Šta je novo?

Serious Sam 3: Jedi Academy

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Koliko jos ima posle 2. segmenta od 5 misija i potonjeg slanja u misiju istrazivanja zamka Dart Vejdera na planeti sa kislom kisom zajedno sa Kajlom u igri Serious Sam 3: Jedi Academy ???

P.S. moji utisci - neverovatno razocaravajuci u odnosu na JK2. U SSamu se covek mora cimati oko nisanjenja i ima mnogo protivnika, a ovde se prakticno ni ne staje, samo se ide unapred, protvnika na svakih 150m, przi se sve munjama, uz zastajanje od po 15-20 sekundi kad se naidje na nekog magarca u kukuljici i nekim crvenkastim bodezom u rukama :p

Ocena 2/5 (za sada). Trenutno igram samo da bih eto rekao da sam zavrsio.

P.P.S. takodje kad se dobija mogucnost dual saber/extended saber ?
 
OptiPlex je napisao(la):
Koliko jos ima posle 2. segmenta od 5 misija i potonjeg slanja u misiju istrazivanja zamka Dart Vejdera na planeti sa kislom kisom zajedno sa Kajlom u igri Serious Sam 3: Jedi Academy ???

P.S. moji utisci - neverovatno razocaravajuci u odnosu na JK2. U SSamu se covek mora cimati oko nisanjenja i ima mnogo protivnika, a ovde se prakticno ni ne staje, samo se ide unapred, protvnika na svakih 150m, przi se sve munjama, uz zastajanje od po 15-20 sekundi kad se naidje na nekog magarca u kukuljici i nekim crvenkastim bodezom u rukama :p

Ocena 2/5 (za sada). Trenutno igram samo da bih eto rekao da sam zavrsio.

P.P.S. takodje kad se dobija mogucnost dual saber/extended saber ?

Brate da li si ti normalan sta poredis...

Extended sabre (ili dual) dobijas kada postanes dal valjda Jedi apprentice ili tako nesto...
 
Ali ako ti je JK2 bio dobar onda nema razloga da te treci deo razocara jer sve sto si naveo bilo je i u prethodonm delu,samo je sada nesto ispravljeno tj.poboljsano.JK3 je po meni dosta zanimljivija igra pogotovo kad dobijes dual saber.
 
Kako da ne. JK2 i ovo nemaju veze. Jk2 je daleko ozbiljnija igra, sa neuporedivo razradjenijom pricom koja se polako odmotava dok Kajl vraca svoje dzedaj moci, neuporedivo teza pogotovo ako poredimo prve polovine igara. Ovo je smesno, postalo ja arkadica iz 3. lica, evo presao sam verovatno 2/3 igre a da nigde nisam zastao itd. Da nema ime Star Wars svi bi je napljuvali ali "ovako je mnogo kul" :d

Provalio sam 15 min. posto sam postavio pitanje, upravo posle te misije sam dobio opciju da biram dual sabers. Sad sam presao jos 3 misije iz 3. segmenta od 5 misija i i dalje molim za odgovor koliko ima do kraja
 
imas jos 2 misije u 3. segmentu + 2-3 misije posle
 
Super, hvala.

BTW SSam je dubokouman za ovo. Dok se u SSamu covek mora muciti nisanjenjem ovde se samo ide unapred i drzi se taster F sa ukljucenim Force Lightingom.
 
Zavrsena u vrlo kratkom roku.
Kome se svideo Serious Sam ovo bi trebao da proba. Ostalima zaista preporucujem da zaobidju ili odigraju malo, cisto zbog imena :bljak:
 
Nazad
Vrh Dno