Šta je novo?

Sta igrate u ove vrele dane?

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
Obrnuh Grid, ponovo, a ubrzo posle njega zavrsih i Shift.

Sta vi igrate u ove teske dane?
 
Street Fighter 4.
 
Ja ne znam sta igrati, cekam K&L2 kao ozeblo sunce, samo da ima nesto novo da se igra. Sve zivo sam presao, trenutno na kompu instalirano Cry.Warhead, Shift,PES, Batman AA
 
Presao sa ortakom Fighting Force, a i Starcraft 2, sad cepam Flatout Ultimate Carnage i Sega Rally Revo.
 
Okrecem manuelno ventilator od pre 20 godina! :)

Salu na stranu, igram trenutno Burn Zombie Burn! Odlicna zabava i nije zahtevna igra.
Topla preporuka da je probate.
 
GTA 4 i GTA 4 Episodes,CS 1.5,malo Test Drive Unlimited 1,Mafia 1 (zagrevanje za Mafiu 2) i to je to uglavnom,voznje i igre iz treceg lica.
Pomalo igram i Dark Sector,skinuo nedavno pa da probam :)
 
Batman Arkham Asulym - završio sinoć, odlična igra i prijatno iznenađenje za mene
Men of War - multiplayer skoro svako veče
IL-2 sa HSFX 4.2 modom kad god malo zahladni uveče da mogu da podnesem sluške i trackir a da mi ne prokuva glava - počeo sam da nosim peškir oko vrata dok igram sa sluškama kao da sam kamiondžija :p
 
Ja se, kad uhvatim vremena, zabavljam Starcraftom 2. Instalirao sam ga tek kad su ga svi ostali prešli već dva puta tako da malčice kasnim
 
Kad imam slobodnog vremena (sto u zadnje vrijeme imam vrlo malo) igram CSS i PoP Forgotten Sands.
 
League of Legends i pomalo Guild Wars u pauzi izmedju ucenja i gledanja House MD :)
 
Uglavnom HoN i CS 1.6, mada imam sve manje vremena (septembarski rok).:wall:
Malopre sam saznao da je izašao expansion pack za World In Conflict, tako da ga uskoro nabavljam.:banana:
 
Mafia 2 Demo, SC2...
 
ja igrao mass effect 2... malo sam zaostao, al sam tek sad nasao vremena (godisnji), kupiio graficku i presao je |) sad videcu jel da zadrzim graficku jos malo pa odigram jos nesto ili da se vratim na integrusu |)
 
Ja igram basket i redje stoni tenis. :)
 
Elasto Mania
:d
Posto sam pre dva dana reinstalirao OS, planiram gomilu onih sitnih igara da instaliram i da mi budu uvek pri ruci. Instaliracu Mafia 1, Warblade i neku voznjicu. Cisto da se nadje kad je potrebno ubiti malo vremena.
 
Fallout 3, pokušavam kada bi mi neko rekao neke modove npr :/....
 
fps-fuel of war i sniper ghost
voznja-grid 2 i split second i jos 1, mozgu,vrati se...jelen pivo...
I avanturu tj mozgalicu-dracula!
 
Samo Starcraft 2 mp ! :D
 
Ob[WIKI]rnuh Grid, ponovo, a ubrzo posle njega zavrsih i Shift.

Sta vi igrate u ove teske dane?

Dobro me podseti za SHIFT...instalirao ga pre ned/dve [odvozao 4,5 trka i zaboravio.

Zadnjih 5,6 dana igram Football Manager 2010. Da mi je neko pricao da cu ovoliko vremena da bacam na ovu igru ne bi mu verovao [a u zadnje vreme bas nemam vremena] :D
CS 1.6 igram cisto da se pojavim na serveru ako uspem da izdrzim da odigram celu mapu super. Smara me vec odavno, a pogotovo pub i nadrndani klinci noobovi. Muka mi je vise da ja budem negativac i banujem klince zbog gluposti a ne cheat-a. :trust:

Cekam novi PES i FIFU. Ne instalira mi se ponovo staro. :S:
 
Slabo se sta igra kad su paklene vrucine, najvise PES 2010 i malo Wipeout HD. Kada zahladni, ostali su mi duzni GOW 3 i RDR da ih privedem kraju..
 
NShift nije losa igra, ali me nervira jako mali broj krugova i veoma brzo napredovanje.
Mogao bih danas da instaliram cuveni GTR 2 sa svim modovima, cisto da se opsetim podesavanja vozila, u cilju pripreme za predstojecu Codemastersov F1 2010.
 
Kad imam slobodnog vremena SC2 kampanju, jos je nisam presao!
E da i anno 1404 venice! igra jede vreme :D
 
Battlefield 2,Mafia 2 demo i ponekad CD MW2,mada vise vremena provodim na plazi sa knjigom u saci :).
 
Ja od sinoc igram Kane.and.Lynch.2.Dog.Days-RELOADED.
 

Prilozi

  • knl.jpg
    knl.jpg
    100.3 KB · Pregleda: 36
drajvera keca, sc2 i cs 1.6
 
sc2 kampanju nisam jos odradio, pa onda multi :)
 
Nazad
Vrh Dno