Šta je novo?

Star Wars K.O.T.O.R. II patch 1.0b izashao!

Dok oni napraviše patch mi je svi pređosmo, neki i po više puta :)
 
Ja sam preso igru bez patcheva sa puuuno bagova... Sada su se setili da izbace patch... Nista, idem da igram sa dark side-om :-devil-:
 
Ma mene je odusevio bug koji se manifestovao praznim kolto tank-om koji prica (Atton bi tu trebao da se nalazi), na Telosu (akademija) ... vidim da je on ovde sada ispravljen ... Mada moram priznati da sam imao muka igrajuci KOTOR2 na Ati-ju ... svaki cas sam morao da jurim nove drajvere, kako bi se broj problema smanjivao ... i tako svakih par nedelja ... Nazalost koliko sam gledao, ti problemi se ticu drajvera za graficku, pa se njima patch i ne bavi ...
 
Ja sam preso na pokvarenoj GF4 MX440 sa ojadjenim detaljima i nisam se bunio pored toliko bagova...
 
Ja sam preso na ko-novoj GF4 Ti4200 i igra mi je pukla jedno dvaput za ~55 sati igranja :)
 
Meni je igra bez patcha pucala na svakih pola sata i to narocito pri snimanju/ucitavanju statusa ili ucitavanju nivoa. Graficka je HIS 9550 sa 4.10 drajverima. Sada sa 5.13 i patchetinom 1.0b radi bez problema.
 
Ma meni na pocetku na ATI-u je prolazila samo uvodna animacija ... i kada je trebalo da se skoci u in-game engine, igra bi zakucavala ... To je sa 4.x verzijom drajvera, cim sam presao na 5.x odmah se sve popravilo ... Mada sam i pre nabavke igre cuo da pravi problem sa ATI karticama ... a mrzelo me da iz bule vadim svoj MX440 da bi na njemu odigrao samo jednu igru :)
 
A ja cu lepo da sacekam da je jos malo prikrpe pa cu je onda igrati, ionako sad imam dovoljno materjala za igranje.
 
sto se tice ATI-ja nisu ni cat5.4 resili problem (jesu ali delimicno), problem ostaje do game engine-a i iskreno se nadam da su gospoda iz Obsidian-a obratili paznju na to.

edit: sto se tice ispadanja iz igre, desilo mi se ali samo jednom, kada sam podesavao graphics settings ;(
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno