Šta je novo?

Sta da uzmem?

BL@CK DE@TH

Čuven
Učlanjen(a)
03.04.2003
Poruke
199
Poena
619
Pitam se sta da uzmem od sledecih igara:
Tomb Raider Angel of darkness
Neighbours from hell
Midnight club II
Chaser
Pirates of the caribbean

Da li sve to moze da radi na

AMD athlon XP 1600+ 1.4 ghz
Nvidia GeForce 4 mx 440 64 VRAM
256 mb ram
 
pirati, mc2 i nfh mogu da rade sigurno za ove dve ne znam nisam igrao .
 
Najbolje uzmi Neighbours from hell. Igra jeste 2D i nema neku ultra-mega-giga grafiku, ali bez obzira na to je fenomenalna. Ja nepamtim kada me je neka igra toliko nasmejala. Mozda joj je jedina zamerka po meni ta sto je malo kratka. Ima 17 nivoa podeljenih u 3 epizode (od toga su 3 titorial, a ostalih 14 je sama igra). Jos da dodam da igra uopste nije zahtevna. Moja preporuka. Poz :boom:
 
Twi$teR je napisao(la):
Najbolje uzmi Neighbours from hell. Igra jeste 2D i nema neku ultra-mega-giga grafiku, ali bez obzira na to je fenomenalna. Ja nepamtim kada me je neka igra toliko nasmejala. Mozda joj je jedina zamerka po meni ta sto je malo kratka. Ima 17 nivoa podeljenih u 3 epizode (od toga su 3 titorial, a ostalih 14 je sama igra). Jos da dodam da igra uopste nije zahtevna. Moja preporuka. Poz :boom:
Isto ;)
 
Uzmi Neighbours i Chaser. Ostalo je smor.
 
Jos jedan glas za Neighbours From Hell. Danas sam nabavio igru, i posle godinu dana pauze od igrica sam seo da igram, i to bas NFH. To dovoljno govori o igri.. ;)
 
That does it !

][V][ATRIX™ je napisao(la):
Jos jedan glas za Neighbours From Hell. Danas sam nabavio igru, i posle godinu dana pauze od igrica sam seo da igram, i to bas NFH. To dovoljno govori o igri.. ;)

E pa kad si je i ti ishvalio onda to mora da probam... :mrgreen:

Inache ja mislim da bi te jedino mozda TR:AoD i MC2 zezao na toj machini

:wave;
 
MC2 nemoj ni da uzimas,uzas od igrice.
 
Re: That does it !

][Y][ A X je napisao(la):
...



E pa kad si je i ti ishvalio onda to mora da probam... :mrgreen:

Inache ja mislim da bi te jedino mozda TR:AoD i MC2 zezao na toj machini

:wave;

sto bi ga mc2 zezao ja igram na mnogo slabijoj kofiguraciji u 1024*768 bez ikakvih problema
 
ibanez je napisao(la):
C&C>ZERO HOUR the best!!!!

:bljak:

Shvatam kad su se ljudi primali na C&C, Dune, Red Alert, C&C2, Red Alert, Emperor-Battle For Dune, Red Alert 2 - ali Generals je ona kap koja preliva casu :d
 
e stvarno.. ja sam probao generale misleci da neshto valja kad se dosta ljudi lozi na njih... ono je katastrofa koju sam girao chitava 4 minuta... pa taman i na takve gluposti da troshim vreme... igra je ista kao i prvi C&C
 
BL@CK DE@TH je napisao(la):
Pitam se sta da uzmem od sledecih igara:
Tomb Raider Angel of darkness
Neighbours from hell
Midnight club II
Chaser
Pirates of the caribbean

Da li sve to moze da radi na

AMD athlon XP 1600+ 1.4 ghz
Nvidia GeForce 4 mx 440 64 VRAM
256 mb ram

Na toj konfiguraciji, za Angel Of Darkness ti treba jos 256 Mb RAM memorije, i 9600Pro kartica. Za ostalo su ti rekli. Ne treba jache.
 
G!!! je napisao(la):
e stvarno.. ja sam probao generale misleci da neshto valja kad se dosta ljudi lozi na njih... ono je katastrofa koju sam girao chitava 4 minuta... pa taman i na takve gluposti da troshim vreme... igra je ista kao i prvi C&C

Sto je najgore ja sam igru presao, i tek onda shvatio koliko je bezveze. Zadnju misiju sam igrao citavih 25 minuta :d, a multiplej sam isprobao u jednoj igraonici i ispovracao se :bljak:
 
Re: That does it !

set je napisao(la):
...

sto bi ga mc2 zezao ja igram na mnogo slabijoj kofiguraciji u 1024*768 bez ikakvih problema

Kako ti kazes...ja licno mislim da moze da malko zeza :mrgreen:

(D)
 
Nazad
Vrh Dno