Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

pre. traje ~15s i ne može da se prekine.
 
Овде не може да се скине, трају 15 секунди, надам се да ће то ускоро променити, ако остане овако биће лоше и скупо, укратко!!!
 
Meni su juče skinuli dva puta sa kartice jednom 2.49 a jednom 1.5...kada sam otišao na sajt bilo je ovako 2.49 za ponudu sa reklamama, a 1.50 za ponudu bez reklama...tako da pretpostavljam da imam sky bez reklama nisam juče stigao da pogledam.
 
… imao i jednu sesiju od 15s - opet SS promo sadržaj, pre Discovery epizode…
 
… ko ne bi da gleda najave za ‘Mighty Pups’ movie od 16s pre Star Trek epizode…?!
 
Deluje da su sredili podešavanje titlova za app za eon box. Vidim da mi prihvatio podešavanja i boju što sam ranije podesio na laptopu.
 
Probao i krenula reklama od 15s.
Zadnji put mi je skinuto 2,99 pre 5-6 dana, ali sada kao plan stoji:
sky.jpg
Ne znam šta je onda to Plus opcija, valjda bi trebalo i tu na početku da preskoči.
 
Jel su oni sad sve stavili na taj plan sa reklamama? Pretplatio sam se još kad je krenuo servis, pa me interesuje jel su svi default na tom paketu ili?
 
Imam samo besplatno hbo preko nekog ili nekog ugovora, ko će znati, ostalo pokriva svetska piratska organizacija :)
Hvala na pojašnjenju, meni lično ne smeta. Nije strašno poskupljenje sa obzirom da klinci jedino to koriste kada gledaju crtaće.
Verovatno jesu, isto sam na tome od samog tog početka sa 50%.
 
Pa je. Najavljuju VLASTITI sadržaj, a reklame su komercijalne, kakve viđamo po tvu i protalima...
 
Jel neko dobio od njih informaciju da li moze da se vrati na paket bez reklama, ako se aktivira sad ovaj sa reklamama, tj. ako se odstiklira plus opcija?
 
Poslednja izmena:
Вероватно зависи од особе, али лично мени који сам навикао на Јутјуб са рекламама уопште не сметају ти промотивни садржаји према којим се стриминг сервиси окрећу. Шта знам, нека они обезбеде добру услугу, квалитену слику, нека комплетирају сезоне серија, нека редовно ажурирају библиотеку, а промо садржај ако ће да иде нека га.
Скајшоутајм има одличну филмску понуду, бар за мене, али могли би мало чешће да ажурирају библиотеку. Мислим да је < 600 филмова ипак мало за овакав сервис.
 
Poslednja izmena:
Jel neko dobio od njih informaciju da li moze da se vrati na paket bez reklama, ako se aktivira sad ovaj sa reklamama, tj. ako se odstiklira plus opcija?
Naravno mislio sam u kontekstu zadrzavanja popusta od 50%, tj. da li se u slucaju vracanja nazad na plan bez reklama pri tome gubi popust od 50%, ako mi ne odgovara taj sa reklamama
 
Pa je. Najavljuju VLASTITI sadržaj, a reklame su komercijalne, kakve viđamo po tvu i protalima...
Onda možemo da se složimo da reklamiraju VLASTITI sadržaj u paketu bez reklama :) Prvi sam pristao na to, ali prosto rečeno, postaje neverovatno na šta sve olako pristajemo i još platimo za to :)

Pa slobodno klikni na promeni plan, neće ništa da ti bude :)
skay.jpg

Meni lično smeta što su kod njih gluvi telefoni ili kako bi rekli, malo se pravite ludi ionako nije skupo :)
Npr. Mačak u čizmama je sinhronizovan jako davno i naravno postavljen na platformu bez naše sinhronizacije. lično sam bar tri puta bio prijavio.
Nisam nešto baš pratio serije u zadnje vreme, ali umeo je urnebes da bude sa ubacivanjem sezona.
Ono što me drži u pretplati je deljenje kao pravo deljenje, i što su mi jednostavno nezamenjivi sa sadržajem za decu. Mada deca brzo rastu pa tu već može i taj faktor da nestane u mom slučaju.
 
Nazad
Vrh Dno