Šta je novo?

Pametni uređaji Smart Watch

Fitnes narukvice, sijalice, pametni usisivači i sl.

kiza

Čuven
Učlanjen(a)
15.12.2001
Poruke
1,063
Poena
675
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i7 2700k @ CM Hyper212
Matična ploča
Asus P8Z68-V_GEN3
RAM
8GB DDR3
GPU
AMD Radeon HD 7700
Storage
KIngston UV400/256GB; WD 4TB WD40EFZX
Zvuk
Altec Lansing 5.1
PSU
Chieftec GPE-600S Eco
Kućište
Thermaltake Chaser A31
Monitor
Dell P2414H
Miš & tastatura
Microsoft Wireless Laser Desktop 6000v2
Ostale periferije
HP LJ1020,Canon LiDE
Laptop
Dell Latitude E6400
Tablet
Xiaomi MiPad 4 pro
Mobilni telefon
Samsung S23
Pametni uređaji
Huawei GT2 pro, Xiaomi Mi Air Purifier 2S
Pristup internetu
  1. Optički internet
Dakle, moj Huawei GT2 pro, ode u večna lovišta.
Sada gledam sa kojim satom da ga zamenim.
Navikao sam (pre njega imao GT2) da baterija traaje, a što se tiče mogućnosti sve što je bilo na njemu mi odgovara (mada i neke nove ne bi bile naodmet).
Da li kupiti Huawei GT3, GT3pro ili GT4?
Takođe mi se sviđa i Samsung Watch 6 classic, ali ne znam kako bih se navikao na kratko trajanje baterije.
Sat skoro nikada (sem za punjenje) ne skidam sa ruke.
Šta bi preporučili iz ličnog iskustva?
Da, zaboravih, budžet je do 250e.
 
Због квалитета израде(титанијум, сафир) па самим тим и дуговечности, ишао бих на GT3 Pro. Што се ОС тиче, Хуавеј је прилично ограничен у односу на Самсунг, посебно GT серија која је више елегантни спортски сат. Вагај шта ти је битније, функционалност и трајање батерије, или сат који ти буквално мења телефон али ћеш га пунити сваки дан, плус питање временом колико је издржљив.
 
Sa GT2 Pro sam se vratio na Samsung, ovaj put Watch 5 Pro.
Progledah, dzaba baterija 15 dana kad je softver beton liga u odnosu na Samsung.
Baterija mi opusteno traje 3-4 dana, sat se nosi 6-22h, meri sve, aod iskljucen.
 
Da, ali ako bi ga nosio od 00-24h, na koliko bi onda išao na punjenje?
 
Ne postoje dva korisnika koji isti uredjaj koriste na isti nacin.
Ne znam, mozda dva tri dana. Nebitno, bitna je funkcionalnost. Nekada mi je baterija na mobilnom trajala 7 dana, sada punim svaki dan. Covek se na sve navikne, na bolji softver i funkcionalnost pogotovo.
 
Sa GT2 Pro sam se vratio na Samsung, ovaj put Watch 5 Pro.
Progledah, dzaba baterija 15 dana kad je softver beton liga u odnosu na Samsung.
Jasno mi je da su to dva različita koncepta. Nije mi samo jasno kakvu to dobit ima što ima sve (ili gotovo sve) aplikacije iz GooglePlayStore? Pa neću valjda da na ekranu <1,5" gledam youtube ili kucam poruke? Ili ima nešto što ne znam, a nisam imao takav sat, pa možda živim u neznanju?
I da, nije isto puniti telefon svaki dan (ili skoro svaki dan). Telefon nije nikada neposredno uz telo (na ruci), pa ga spustim na bezžični punjač u autu ili kući i dopuni se.
 
Nazad
Vrh Dno