Šta je novo?

SBK-08: Superbike World Championship '08 - PC verzija

raven2005

Slavan
Učlanjen(a)
28.09.2005
Poruke
1,070
Poena
350
Izasla je igra...

Foto+SBK-08+Superbike+World+Championship.jpg


05.jpg


1206528782_sbk08_swc_062.jpg


Da li je neko vec nabavio...

Review:

http://www.gamespot.com/pc/driving/...mpionship/news.html?sid=6190749&mode=previews
 
Trebalo bi da stigne uskoro, nadam se da nece razocarati kao svi prethodni delovi MotoGP-a. Sudeci po shotovima izgleda odlicno a ako je fizika na nivou GRID-a moracu da je sprzim na disk pa da polomim isti. Developer je Milestone koji je radio Superbike 2001, MotoGP 07 (PS2 verzija, Capcom) i sada ce raditi MotoGP 08 za sve platforme posto je Capcom preuzeo licencu od THQ-a. Malo mi je bezveze da jedan tim razvija ove dve simulacije, jer dobijamo na kraju maltene isti proizvod samo sa razlicitim izgledom motora i nekoliko staza koje se ne poklapaju.
 
ja tek veceras mogu da vam dam bolji opis kad se vratim sa posla. ;)
 
Na ovim slikama izgleda fantasticno. Zato sam i je i skinuo, instalirao i obrisao posle 2 minuta igranja. Uzas.
 
Daj obljasnite malo sta toliko nevalja!Uporedite sa MotoGp-om.Ja bas volim moto igre+one su jako retke za PC tako da nameravam da je skinem e sad ako je totalni shit
 
Daj obljasnite malo sta toliko nevalja!Uporedite sa MotoGp-om.Ja bas volim moto igre+one su jako retke za PC tako da nameravam da je skinem e sad ako je totalni shit


Prva stvar koju sam primetio je da, osim direktnog udarca u ogradu, nema nacina da padnes :)
sad, mozda je kasnije u igri to i moguce, al nisam imao zivaca da isprobavam dalje...
 
Daj obljasnite malo sta toliko nevalja!Uporedite sa MotoGp-om.Ja bas volim moto igre+one su jako retke za PC tako da nameravam da je skinem e sad ako je totalni shit

Svi pljuju a niko nista pametno nije rekao. Ukusi su razliciti tako da bi trebao da probas pa da sam doneses zakljucak. Ja sam generalno zadovoljan mada ima nekoliko falinki.
Evo jedan krug na Donington-u da vidis kako to otprilike izgleda.

[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/9k7AHwPLXss&hl=en"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/9k7AHwPLXss&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
stari dobri moto gp 2 je mama i tata za ovo a bogami i sve ostalo ;)
 
Svi pljuju a niko nista pametno nije rekao. Ukusi su razliciti tako da bi trebao da probas pa da sam doneses zakljucak. Ja sam generalno zadovoljan mada ima nekoliko falinki.
Evo jedan krug na Donington-u da vidis kako to otprilike izgleda.

Da budemo iskreni i realni, ovo ne lici ni 1% na igru sa screenshot-a ;)
 
Ja nisam ni mogao da je prokrenem,imam nekih problema sa pokretanjem igre.Izbacuje neku gresku u vezi dx-a,kao ne moze da ga inicijalizuje.Ali posle ovakvih kritika,razmislicu da li da resavam problem ili ne.
 
i josh...







Lepo sve izgleda samo sto su mogli malo na travi da porade.

Gameplay je dobar, kome motor nece da se odlepi sa staze neka podigne realnost
sa "Basic" barem za jedan podeok na "Arcade" na kojem je dovoljen pun gas u krivini da bi se isklizalo.
 
Ne vidim šta fali realnosti - ono, igra može da se podesi da bude totalna arkada, ili totalna simulacija, ima mali milion parametara za to da se podesi.

Grafika stvarno nije ništa posebno, najviše zbog staza koje izgledaju jako jednostavno. A kada se setim da igru radi Milestone, koji je 1995. napravio Screamer, ubedljivo najlepšu PC igru svog vremena...
 
Nazad
Vrh Dno