Šta je novo?

Sta mislite o ...

RamOne

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
28.11.2000
Poruke
1,615
Poena
650
... ovom aparatu. Moja drugarica moze da ga nabavi za nekih 190 evra, iz Nemacke, nov naravno, sa sve kablovima i svim sta ide uz njega, vredi li ?
 
pa pazi deluje interesantno ali znas ti mene - bez optickog :(

sve u svemu te pare sigurno vredi, ipak je to 3 mp u odnosu na ono sto se ovde nudi od 2 pa po jos vecoj ceni

na ovom linku imas umanjenu neku viva dv1 digitalnu kamericu pa je pogledaj

http://www.polystar.de/home/index4.php?world=5

ps. cena joj je sa popustom oko 150-160 e (1.3 mp, compact fles *mislim da je maksimum od 128mb kartica, aa baterije, 2x digitalni - bez optickog...) (toliko sto se secam od karakteristika pomenute)
 
D-KEE je napisao(la):
pa pazi deluje interesantno ali znas ti mene - bez optickog :(

sve u svemu te pare sigurno vredi, ipak je to 3 mp u odnosu na ono sto se ovde nudi od 2 pa po jos vecoj ceni

na ovom linku imas umanjenu neku viva dv1 digitalnu kamericu pa je pogledaj

http://www.polystar.de/home/index4.php?world=5

ps. cena joj je sa popustom oko 150-160 e (1.3 mp, compact fles *mislim da je maksimum od 128mb kartica, aa baterije, 2x digitalni - bez optickog...) (toliko sto se secam od karakteristika pomenute)
Ma znam znam, naravno opticki :)
Nego za te pare sam pomislio da stvarno vredi, dok mi Max ne rece da je bio u redakciji i da ne vredi tih para, kao bolji je A200 za te pare, trebam da pripomognem drugarici savetom pri kupovini i prosto nisam pametan sta reci.
 
pa sigurno se ne moze meriti sa opcijama koje ima canon, fuji, olympus,... ali za 200 e 3mp - mislim ako nije zadovoljna njime moze da ga proda za iste pare za koje ga je kupila, mada je u svakom slucaju kada se vec kupuje da se kupi nesto sto vredi (canon a40 ili neki slican)... jeste vise para ali neka se strpi i usteka jos malo... za svoj sam stekovao pare 8+ meseci - i na kraju sam ipak kupio ono sto sam zeleo (mada sam za iste pare mogao da kupim i neki 3mp sa optickim ja sam se opredelio za znas vec sta - sve je stvar zelje i potreba - mozda bi njoj i taj aparat vrsio posao ...)
 
pa evo nek ti kaze jos neko iz redakcije kada ovo vidi... ili sacekaj test, ako izadje uopste...
 
i ja bi za malo vise para (u USA 200usd) uzeo canon a40 - jest 2 Mpix, al ima opticki zum 3x i na kraju krajeva - Canon je :p
 
austin je napisao(la):
i ja bi za malo vise para (u USA 200usd) uzeo canon a40 - jest 2 Mpix, al ima opticki zum 3x i na kraju krajeva - Canon je :p
Za koliko tacno, ajd ako nije problem reci gde i na koju foru pa da smorim ortaka tamo, posto je to odlican aparat. Ja sam ga tamo nasao za nekih 250 najmanje.
ps
super ti avatar (D)
 
Nazad
Vrh Dno