Šta je novo?

Splinter Cell: Conviction

Sam Fisher is back
Ubisoft: Splinter Cell Conviction will blow you away
After the official Splinter Cell Conviction website recently received a small update Ubisoft's Community Developer delivers some new information.
There are new details about Splinter Cell Conviction. In the Ubisoft Forum the Community developer "Ubirazz” said players will be blown away by the game.

Ubirazz wrote:

"As you can see, the official website has been updated and events are starting to move with Splinter Cell Conviction. It's been a while since we've seen Mr. Fisher and his supporting cast and in that time the game itself has changed.

Some ideas worked, some didn't. Some things evolved into entirely new things and some aspects we created were perfect the first time around.

Due to of these changes and evolutions, there is a significant amount of misinformation about what exactly the game is and what it might be. As there will likely be an influx of new users into these forums as things ramp up we want to ensure that both you, the current forum community, and these new members understand exactly what the game is.

For the near future (don't worry, it won't be long) we'll be closing and removing a lot of gameplay and story speculation, rumors, and misinformation that has developed within the community so we can start with a clean slate and no one will be confused by existing comments, rumours or speculation. When you see the game again your questions will definitely be answered and we believe you will be blown away!

Keep your ears open. You'll be hearing from us soon."

Splinter Cell Conviction has been delayed because of important changes and at the moment it is still uncertain if it will be released for the PC, but the game is said to hit the markets between late 2009 and early 2010 - Ubisoft has not announced an official release date yet.

Ribar se def. vratio i evo,ne leži vraže, opet pocinju sa psiho-hype-koitusima nad nama konzumentima, jedino sto ce PC korisnici imati jedan biser vise...ah kako samo misle na nas*sigh*...'you will be blown away'...in the ass? Usudio bih se dodati:D
 
Ribar se def. vratio i evo,ne leži vraže, opet pocinju sa psiho-hype-koitusima nad nama konzumentima, jedino sto ce PC korisnici imati jedan biser vise...ah kako samo misle na nas*sigh*...'you will be blown away'...in the ass? Usudio bih se dodati:D

Nece biti velike stete za PC verziju ako ono smece sto su prikazivali pre nego sto je otkazan (barske tuche, skitnicarenje) ubace u serijal, tjs zakopaju ga. Iskreno se nadam da su dobro razmislili i napravili promene, znacajne promene.
 
I ja se nadam druže - filozofija polu-pune čaše je uvek tu... No, ovde sam više ciljao na izjavu 'is still uncertain if it will be released for the PC'... Znaš kao, za konzole ce izaci+hajp sredićemo sve da budete blown away, a za pc se kao jos ne zna, pa će na kraju naravno izaći, a onda ćemo biti srećni ko mala deca... Uvek neka specijalna suspenziona navlakuša za nas PC-jevce...+afkors ona stara, svaki novi serijal = mač sa dve oštrice i neizvesnost do samog izlaska. No nadam se da nas(se) neće zayebati...
 
previse akcije za stealth igru!
 
Jeste malo turbo...ali ne mogu da kazem da mi se ne svidja...samo u onoj prvoj sceni u WCu ima nasilja vise nego u svim prethodnim SC-ovima. Sem Fiser je izgleda postao Dzek Bauer ili Dzejson Born...

Fino rezirana akcija, ali i steta sto izgleda idu vise na brz gameplay. Ovo moze lako da se pretvori u neku shtanc pucacinu tipa Wanted i sl.
 
Nije stealth.

Crkli dabogda :-devil-:
 
Nije stealth.

Crkli dabogda :-devil-:

Izem ti kapitalizam. Ajmo jos igara za paljevine tinejdzerske, kao da ih nema dovoljno (shund igara)! :mad: I kakav je ono autoaim sa nekim odvratnim zvucnim signalom (verovatno da naznaci da se pokrece opcija).
 
Poslednja izmena:
Verovatno kad cujes biiip i zacrveni se kursor ti pritisnes dugmence i Sem ubije lika, skoci kroz prozor, upuca drugog, uleti kroz prozor, izvede pet kolutova i zakolje treceg...ma fantazija...

