Šta je novo?

screenshot-hrana za dushu

Dobar je Dungeon Siege, svideo mi se dok sam ga igrao, ALI ni priblizno dobar kao Diablo 2. Diablo ima mnogo bolju atmosferu, pricu (cak i video sekvence vrlo visokog kvaliteta) i sve ostalo osim grafike , mada kad razmislim. Nervira me u DS-u sto glavni likovi izgledaju kao farmeri ili domacice (?) nasuprot onima iz Diabla2. Isto tako zveri: paukovi, bube i sl. I na kraju cak i roboti (?!). Cini mi se da je Microsoft (koji je sponzor/izdavac) dosta ogranicio neke stvari. Isto tako, questovi kao da ne postoje. Posle odredjenog vremena sam prestao da ih citam, dok u Diablo 2...

Nadam se da ce drugi deo biti dooosta bolji, ili cu morati da sacekam jos jedan Diablo (3)
 
Da,jos plus je Dungeon bio linearan do bola(**bem ti RPG u kojem ne mogu da lutam)
 
Boyce je napisao(la):
Nervira me u DS-u sto glavni likovi izgledaju kao farmeri ili domacice (?) nasuprot onima iz Diabla2. Isto tako zveri: paukovi, bube i sl. I na kraju cak i roboti (?!).

U, a u Diablu su monsteri do mojega :)
Nesto malo i smesno, u zelenoj, crvenoj, crnoj i plavoj boji - krajnje originalno :)
 
sigurno su bolji nego u Dungeon Siege.
 
Ma kakav Dungeon Siege.Diablo je igra za klasu bolja.
 
u NWN me nerviralo to sto je jako siromasan sa teksturama (za igru na 3 cd-a to je bas siromasno) ali je zato prica super i AI mi se svidja.:)
a sto se tice DS-a da to i jeste velika mana sto je svrstan u RPG a linearan stvarno do bola, sto rece URGH, kvestovi su stvarno bez veze ali je zato prebogat teksturama :)
sta ce biti u nastavcima svih tih igara videcemo :)
 
Dungeon je bre, posle se to skapira, obican hack and slash RPG - malo tu i tamo unapredjujes druzinu, ali se sve svodi na linearno igranje... Bar je grafika dobra ;)
 
U NWN-u je bolja... u DS-u su teksture dosta mutne, cak i na highest detaljima, dok su u NWN-u (64MB pack teksture) dosta kvalitetnije.
 
Zakljucak

Ma sve je to jednostavno:NWN je zakon,DS je smaranje a Diablo je ocajan,NWN 2 ce biti jos bolji (ako je to moguce) DS 2 malo manje smaranje,a Diablo 3 nece skoro. Zato ajd svi da cekamo Dragon Age,The Witcher i Kotor 2
 
diablo 3? kakav bre diablo 3? pa to nece ni za 5 godina sigurno - da izbace josh jedno 2-3 expansiona ... :)
 
zna li neko za Baldur's Gate 3 suska li se po netu? :)
 
Ja znam samo jedno - Diablo II nikad nisam prestao da igram, od kada postoji, a sve ostale igre dođu i odu...
 
dogriz je napisao(la):
Ja znam samo jedno - Diablo II nikad nisam prestao da igram, od kada postoji, a sve ostale igre dođu i odu...

Da,potpuno te razumem sigurno te privlaci brilijantna grafika :p
 
Originally Posted by dogriz
Ja znam samo jedno - Diablo II nikad nisam prestao da igram, od kada postoji, a sve ostale igre dođu i odu...


U potpunosti se slazem!

P.S. A ovi sto komentarisu kakva je grafika... mislim strasno... A kakva je grafika kada neko igra FRP uzivo? Za FRP je uvek bila bitna atmosfera, i nelinearnost, da se tako izrazim, a Diablo 2 je tu neprevazicen! Uostalom igra moze nekom da se svidi, a nekom ne, niko nije savrsen :p
 
Diablo 2 je moja najomiljenija igra svih vremena. U pocetku mi se cinilo kao da igram prvi deo, ali posle toga :) Moj brat je prelazi vec 10+ put i svaki put mu je drugacije. Jednostavno, napravljen je da se svidi mnogima. Atmosfera je odlicna, oruzja, animacije, filmovi, muzika!, item-i, questovi...sve vodi ka jednom cilju ubiti Diabla. U dodatku, koji dodatno poboljsava igru, nisam mogao da se odvojim od igre, dok je nisam presao, koliko te oni filmovi, questovi teraju napred.
 
Nazad
Vrh Dno