Šta je novo?

Sniper Elite 3

pa kako nema?? a star wars??star trek?? sami laseri se čuju!!
 
Da, legendarno prostiranje zvuka kroz vakum i to zvuka koji stvaraju svetlosni (energetski) talasi :D a to su jos kao geek serije. Geekovi su m_oroni kao i svi ostali, samo sto se razumeju u IT umesto u automobile.
 
Poslednja izmena:
aha,ti se znači razumiješ u avtomobile??pa i gekovi su ljudi,a poznajem lično par njih s kojima imamo baš zanimljivih tema,naravno ti se ne bi uklopio u naš razgovor :p....mislim ALO,di got se okrenem same predrasude,zar vam nije dovoljno života po šablonu??
 
Zar nije sablon misliti da "mi" zivimo po "sablonu"? :p i to misljenje je tezak sablon. A i pitanje je da li ti ne zivis po njemu iako mislis da ne zivis (zivis bar za 90% stvari kao i ostali), samo sto verovatno ne primecujes.
 
Poslednja izmena:
ajde ljudi, pisete o totalno nevaznim stvarima... nego jel zna iko gde je vise taj pec???
kao trebao jos da izadje pre par dana, jos uvek nigde nista, a zao mi je da pocinjem bez njega...
 
zvanicni ili narodni?
ako moze link na pp, ne mogu da ga nadjem :)
 
Uzeo sam sad da igram, stavio sam ovaj prvi pec, igra radi fenomenalno na mom ATI-ju...
sve opcije su na max, tj ultra, sem supersampling-a, on je na 2.25x, a max je 4x...
antialajzing je na max...

sto se tice frejmrejta, kad je iskljucen samo supersampling, fps se ne sputa ispod 80 ni u jednoj situaciji, kad se ss stavi na 2.25, fps padne na stabilnih 60, ispod kojih se nikad ne spusta, i konacno, sa ss na 4x, fps se vrti oko 40...
meni je 60 najprijatnije za igranje, samo sam ga stavio na 2.25x... igra prelepo izgleda, bas prijatne tople boje i odlicno osvetljenje, ubaceno tu jos par zanimljivih efekta i igra definitivno osetno bolje izgleda od prethodnika...
nije next gen naravno, to nisu ni najavljivali, ali ja jako dobar, ispoliran i tehnicki cist old gen naslov... tj grafika je u vrhu sto old gen moze da ponudi...

mane? kao sto kazu opisi, glupav AI i nedostatak ikakve fizike... sem jelte metka...
ja bi dodao jos da mi se ni animacije ne svidjaju nesto, bas su krute...
takodje ono sto najvise pece oci, jeste kad ubijes protivnika, pa on neku skamenjenu pozu zauzme na podu... bar to su mogli srediti, naci neko prihvatljivije resenje, no dobro, sta je tu je...

ja ovu igru i serijal obozavam, bas mi prija da se sa snajperom zezam u single player igrama, nekako je uzivancija kad mozes natanane da planiras napad, i da ih skidas jednog po jednog...

deo sa snajperom, tj taj najvazniji deo igre je i dalje predobar i veoma zarazan... ova igra jednostavno drzi paznju, ima tako dobro resen gun play, da nikad ne dosadi... slow motion penetracija metka pracena xray pogledom kroz meso i kosti, je bolesno zadovoljstvo :)

ali nisu tu stali, obogatili su sporedan deo igre, ima vise akcenta na stealth sa tihim oruzjem, postavljanje zamki, koriscenje bombi i raznih zezalica...

veoma sam zadovoljan za sada, deluje kao pravi naslednik odlicnog prethodnika, tj i prevazilazi ga pristojno, rekao bi za sad...
uplasio sam se da je mozda losa optimizacija, ali to me nema ni govora, radi glatko i savrseno, kao i Saints Row 4 sto mi je radio... on mi prvi pada na pamet kao veoma dobro optimizovana igra, sa glatkim i visokim fps-om...
 
Moze li mi neko reci kako da predjem siwa oasis misiju?Cekam kao tri oficira da izaberem kojeg da pratim pa da namestim slucajno ubistvo medjutim cim se oni ispricaju napise game over...sve zivo sam uradio i poubijao i ne vredi,cak sam i reinstalirao i skinuo razlicite narodne verzije ali nema pomoci...na netu kazu da kao ne trebam da sabotiram one mashine ali opet isto prelazio sam 30 puta,ima li neko resenje za ovaj bug?
 
