Šta je novo?

SpellForce 2 Demo

mLaki

Čuven
Učlanjen(a)
25.02.2004
Poruke
2,848
Poena
680
Pojavio se demo na netu - 560MB, evo najbrzeg linka sto sam iskopao:LINK

Mozda malo vec vidjeno ali cini mi se da ce igra biti odlicna kad izadje. Jako lepo izgleda ali je i jako zahtevna... :S: Preporuceni Sys Req za demo je Pentium 3GHz / AMD64 4000+, 1 GB RAM, GF6800 / Radeon X850 - vreme je za menjanje celog kompa.
 
Druga igra godine, odmah iza Obliviona. Ko nije igrao Spellforce ne zna šta je propustio!
 
Druga igra godine će biti NWN2, SF2 može eventualno na treće mesto.
 
NWN će da bude plasirana 3-6. mesta uz Warhammer Mark Of Chaos, Hellgate London, Crysis i Prey. Kako ljudi mogu da se oduševljavaju linearnim rpgovima to mi nikako nije jasno. :)
 
oktud znas da ce biti linearan? mislim jel to zvanicno, mrzi me da trazim nesto o nwn2 :p
 
Ma ne zna, nego mi diže pritisak namerno :)
Ja mogu da se kladim da Oblivion neće biti ni približno nelinearan kao Morrowind :)
 
Pa biće ista stvar sa NWN2 kao i sa prethodnikom, to je valjda jasno. Sigurno neće napraviti nelinearnost tipa Morrowinda, držaće se proverenog recepta. Ne kažem da je to loše, ali meni taj koncept deluje kao Diablo.
 
Jedva cekam full verziju.Kec je bio bruka .
 
a imace starforce 4 , tako da spremi pare :)
 
Poslednja izmena:
Demo ima ugradjenu StarForce 3.7 zastitu, e sad videcemo sta ce full verzija igre doneti.
 
Poslednja izmena:
I kec je bio malo zeznut po tom pitanju... autori su pratili underground scenu, svaki novi patch je donosio apdejtovanu zaštitu i spisak blacklistovanih CD ključeva... tako da gledajte šta ćete...
 
dobro,pustite sad zastite,ima jos vremena do fulla.nego,jel probao neko demo.
ja jos nisam poceo da ga skidam (imam previse stvari na listi cekanja).kakva je zahtevnost?jel probao neko da igra na slabijim karticama (konkretno 9600xt i kompanija).

keca sam dosta voleo,mada ga nikada nisam zavrsio.smorio me je na polovini.
 
No StarForce in SpellForce 2 - briefly
(hx) 01:50 PM EST - Mar,13 2006 - Post a comment / read (1)
In response to some negative reactions to the inclusion of StarForce copy protection in the recent SpellForce 2 demo, Aspyr sends along a clarification (thanks BluesNews) that although the demo features StarForce, the North American release of the game will incorporate some other form of copy-protection:
Aspyr Media is responsible for publishing the North American release of Spellforce 2. We wanted everyone to know that Starforce will *not* be included in the retail release of this game. Starforce is being used in the demo in cooperation with the European publishers of the title, JoWood Productions. This is to help prevent reverse engineering that could lead to our product being put up on illegal software networks. We apologize for any inconveniences Starforce may have caused and would again like to reassure everyone that we have chosen alternative copy protection software for our final release product. Thank you for your interest in Spellforce 2!


Dakle, ništa od Sile zvezda u Sili čarolije.
 
uf,ovo je odlicna vest.
pojavice se vec neki *CLONE* istog dana po izlasku igre.
samo jel se razlikuju datumi za izlazak evropske i USA verzije?moze da se desi da cemo morati jos malo da cekamo.
 
filipenko je napisao(la):
No StarForce in SpellForce 2 - briefly
(hx) 01:50 PM EST - Mar,13 2006 - Post a comment / read (1)
In response to some negative reactions to the inclusion of StarForce copy protection in the recent SpellForce 2 demo, Aspyr sends along a clarification (thanks BluesNews) that although the demo features StarForce, the North American release of the game will incorporate some other form of copy-protection:
Aspyr Media is responsible for publishing the North American release of Spellforce 2. We wanted everyone to know that Starforce will *not* be included in the retail release of this game. Starforce is being used in the demo in cooperation with the European publishers of the title, JoWood Productions. This is to help prevent reverse engineering that could lead to our product being put up on illegal software networks. We apologize for any inconveniences Starforce may have caused and would again like to reassure everyone that we have chosen alternative copy protection software for our final release product. Thank you for your interest in Spellforce 2!


Dakle, ništa od Sile zvezda u Sili čarolije.


Opaaaa, konacno se neko opametio i uvideo da je StarForce malware i poceo da misli i na potrosace osim samo na zaradu. Mada ko zna, mozda je po sredi briga za buducnost igre pored nulte tolerancije Win Viste za malware StarForce drivere.

E sto se tice samog demoa ja sam ga skino cim je izasao. Moja masina iz potpisa 2500+, 1GB DDR i 6600GT moze pristojno da ga tera uz znacajnu redukciju detalja, ali cak sa redukovanim detaljima SpellForce izgleda jako dobro. Sto se tice sporijih grafickih tipa 9600XT sigurno ce biti potrebna redukcija detalja na apsolutni minimum. Bilo bi lepo da dodatno optimizuju ovu nasminkanu verziju matorog Krass engine-a koji je pokretao keca.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno