Šta je novo?

Star Wars Republic Commando Demo

pa nije josh ni zvanichno izashao za pc
 
Pa znam, nego nam je i Doom3 stigao pre zvanicnog izlaska :) pa reko', mozda neko zna datum KotOR-a (govorim o nasim "CD shopovima" :) , ne o Americi i Engleskoj)
 
Za KOTOR2 su rekli sad u februaru. Nego sta bi sa tim demo-om?
 
imam ja 512 vezu...ali ne mogu da trosim 430mb protoka za demo iako sam zaludjen sw-om uopste...osim ako uzmem flat...tako da ako budem uzimao javi cu ti...

I kad sam vec ovde da pitam...jel zna neko tacan datum izlaska kotora 2...i filma revenge of the sith...zaboravio sam...?...

pozz...
 
Poslednja izmena:
jedva cekamo! Ima li nekih vesti o izlasku Republic Commando-a?
 
a film a film...?...:)))
 
Episode III bi trebao da ima premijeru u maju.
 
Daleko je NS...
Hajde SW neki SW fan iz BGa
Naravno, to ne treba da te spreci da izneses utiske o igri
Star Wars: Revenge of The Sith je 05.05.2005!!!
Zanimljiv datum, zar ne?
 
taj sam...:)

sto se tiche demoa...rekoh ti...najverovatnije uzimam flat...i onda cu da skinem igru i da ti narezem...budi malo strpljiv...:)
 
Patience...
 
Moji prvi utisci su vise nego pozitivni. Bice ovo sjajna igra!

Republic Commando nosi nVidia Meant to be played logo, mada na mojoj ATi 9550 o/c igra radi jako lepo, doduse u 800x600 sve na max. (1,6 GHz Athlon XP, 512 RAM). U 1024x768 igra pocinje pomalo da zapinje.
Sto se tice grafike, izgleda najvise podseca na HALO. Ne znam da li je isti engine ali bas jako podseca na HALO. Naravno, ovo nije minus posto je sve jako lepo odradjeno, mada grafika nije spekatukalrna (citaj, nije bolja od FarCry i Doom3).
Iako je izvodjenje veoma brzo, mora dosta da se misli pre nego sto se krene u borbu. Ovo je pre svega takticka igra u kojoj morate da odredite vasim saborcima gde da odu, sta da urade i na koji nacin: agresivno ili odbrambeno. Kontrola naredjivanja je laka ali ce zaista trebati neki tutorial(nema u demou) da bi se skontale sve fore posto igra nije obican shooter. Moguce je naprimer jednog saborca poslati da snajpuje, drugi da zauzme turet a treci da razvaljuje vrata ili leci povredjene u timu!!! Ludilo!
Igra se zavrsava kada ceo tim pogine, znaci ukoliko vas ubiju, saborci ce vas izleciti pod uslovom da oni nisu zaginuli.
Znaci, u ovoj igri nema istrcavanja sa sacmaricom ili rocket louncerom i u gomilu. Ovde vam sledi sigurna smrt. Ja sam igrao igru oko sat vremena a pola sata mi je trebalo da organizujem pravilan napad na kapiju od logora.
Inace, ovaj demo sadrzi tablu na Kashyyyku. Ne znam koja je po redu tabla, ali je prilicno teska.
U svakom slucaju, jedva cekam finalnu verziju.
 
Evo malo i screenshotova iz demoa
 

Prilozi

  • SWRepublicCommando1.jpg
    SWRepublicCommando1.jpg
    131.6 KB · Pregleda: 170
  • SWRepublicCommando2.jpg
    SWRepublicCommando2.jpg
    155.5 KB · Pregleda: 143
  • SWRepublicCommando3.jpg
    SWRepublicCommando3.jpg
    156 KB · Pregleda: 135
Nadam se da nece da bude promasaj kao npr Full Spectrum Warrior
 
ma nesto mi mnogo sareno izgleda...ali bre...markosmi...ne moze nista sto se sw-a tiche da bude loshe...kapiras...:)))
 
mnemonik je napisao(la):
ja cu sutra da je skinem, zato sto skidam sad nesto drugo...


hvala ti sto si podelio to sa nama...:)))
 
@Ica
Kakva ti sve oruzja stoje na raspolaganju?
Na koji nacin je reseno obnavljanje dzebane i moze li lecenje saboraca (ili tebe) da ide beskonacno ili zavisi mozda od necega?
Da li ostali clanovi odreda imaju mozda neku specijalnost, kao sto je to u Ghost Reacon-u (snajperista, miner,...)?

Bas sam radoznao, znam, ali po intro-u i screenshotovima deluje OK.
 
Ma naravno da ne moze da bude lose.
Kad ce taj demo, nestrpljiv sam jako
 
Sto se tice oruzja, posedujes DC-17m Modifiable Blaster Rifle kojem se moze dodati Sniper Attachment i Anti-Armor Attachment. Attachmenti ce pronalaziti tokom igre a u ovom demou vec ih posedujes. Pored toga posedujes i DC-15s pistolj (rechargable). Od neprijatelja mozes da pokupis Trandoshan Concussion Rifle. To je to, sto sam video u demou
Desnim dugmetom misa, basas bombe. Postoje 4 vrste: Thermal, EC, Sonic i Flash bombe.
Tu je i melee attack, koji ako je dobro izveden, ubija momentalno. :)

Lecenje nije neograniceno. Zavisi od kolicine Healtha koji imash. Health se moze dopuniti u bacta stationu/dispenseru.

Svaki saborac ima svoju specijalnost.
- Delta 62 (a.k.a. Scorch): explozivi, Anti-Armor specijalista
- Delta 40 (a.k.a. Fixer): computer expert, melee blade.
- Delta 07 (a.k.a Sev): sniper rifle, hunter

Saborci imaju dobre komentare i u timu se razvija kolektivni duh tokom igre, tako da ce prica verovatno biti dosta interesantna.
 
Poslednja izmena:
Evo, najavili pocetak prodaje za 1. mart.
Tako da koliko vidim pre ce da stigne cela igra nego demo
 
Ne, nego sam mislio da ce MENI pre da stigne igra nego demo
 
Nazad
Vrh Dno