Šta je novo?

Splinter Cell: Pandora Tomorrow multiplayer demo

max9998

Čuven
Učlanjen(a)
26.12.2002
Poruke
979
Poena
620
Igra je vise nego do jaja; igra 4 igraca (2 na 2 naravno) i timovi su potpuno asimetricni, tj. nemaju iste osobine. Spijuni igraju iz treceg lica (kao singleplayer) i imaju night & thermal vision, ali nemaju smrtonosno oruzje.
Cuvari igraju iz prvog lica; koriste motion tracker & electromagnetic detector od pomagala i naoruzani su nekim SMG-om.
Dok se ne pojave crackovani serveri za punu verziju morate probati ovo; do sada nevidjeni multiplayer.

Dok spijuni moraju polako da se prikradaju i demontiraju kamere i ostale detektore, cuvari moraju da obilaze sve kriticne tacke i postavljaju detektore.
Ma ludilo.

BTW, ako ima zainteresovanih za igranje pune verzije preko neta, javite se; ima fora kako da se igra koristeci Battle.net program.

A da, moze i da se koristi mikrofon za dogovaranje; ako cuvari (ili spijuni) uhvate detektorom protivnika mogu cak i da mu prisluskuju razgovor sa partnerom.
 
max9998 je napisao(la):
Igra je vise nego do jaja

:) u pravu si, zaista novi dozivljaj u multimplayer opciji, a ni single nije los... btw, sta ce ti ono "demo" u subjectu, pun ti je Internet full verzija :-devil-: a mislim da ovo vredi i da se kupi original zbog online igranja :type:

daj foru za battle net dok jos radi...
 
Poslednja izmena:
Mala ispravka, program se zove Battle.LAN; host ga pokrene i u njega unese IP adrese kompjutera koji se kace na njega i na taj nacin se svi vide kao da su u LAN-u (tj. vide host-a).

Naravno da je full verzija stigla (nismo u kamenom dobu pa da nemamo satelit :d ); jedino sto se moramo unapred dogovoriti za igranje. Ako ima zainteresovanih, na MSN-u me mozete naci preko [email protected]. Veceras bi mogli da probamo - jedino da nadjemo nekoga ko moze da hostuje. Sumnjam da ce ISDN biti dovoljan za 4 igraca (sada cu da probam za demo) a kabl bi me kostao je*enih 100 din na sat za takvo zadovoljstvo (protok od klijenta ka serveru je oko 9 MB/h). Mozemo da probamo nekoliko partija ali to nije stalno resenje (donacije, donacije :smoke: )
U svakom slucaju, demo je samo 60MB tako da nije lose za uvezbavanje dok se ne pojave crackovani serveri.
 
Poslednja izmena:
Strava, upravo sam hostovao server za 4 igraca na ISDN-u (64k) i ljudi se nisu zalili na lag (protok oko 15MB dl i 15MB ul na sat). MORAMO da se organizujemo za punu verziju, igra je uber cool.
 
Nazad
Vrh Dno