Šta je novo?

Shadowgrounds survivor izasao

Jedan Baja

Čuven
Učlanjen(a)
11.12.2000
Poruke
292
Poena
620
Nastavak Shadowgrounds-a je izasao, znam da ima dosta ljudi sto gotive ovakve "retro" naslove(pogled iz pticje perspektive,napucavanje vanzemaljaca), pa ko proba neka da svoj sud o igri, posto je za mene prvi deo bio odlican.
 
aaaaa choveche kakvo je ovo ludilo :D ko ce bre da postigne sve ovo, a ispiti kolokvijumi zene sport droga alkohol :d ... idi bre :) sad vec ima igara za igranje sledeca dva meseca
 
Prvi deo je bio extra igra, ovo skidam o'ma! Tnx za info :)
 
Jako zarazna igra :) Nije ništa specijalno promenjeno u igri sem toga što je dodato još likova od kojih svaki ima specifičan set oružja, neki specijalni potezi koji se kupuju kao i upgrade oružja, dodatni modovi za coop koji se otključavaju pronalaženjem specijalnih zona u igri i to je to. Grafika je ista kao i u prethodnom delu s tim da je promena rezolucije nemoguća iz same igre, već mora da se prepravlja jedan od config fajlova. To kada budete uradili, a uradićete sigurno jer ko još igra u 1024x768, :) neke od animacija između nivoa neće biti lepo prikazane.

Sve u svemu, super pucačina.
 
mene smorilo sto sad kao vodis razlicite likove koji su specijalizirani za razlicita oruzja... pih... i nemas uopste onaj filing suspensa da si sam i da ce nesto sada da iskochi iz mraka... sve je mnogo manje dinamicno u odnosu na prethodnika...

grafika je covece DALEKO ISPRED prethodnog dela... znachi kada se sve stavi na max sa fizikom zaista super deluje (pri ovom super ne uporedjujem naravno sa krajzisom)... sve je naprednije texture efekti senke animacije...

nekako fali nesto u igri, nije ni prethodna bila nista imba ali ovaj deo mi deluje losiji.... neprijatelji malte ne isti... mada ovo kao nije nastavak vec nekakav spin off... mnogo me manje tera na igranje od prethodnog dela koji me iznenadio svojom zaraznoscu... e da municije imas koliko hoces za razliku od prethodnika gde je uvek bilo frka naci municiju za najbolju pucu koju imas... sve je bilo izbalansiranije, teze...
 
Da u pravu si - atmosfera je zaista lošija, mada je igra u globalu super za 1-2 popodneva razbibrige. Sa tim različitim klasama je verovatno zanimljivija za igranje u coopu. Nadam se da ću to isprobati uskoro pa javljam za utiske ;)
 
Izbacise u novembru sve hit do hita. Sta ce da se igra od kvaliteta u decembru?
Izgleda nista :(
 
Jako zarazna igra :) Nije ništa specijalno promenjeno u igri sem toga što je dodato još likova od kojih svaki ima specifičan set oružja, neki specijalni potezi koji se kupuju kao i upgrade oružja, dodatni modovi za coop koji se otključavaju pronalaženjem specijalnih zona u igri i to je to. Grafika je ista kao i u prethodnom delu s tim da je promena rezolucije nemoguća iz same igre, već mora da se prepravlja jedan od config fajlova. To kada budete uradili, a uradićete sigurno jer ko još igra u 1024x768, :) neke od animacija između nivoa neće biti lepo prikazane.

Sve u svemu, super pucačina.

Ne mora da se prepravlja fajl za rezoluciju,samo se startuje Shadowgrounds Survivor Launcher i tu sve moze da se podesi,od detalja do rezolucije.
 
pazi baksuza posle procitane ove teme startujem igru posle nekog vremena i cvrc javlja gresku prilikom ucitavanja pozicije ili startovanja nove igre... svasta :) igrao kao da je znala da sam je izkritikovao :p
 
Ne mora da se prepravlja fajl za rezoluciju,samo se startuje Shadowgrounds Survivor Launcher i tu sve moze da se podesi,od detalja do rezolucije.

Hvala, ne znam kako sam to prevideo. Bio sam ubeđen da sam startovao taj fajl i da se ništa nije desilo prvi put. Sad sam nabio grafiku na high i zaista sjajno izgleda igra. Za ovakvu vrstu pucačina - bolje nema.
 
Izvinjavam se shto 'dizem temu iz mrtvih', ali imam dva pitanja:

1) Da li se nekom javilo seckanje na mashini poput ove moje? Otprilike kada se raspali poduzi rafal pa pada broj fps-a...

2) Da li je neko nashao shifre koje funkcionishu (poshto sam svuda nailazio na jedne te iste od kojih nema vajde)?
 
Hehe, znam, preshao sam je brzo :)
Shifre trzim chisto da bih video svo oruzje i skill-ove nabudzene, a da pritom ne moram da se gnjavim da ponovo prelazim igru. A i mnogo je zabavnije kada ne morash da brinesh za municiju u 'survivor' modu "D
 
Nazad
Vrh Dno