Šta je novo?

Smart box Xwave i koje aplikacije?

Dinastija

Poznat
Učlanjen(a)
14.11.2021
Poruke
31
Poena
30
Tražim po internetu da kupim smart box. Jedni kažu ima lažnjaka, drugi drugo itd, pa naleteh na ovaj, jeste skuplji ali valjda nije fake!? xwave

Da budem precizan, meni smart box treba za gledanje nekih tv kanala koje trenutno ne hvatam sa mtsat risiverom. Kao na primer N1, NovaS i ne znam, neke exyu programe, možda odgledam jutjub, pustim radio i slično. Koje google app preporučujete za to? I spominju EON paket. Jel može da se nađe neki kod za EON, da ne moram da plaćam preplatu. Verovatno može i verovatno to nećete da mi kažete :) Pozdrav.
 
Ne postoje kodovi za eon. I da imas kod za eon ne mozes da ga akitivras ako nemas pristub sbb nalogu za koji taj kod vazi. Postoje ljudi koji prodaju svoje Eon aplikacije,vidi na kp. Opet da bi gledao te kanale moras da kupis neki nalog Eona van mreze,jer Eon u mrezi ne radi na svim internet provajderima. Verovatno ti je sad sve jasno :)
 
Teško da mi je jasno, ali da pojasnim.

Imam vip 4g 20/10 internet i neki tesla televizor, nije smart. Tako da mi se sad ukazala prilika da kupim neki smart box. Kupio bih i neku bežičnu tastaturu i slično. Da se malo zanimam. Verovatno će mi mnoge stvari biti jasnije kad povežem taj smart box. Samo da kažem, nemam nameru da plaćam preplatu za bilo koje tv programe. Pa sam u tom smislu postavio pitanje. Možda neki predlog i slično. Znam da je sažvakana tema hiljadu puta, i evo čitam teme razne i pojma nemam šta je šta. U svakom slučaju pozdrav za sve prisutne, i tako to.
 
Uzmi Mi Box S, instaliraj na njega Stremio za filmove, SmartTube za youtube bez reklama a naći će se i televizije bez pretplate, pročešljaj temu IPTV iskustva ovde na forumu.
 
Teško da mi je jasno, ali da pojasnim.

Imam vip 4g 20/10 internet i neki tesla televizor, nije smart. Tako da mi se sad ukazala prilika da kupim neki smart box. Kupio bih i neku bežičnu tastaturu i slično. Da se malo zanimam. Verovatno će mi mnoge stvari biti jasnije kad povežem taj smart box. Samo da kažem, nemam nameru da plaćam preplatu za bilo koje tv programe. Pa sam u tom smislu postavio pitanje. Možda neki predlog i slično. Znam da je sažvakana tema hiljadu puta, i evo čitam teme razne i pojma nemam šta je šta. U svakom slučaju pozdrav za sve prisutne, i tako to.
Da ces da gledas dzabe a da ne platis ne nadaj se previse.. sve sto je dzabe ima neke mane i falinke. I lepo ti kaze kolega, sa kucnim netom se neces usreciti ako je ogranicen, samo flat. Prvo sredi net pa posle trazi boksove.
 
Što se tiče interneta, imam dovoljno veliki protok. A naravno da neću svaki dan da gledam hd filmove itd...

A ovaj box: Mi Box S, pitanje: Za xwave kažu 4gb ram 64gb rom a ovaj Mi Box ima manje, a slične su cene. Šta dobijam tim sertifikatima koji su instalirani? Imam još jedan uređaj:

A95X F4

Pitanje za Mi Box S. Piše da je ram 2 gb ddr3 memorija. Ali nigde nisam našao da li može iz kompjutera ddr3 memorija, da se stavi neka veća memorija. Itd. Mnogo mi je nepoznanica u ovoj oblasti. Molim za iskustva i predloge. Budzet je oko 10 k dinara. A ako je nešto zaista dobro, možda i više.
 
Nazad
Vrh Dno