Čekaš tri oficira i gledaš ih kroz dvogled. Kada se sastanu svu trojicu kroz dvogled klikom miša označiš kao metu. Jedan od njih odlazi do kuće koju ti vidiš sa kule, ne moraš da se pomeraš. Kada izađe možeš da ga ubiješ, kao i ostalu dvoicu. Bonus je da to izgleda kao nesrećan slučaj. Nije obavezno.
 
Jeste,hvala ali u 2 verzije igre sve neki repack nema mogucnost oznacavanja zato je to bilo,u trecoj sam uspeo...
Eto da kazem kao ljubitelj ove igre da je vrlo dosadna i laka za razliku od prve 2 a grafika je bolja i svidja mi se...upucate par njih,pobegnete nazad 50m da prestanu da vas traze i to ponovite vise puta dok ih sve ne poubijate i tako u bash svakoj misiji prolazite iz prve....ocaj...secam se da sam lupao rukom u monitor od nervoze u prva 2 dela...
Tri ili cetiri oruzja nisam ni koristio niti ima potrebe da se koriste...naravno na najtezem nivou sam igrao SP tako da za nas koji volimo SP igra je ocaj a verujem da je zbog ok grafike u MP verovatno dobra...ostaje da se nadam ovim download misijama da ce izlaziti malo teze...
 
jeste igra laksa kad se igra na taj nacin, ali meni je to malo ko varanje, te izbegavam, vec gledam na pocetku da budem stealth, pa kad to propadne, onda udjem u veliki okrsaj, i tada igra ume da bude izazovna...
 
Presao sam igru, ima oko 8 nivoa i 13 sati igranja... igrao sam na visem nivou tezine i ima izazova dok se ne udje u fazon... tj vise sam ginuo u pocetnim nivoima, nego posle tamo na sredini i kraju...
generalno dobra i zabavna igra, koja moze da se odigra, nikad ne postaje nesto preterano dosadna...
gameplay je jako dobar, tj to snajperisanje sa slow mo i xray efektima je i dalje najprimamljiviji deo igre, mada u ovoj nisam bas toliko uzivao, kao u prethodnom delu, ali dobra je...
nije zahtevna, a grafika je sasvim pristojna i prijatna... sve je glatko i leti...
dizajn nivoa je uglavnom dobar...

sto se tice mana, dakle krute animacije, nepostojanje fizike, AI koje je bas ono old age, tipa fazon ne primeti ako mu upucas saborca koji je tik do njega, ako je pucanj sound masked, iako bi trebalo ocima da vidi sta se desava oko njega...

ostala oruzja sem snajpera su tu vise radi reda, i retko ce se koristiti, mada mine umeju da budu korisne, kao i granate... takodje i pistolj sa prigusivacem je izuzetno koristan, jer svaka misija tezi ka stealth pristupu, a pistolj je jedino stealh oruzje koja igra nudi... hiljadu puta sam se u igri ponadao nekom snajperu sa prigusivacem, ali krastavac... nisu hteli zbog balansa i gameplay-a da ga ubacuju, bilo bi suvise lako... ovako moras da cekad da se desi neka buka, koja bi maskirala pucanj... takodje moraju i cesto da se menjaju pozicije ako cuju odakle je dosao pucanj, te igra svakako tezi realnosti i simulaciji, ali dobra strana je to sto je tolko zarazna, da vas nece smarati da radite te dosadne simulacione delove...
to je to generalno, igra je u proseku dobila ocenu oko 70% i ja mislim da upravo toliko i vredi... dakle dobra i kvalitetna igra, ali u old gen fazonu i po gameplay-u i po izgledu... po svemu...
sledeci deo ce sigurno biti punokrvan next gen nastavak i to je ono sto ce mnogi iscekivati... ali svakako vredi i ovu sad odigrati...
 
Poslednja izmena:
Dobar blogpost. Na AMD procesorima bi Mantle trebao da donese jos veci FPS jump. :)
 
u thief-u je nebo i zemlja,skaliranje CF-a na mantle-u je bezmalo 100 posto,a tacno mi fali toliko djusa da roknem 4xSSAA a da ne bude hikapa nigde.
 
Ovo je za igra za gospodu :) uzmes pivce i polako jedan po jedan. Korisnik sam predhodnih naslova 1 i 2 i mogu ti reci kad krenem ovo da bude gotovo za 2 3 dana. Naravno nikad ne igras ne easy. Stavi HARD :p
 
Da li neko ima problem sa izbacivanjem igrice u toku igre windows 10 64 bit
 
Nazad
Vrh Dno