Šta je novo?

Secka!!!

BL@CK DE@TH

Čuven
Učlanjen(a)
03.04.2003
Poruke
199
Poena
619
Zasto mi igrama secka kada treba da se pojavi novi zvuk?To se najvise uocava kada treba da se koci ili puca,onda slika zamrzne i posle par trenutaka se vrati.Da li neko zna u cemu je problem?Ja sumnjam na memoriju.
-AMD Athlon XP 1600+
-Nvidia GeForce 4 mx 440
-256 sdram
Hvala.
 
To znaci da imas C-media zvuk koji tako naseda na procesor. A ako je onaj sljam od AC97, onda je jos gore. Kad sam preso sa novom plocom na AC97, meni je Colin 2 postao neigriv, a i graficka mi je sad jaca i memorija brza. Kupi neki creative live 5.1. Oko 2 soma dinara. I bices zadovoljan.
 
Da ti graficka i zvucne ne dele IRQ?
Da li ti je zvucna u prvom PCI slotu?
 
Gandalf_the_gray je napisao(la):
To znaci da imas C-media zvuk koji tako naseda na procesor. A ako je onaj sljam od AC97, onda je jos gore. Kad sam preso sa novom plocom na AC97, meni je Colin 2 postao neigriv, a i graficka mi je sad jaca i memorija brza. Kupi neki creative live 5.1. Oko 2 soma dinara. I bices zadovoljan.

Kakva zbrka...meni je Colin2 bas UZASNO sekao na 10 kompova koji su imali zvucne karte (xp 1800+ i Gf4ti). Na kompovima sa integrisanim zvukom (xp 1800+ i gf3) je leteo ???
 
E, pa lepo ti izvadi zvucnu iz prvog slota gde ti i onako ometa hladjenje graficke kartice i stavi je negde u srednje slotove.
O IRQ imas u FAQ (ovo se rimuje, covece):)
 
Nazad
Vrh Dno