljenje kasnije promeni, ali po jutru se dan poznaje.
Inace grafika je ok (mada malo cudna) i meni siba u 1280*1024*32 na gts-u, mada sam stekao utisak da moze i vise (nisam probao)
Upravljanje je (previse) jednostavno, a inace postoji i neka pomalo cudna struktura single misija (samo sto sam pokrenuo igru a on mi prijavio da sam presao jedan ceo set istih ?:confused: )
I za kraj jedno upozorenje : ovo sto je doslo ima na sebi naziv cd1, a dosao je samo 1 cd tako da pretpostavljam da znate sta hocu da kazem...;)
:wave;
 
Update

Izvinjavam se, izvinjavam se...igra je odlicna. Mnooogo bolja nego sto sam mislio. Samo je ipak previse arkadna.
Inace taj problem sto ti kazes muzzy je u idiotskom sistemu kretanja gde ti ne mozes da kontrolises ubrzavanja vec samo da kocis. Lovac fura napred makar ti ne pritisnuo nijedan dugmic na tastaturi:) tako da mozes ili da kocis ili da sibas afterburnere, ali ne mozes npr. da postavis throttle na dzojstik na pola i da se onda on krece sa pola maksimalne brzine (vazno kod nekih manevara)
Ono sto je po meni neprevazidjen idiotizam je nepostojanje podrske za throttle kod dzojsktika kao i za rol ako dzojstik moze da se twist-uje:mad:
Ali inace nije losa, kampanja od 16 misijica, samo mi nije jasno dokle ce vise sve da se vrti oko invazije Naboo-a od strane Trgovacke Federacije ? :confused: ctp; hrkk
 
Primecujem da je tema izazvala nezapamceno interesovanje za svega 3 dana hrkk
:D
Pa zar niko ovde ne igra svemirske simulacije ?
A koliko samo svi blebecete o stupidnoj tematici Star Warsa...ctp; ;)
 
Ma nije u tome problem... na to sam se odma navikao, nego ako samo mlo poerim Joy odma me zarotira za 170 stepeni???! (u bilo kom pravcu) a palica je dobro kalibrisana. Uopste nekontam.
 
MAD_MUzzY je napisao(la):
Ma nije u tome problem... na to sam se odma navikao, nego ako samo mlo poerim Joy odma me zarotira za 170 stepeni???! (u bilo kom pravcu) a palica je dobro kalibrisana. Uopste nekontam.


Pa sad...meni se bas i ne desava. Koji dzoj imas ? Ja imam Logitech Strike Force 3d USB. Probaj opet da kalibrises dzoj ali ovaj put kad ti trazi da definises uglove, tj. obidjes krug, napravi malo veci krug palicom.
 
Nazad
Vrh Dno