Šta je novo?

Simulacija vaterpola?

El_Barto

Slavan
Učlanjen(a)
20.01.2009
Poruke
565
Poena
319
Jel postoji ovako nesto i da li je uopste u planu?
Isto pitanje i za odbojku i rukomet?
I da, jel ce ove godine izlaziti hokej za PC?
 
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_volleyball_video_games

f19bd3550a0f8beb6f480453abf1241b_1iv2_540x405.jpg
 
Vaterpolo, ne odbojka

Ja mislim da nema, a i s razlogom, gejmplej bi verovatno bio krš
 
Koja je to igra, Die Hard? Vredi li?
 
odbojka i rukomet postoje vaterpolo jos nisu napravili ali naporavice evo sad sa dx11 mogu super vodu da odrade tman na tastaturi ima puno dugmica
posto bi realno svaki joj pad imao jako malo dugmica za poteze kakvih ima u vaterpolu
 
Ne mogu da smislim sport koji bih manje želeo da igram na kompjuteru :)
 
Ae koje su najnovije igre za odbojku i vaterpolo, vredne igranja naravno? Sa reprezentacijama i tako to...

@booqy: Sto?
 
Znam da za rukomet postoji simulacija a igra se zove: Handball Simulator European Tournament (2010)
 
A kako da u vaterpolu odradis grebanje, stipanje zavrtanje jaja i ostalo?
 
Isto kao i grub faul u fudbalu, samo da se nekad desi da sudija ne vidi?
 
Commodore 64 je imao odličan i vaterpolo i odbojku :D

Kad se setim kako smo to pikali kao klinci :smoke:
 
Na taster x da stipas za stomak, ako dovoljno brzo stiskas, mozda uvatis i pupak.
Na y se stipa za mooda :), na z se sutira nogama.

Ajde bre, nek se urazume ljudi, kakav crna vaterpolo igra.
 
Hm, vaterpolo igra...Levi klik da sudija svira faul, desni da svira cetverac.
 
+1 za vaterpolo na komodorcu, igrao sam ga baš puno, na toj disketi sam na istoj strani imao i neke skokove u vodu :)
Water_polo._ani1.GIF
 
Znam da za rukomet postoji simulacija a igra se zove: Handball Simulator European Tournament (2010)

I katastrofalno je loša. Nemci rade trenutno na još jednoj igri koja jako obećava. U pitanju je Handball Challenge. Autori zaista ulažu napore, tako da je obezbeđena licenca za Bundesligu, možda i za još nešto. Možete otići i na http://www.handball-challenge.com/en/game-info/hc-game i preuzeti demo verziju.

Što se tiče vaterpola, on kao i odbojka spada u grupu malih sportova, sa vrlo ograničenom globalnom popularnošću. Male su šanse da se u skorije vreme pojavi bilo šta osim nekih niskobudžetnih gluposti.
 
Poslednja izmena:
Vaterpolo je verovatno najmonotoniji sport. Svaki napad je manje-više isti, oni se dobacuju loptom, mlate s njom napred-nazad, dodaju nekom drugom, on radi isto, ako je centar slobodan, dodaj njemu. Ako nije, nastavi da se dobacuješ. Pred kraj napada, šutni, pa šta bude.
 
Monotono dok gledas na tv-u, kad ga igras nije ni malo. Sedi 1.
 
Vaterpolo je verovatno najmonotoniji sport. Svaki napad je manje-više isti, oni se dobacuju loptom, mlate s njom napred-nazad, dodaju nekom drugom, on radi isto, ako je centar slobodan, dodaj njemu. Ako nije, nastavi da se dobacuješ. Pred kraj napada, šutni, pa šta bude.

Nije tacno. To sto ste vi zatucani pa gledate samo retardirani fudbal (cast izuzecima - Premier liga, Bundes liga) je druga stvar... Vaterpolo je jako zanimljiv sport, kao i odbojka.
 
Kako god, činjenica je da su to mali sportovi. Aktivno se igraju u vrlo malo zemalja, medijski prostor koji dobijaju je mali, publika se okupi samo kada igra domaća selekcija, a nagradni fondovi su neuporedivo manji od kinte koju recimo Partizan dobije za plasman u LŠ.
 
I dalje - najgori sport. Posle karlinga, naravno :d

edit: Zaboravih
To sto ste vi zatucani pa gledate samo retardirani fudbal (cast izuzecima - Premier liga, Bundes liga) je druga stvar...
facepalmčina
 
Poslednja izmena:
било би лепо да изађе симулација европске кошарке. доста је нба...
 
Da, to bi bilo ok, sa reprezentacijama.
 
било би лепо да изађе симулација европске кошарке. доста је нба...

Videćemo danas koliko valja evropska košarka. Zapravo to i neće biti neki test pošto će sudije biti žestoko na strani "еvropske" košarke. Uprkos tome, prognoziram prosečnu razliku kao kada se sastane najlošiji NBA tim i najbolji evropski. Možda ne bude tako na kraju ali razlog tome može biti što će utakmica biti gotova 5 minuta pre kraja.

Što se tiče vaterpola, kul je to sport ali da bi simulacija ičemu valjala to mora da radi mnogo dobar i iskusan tim poput 2K Sports. Pošto Amere vaterpolo skoro da ne zanima onda teško možemo očekivati da oni odrade igru. Ostali timovi nisu sposobni da odrade dovoljno dobre animacije što je za simulaciju vaterpola ključno.
 
Zaista ne mogu da smislim gori sport za simulaciju od vaterpola. Opste vaterpolo je tezak smor za gledanje, gledam ga samo zato sto smo dobri u njemu i samo kad nasa reprezentacija igra. Isto tako sto smo tako dobri u njemu povezano je sa time i sto su drugi ocajni jer realno osim u nekoliko zemalja u okolini to niko ziv ne igra. Verujem da je interesantan za igru al za gledanje sacuvaj boze, pogotovo sto nemamo pojma kad i zasto sudije sviraju faule a to je kljucna stvar u vaterpolu.
Siguran sam da odbojka ne moze da se stavlja u isti kos sa vaterpolom jer je sport bar 10x puta popularniji i rasprostranjeniji, takodje spada u jedan od najgledanijih olimpijskih sportova, dok je vaterpolo uvek medju prvima na listi kandidata da se izbace sa olimpijade. Takodje ni odbojka nije bas najsrecniji sport za pravljenje simulacije.
 
Poslednja izmena:
Au, bre, gde se setiste ovog vaterpola na C64? Sate i sate sam provodio ljušteći to!
 
Videćemo danas koliko valja evropska košarka. Zapravo to i neće biti neki test pošto će sudije biti žestoko na strani "еvropske" košarke. Uprkos tome, prognoziram prosečnu razliku kao kada se sastane najlošiji NBA tim i najbolji evropski. Možda ne bude tako na kraju ali razlog tome može biti što će utakmica biti gotova 5 minuta pre kraja.

Videli smo to predprošle godine kad su Španci do dva-tri minuta do kraja bili u igri protiv Bryant-a, LBJ-a, Carmela, Howarda, Wade-a, CP3-a, Kidda, Redd-a, Derona Williams-a....
 
Poslednja izmena:
Videli bismo koliko valja evropska kosarka kad bi se USA reprezentacija kontrolisala na doping kao i ostale, ovako je sve cirkus...
 
Sudije samo sude kako im se kaze...
Zaista je bilo tuzno ono sinoc, da smo bilo gde drugde igrali oduvali bi turke sa 20 ralike, ali dva igraca vise na njihovoj strani su bili previse. Strasno sam se iznervirao sinoc, i bas skenjao.
 
Nazad
Vrh Dno