Šta je novo?

Sexy igre novijeg datuma

Adanos

Slavan
Učlanjen(a)
30.03.2006
Poruke
535
Poena
320
Zanima me da li ima nesto slicno Luli i Luli 3d a da je na engleskom i novijeg datuma?
Hvala unapred.
 
Somebody likes pixel chicks, eh?... :eyebrows:

Salim se. :) Probaj nesto od Leisure Suit Larry-ja, nisam igrao jel ne preferiram takvu vrstu igara, ali ovi sto su igrali kazu da je simpaticna sexy avanturica. :)
 
Poslednja izmena:
Lerry je bio dobar pre, ovaj zadnji deo sho sam igrao pre nekih god dana nije losh, al ochekivao sam vishe od Larry franshize :p
Ne znam dal siigrao Playboy the Mansion nije losha igra :)
 
Video sam neku interesantnu igricu hot shots, japanska demo. kao ti si fotograf i treba dobro da zumiras :)
Nije lose u manga fazonu.
A igrao sam i neku isto japansku avanturu sa hard core xxx , ali me je nesto smorila.
 
Ja sam igrao neku Sexy Beach cini mi se, ides po letovalistima i muvas ribe, ima i necenzurisanog hard-core sexa, probaj da nadjes mislim da se tako zove, grafika je skroz pristojna a i ribe su extra :d
 
Singles 2.
Strip poker.
 
3D Sex Villa je nekad mogla da se nađe, mada to više nije igra nego simulacija :D. A i nije sexy, nego je xxx.
 
Uh, ja videh svakakvih tripova na 4chan-u, mada je vecina na japanskom. ima sa druge strane dosta Flash igara, ali to vishe nije 5ominutna zabava, vec predugachak gameplay, sa kao nekavom poentom.
 
3D Sex Villa je nekad mogla da se nađe, mada to više nije igra nego simulacija :D. A i nije sexy, nego je xxx.

Hehe, ja se netjkao dal da pomenem, da neko ne pomisli da sam manijak :D. Ali eto, moderatori uvek pristignu u pomoc :p.

Mislim da se Sex Villa josh uvek mozhe natji na "odredjenim" ruskim sajtovima ali su te verzije u potpunosti na ruskom.
 
Sexy Beach 3 + expansion. Grafika je odlicna, necenzurisana je, ima neku pricu i podrzava pixel shader 2. :) Use google.
 
Poslednja izmena:
3D Sex Villa je nekad mogla da se nađe, mada to više nije igra nego simulacija :D. A i nije sexy, nego je xxx.
Ooooo,itekako moze da se nadje...Newcomeri u ovoj simulaciji mogu svasta da nauce :d
I jos nesto...zena :whip: mi je trenutno kod svoje mame, sa klincem (nemamo gasa a tasta ima kaljevu pec).Sutra kad dodje i kad vidi ove igre,ja cu je uputiti na ovu temu pa neka onda vidi ko je kriv.:D:d
 
Poslednja izmena:
Hehe pa mene devojka pritiska da nadjem da igramo lol :D Nemoj da strecas od zene, pokazi joj, mozda ce i ona hteti da igra sa tobom :D
Hvala svima mnogo, odosmo da googlamo.
 
Nazad
Vrh Dno