Nece valjda...:(
 
Mrzim te igre gde treba da pritisnesh pravo dugme u 1/10 sekunde... Splinter Cell je bio jak bash zbog toga shto si trebao da razmishljash kako cesh da predjesh sledeci hodnik a da te niko ne vidi.
 
Iskreno se nadam da je ovo samo arcade mod, ako ne bude kao u kecu ondak q q le le.
 
Poslednja izmena:
Fisher je postao superheroj. Penje se po zidovima/plafonima brze nego nego spiderman na crack-u.

Also, akcija je stavljena u prvi plan, dont know if i like that.
 
ceo E3 gameplay
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-splinter-cell/50114 part 1
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-splinter-cell/50137 part 2

Al ga iznabada na pocetku... Za sada gameplay izgleda pojednostavljen u odnosu na prethodne delove, dok igra daje utisak masivnosti i ozbiljnosti sa tehničke strane... e sad, ako nema neke budž-gedžet-feget-stealth progresije, onda cu se složiti da će igra zaista biti jedno teenage konzolasko njesra...a to su totalno u stanju da urade... ah ta neizvesnost... ooo the humanity:D
 
Sve moraju za*rati!
 
Nemogu da verujem sta su uradili od ove igre, pojednostavili je do te mere da ispadne da je minesweeper komplikovanija igra.... jbni ameri *****i
 
ceo E3 gameplay
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-splinter-cell/50114 part 1
http://www.gametrailers.com/video/e3-09-splinter-cell/50137 part 2

Al ga iznabada na pocetku... Za sada gameplay izgleda pojednostavljen u odnosu na prethodne delove, dok igra daje utisak masivnosti i ozbiljnosti sa tehničke strane... e sad, ako nema neke budž-gedžet-feget-stealth progresije, onda cu se složiti da će igra zaista biti jedno teenage konzolasko njesra...a to su totalno u stanju da urade... ah ta neizvesnost... ooo the humanity:D

Odvratan je gameplay! Odvratne su projekcije misija na sve zivo, odvratan je auto aim, odvratna je brzina kretanja lika. Pogledajte samo kako se brzo krece po zidu one kuce! Stealth vise nema znacenje, ovo cu ignorisati, nije to vise splinter cell, totalni mainstream krsh naslov za testiranje novog hardvera...
 
Sta sad ovde ima da bude odvratno? Ako se sve onako zavrsilo u double agent-u logicno je da ce da se nastavi ovako, sa stealth igrom samo ako je ti pozelis. Sam vise ne radi za agenciju i verovatno ne mora da igra misije kako mu narede. Nisu ovi iz Ubi Montreala ovnovi pa da ne znaju sta rade. Igra se radi dosta dugo i vec je bila proglasena za mrtvu, verovatno da bi je sa novim idejama poboljsali. U ovoj igri po ovom gameplay-u vidim da ima svega od klasicne Sam-ove sunjacine do maksimalne akcije. Deluje mi da ce ovo da bude hit, sem za one kojima je Sam bio interesantan do treceg dela.
 
NAdam se da je onaj aim rezervisan samo za konzole :S:
 
Sta sad ovde ima da bude odvratno? Ako se sve onako zavrsilo u double agent-u logicno je da ce da se nastavi ovako, sa stealth igrom samo ako je ti pozelis. Sam vise ne radi za agenciju i verovatno ne mora da igra misije kako mu narede. Nisu ovi iz Ubi Montreala ovnovi pa da ne znaju sta rade. Igra se radi dosta dugo i vec je bila proglasena za mrtvu, verovatno da bi je sa novim idejama poboljsali. U ovoj igri po ovom gameplay-u vidim da ima svega od klasicne Sam-ove sunjacine do maksimalne akcije. Deluje mi da ce ovo da bude hit, sem za one kojima je Sam bio interesantan do treceg dela.

Bice hit za maloumne paljevine kojima je normalan splinter cell bio suvise dosadan, spor i tezak. Izgleda da su zaboravili da je serijal bio popularan, a njihovi dzepovi puni bas zbog specificnog i jedinstvenog gameplay-a. Slazem se da su mogli da ubace tu i tamo novine i malo vise akcije u zanr, ali ne sve pojednostaviti do maksimuma, Sam Fisher je ranije ginuo ako krene da se bori sa vise od 3-4 naoruzanih neprijatelja. Sad je Terminator sa pistoljem, sta ce biti kad uzme automatsku pusku, ala Max Payne?! Stealth elemente su ostavili cisto radi reda. Cak su ubacili i PREVIOUS POSITION INDIKATOR. Treba imati IQ < 30 da bi se ovakve *****ske dizajnerske odluke prihvatile kao "pozitivne".

Nista, ostaje mi da se nadam da slicna sudbina ne zadesi i Hitman serijal...
 
To nikako ne mora da znaci. Splinter cell je oduvek bio terminator, samo sto se od njega trazilo da postuje stealth i igra maksimalno usporeno. Ovde je valjda covek pod besom i zato je to opravdanje za akciju. Ovo je isti slucaj kao i Resident Evil sto sa cetvrtim, a pogotovo petim delom skrenuo u maksimalnu akciju a ja ne cujem da se neko bas zali da je losa igra, sem onih koji su igrali prve delove i ostali na njima. Isto tako ce ovaj splinter biti cool klincima koji posle njega nikad i ne bi odigrali prethodne delove zato sto su smaracine i monotoni, dok bih ja uvek igrao i prethodne delove a i ovaj zato sto znam da su sklop celine, tj. nastavak na prethodni i interesuje me prica kako ce da se zavrsi. Da nisam gledao gameplay pa i da kazem da je glupost, ovako Sam mi je jedan od omiljenih likova i verujem da ce ovo da bude uspeh.
 
Dobro izgleda, ne znam što se bunite. Smarate kad se bunite tipa "jao to nije kao onaj stari". Pa i ne treba da bude. WTF, ako hoćete ono staro, igrajte ponovo tu staru igru :)
 
Svidja mi se kako su uradili, samo izgleda prelaka... A Sam je stariji a skace i pentra se ko Altair iz Assassin's Creed, to mi bas nerealno izgleda...
 
Po ovome vidjenom i nije :) Stvarno lepo su sve uradili ali to mi upada u oci, Sam-ovo kretanje je nerealno brzo, a stealth elementi izgleda nece igrati neku bitnu ulogu koliko vidim, tu su izgleda cisto radi reda...
 
Svidja mi se kako su uradili, samo izgleda prelaka... A Sam je stariji a skace i pentra se ko Altair iz Assassin's Creed, to mi bas nerealno izgleda...

Eh,da... Setih se sad kad sam bio mali deran pa su me moji ubeđivali, ukazujući na nelogičnosti: kako to pre sekund Supermen bio u vodi a sad od jednom suv? A ja bi im onda rekao: on brzo leti pa se osušio...Tako sad i Sam, možda je besan, zbog prognanosti, željan osvete pa skace ko pomahnitao, mozda je koristio tegiće za noge da bi poboljsao odraz, who knows...
Salu na stranu, nebih uzeo za ozbiljno ovaj demo, posto je ,koliko vidim, u pitanju sam pocetak igre i E3 prenapumpanost. Mada mi je ova steroidna promena ok , dokle god igra nije previse repetivna a kretanje vise u smislu nekih brzih stealth elemenata, ovako lici na pojednostavljeno izvođenje ala Arkham Asylum . Mozda je za sada lakse progutati knedlu, pa tek na osnovu nekog novog gameplay-a i nekih novih informacija dati potpunije misljenje o igri. 'Vako, bar ja, jos nisam siguran da mogu izvesti neki zakljucak...:)
 
PCGH: Why did you choose to use Unreal Engine 2 instead of Unreal Engine 3?

Ubisoft: We're using our own engine, LEAD, which is an evolution from the engine used in SCCT.


PCGH: What are the strengths of this engine?

Ubisoft: • Amazing lighting engine, all lights are dynamic in the maps and can be dynamically activated and deactivated.
• A fully dynamic environment
• Latest enhancements, such as ambient occlusion or destructible environment
• Powerful to display a large amount of objects on screen
• Crowd management, even if not core to the gameplay

16gh3kz.jpg

2aj8b5u.jpg

2j34oap.jpg

35hic04.jpg

2e1gbpi.jpg
 
Ovo mi se vise svidja nego unreal 3. Ionako bi vise bilo smorno da svaka igra koristi Unreal 3.:)
 
Nazad
Vrh Dno