Šta je novo?

SBB - generalna diskusija (2024) [nije tema za EON box i aplikacije]

Unapred se izvinjavam ako sam promašio temu, bar za prvo pitanje (ne bi da pišem na dva mesta).
LG televizor, ima HDMI ulaz, star 13 godina, nije Smart (trenutno ne mogu da vidim koji je model). Da li će EON box lepo raditi sa njim ili je bolje da se ostane na D3 uređaju?
Drugo pitanje, koji ruter kod SBB trenutno preporučujete? Mali je stan, ali je važna stabilna wi-fi konekcija.
 
Ako na mom LG-u iz 2011 radi Vontar w2 radice i Eon box besprekorno.
 
Jedno mozda glupo pitanje. Zasto je svuda u regionu (cg,big,hr,slo) Telemach, a samo kod nas Sbb?
 
Pa zato sto su kod nas Srpske kablovske mreze. Ne znam kako bi u HR bio prihvacen operater Srpske kablovske mreze.
 
Istekao mi je ugovor, kontaktiraju me da produzim, nude mi 4 meseca za 1 din, posle toga normalna cena. Moze li neko da mi prosledi broj akvizitera za Vrsac, ako je moguca neka druga ponuda, korisnik sam vec 10 godina. Ili da li je moguce da otkazem ugovor, pa da ga prebacim na drugu osobu?
Takodje mi treba broj akvizitera za Vrsac ako neko ima?
 
Imas rok od 14 dana od dana potpisivanja.Ja sam tako otkazao 2-3 dana posle potpisivanja potom me zvali sta kako i izganjao sam sve sto sam trazio od mesha do novih boxeva i provlacenja kablova oko cele kuce i naravno -50% osam mesici.Nemoj da ih pustis da te zavlace posle prodje voz i treba da cekas dve godine.Ako dodje tehnicar i sredi ok(odmah i sa njim vidi da kaze da je modem u kvaru i da ti da novi) ako ne moze odmah ,das im fore do 7 dana a potom u prvu expozituru i raskines ugovor (i tu ce probati da te izrade na foru pa vi ste potpisali ugovor medjutim odmah im reci da imas fore 14 dana da raskines ako nisi zadovoljan).

Bio tehničar, popravio neki konektor što su loše namontirali ovi prvi, zamenio SDMC i stavio Ubee, za sad sve radi OK.

Inače, izgleda da različita ekipa radi montiranje i popravljanje.
 
Zvali danas, posle 7 dana kako su ponudili istu cenu paketa 5149 za eon premium.
Danas su ponudili za obnovu ugovora 3 meseca po 1 dinar ili 6 meseci sa 20% popusta.
To je ono sto sam i ocekivao da ce ponuditi.
Kako god da okrenem izadje me isto, uzeo 20% popusta 6 meseci.
Eto kome sledi obnova ugovora, da znate sta se nudi kad proslede broj kolegama sa posebnim ponudama.
Takodje, ukoliko zelite da predjete na nizi paket (eon full u mom slucaju) nema nikakvih pogodnosti.
 
Zvali danas, posle 7 dana kako su ponudili istu cenu paketa 5149 za eon premium.
Danas su ponudili za obnovu ugovora 3 meseca po 1 dinar ili 6 meseci sa 20% popusta.
To je ono sto sam i ocekivao da ce ponuditi.
Kako god da okrenem izadje me isto, uzeo 20% popusta 6 meseci.
Eto kome sledi obnova ugovora, da znate sta se nudi kad proslede broj kolegama sa posebnim ponudama.
Takodje, ukoliko zelite da predjete na nizi paket (eon full u mom slucaju) nema nikakvih pogodnosti.
3 meseca po 1din su ti 15 meseci po 20% popusta
Što si prihvatio samo 6 meseci po 20%?
 
ja toj firmi zelim sve najgore. gori su od drzavnog telekoma.lagano ali sigurno ce izgubiti sve stare korisnike zbog politike kompanije.
 
pa sad kad se preracunavam, u pravu ste. Mada su svakako dali i 10% popusta posle tih 6 meseci, jer je cale penzioner, na njegovo ime je ugovor.
 
Mi ovde pisemo iskustva ali izgleda dzabe,ljudi pitaju pa opet ......
Morate shvatiti da je ovo klasicno cenkanje i prihvatiti to bas na taj nacin.Svako ko vam ponudi bilo kakav ugovor ima proviziju za to sta cete vi prihvatiti.
Ja sam premijum i ugovor je na 5200 tako da 3 meseca za dinar je usteda 15600 a 6.meseci -20% je usteda 6240 pa razlika je 9360. zasto bih prihvatio -20% svasta.
Ali ni to nije poenta vec kazes ne znam razmislicu drugi operater mi daje ponudu godinu dana po 1 dinar i sa tim zavrsis razgovor.
Oni te zovu za par dana i iznesu bolju ponudu ti opet razmotris i ako ti odgovara prihvatis a ako ne opet ces da razmislis.Radi se o vasem novcu cemu zurba.
Ja napisem da sam se iscenkao da mi daju -50% prvih 8 meseci sto mi je usteda 20800 i da mi daju mash dzabe a ne 6000 ugradnja plus mesecno po 600 din .
Sad neko prati forum vidi druga iskustva i pristane na najgoru ponudu.
Popust za penzionere vazi pa vazi to nema veze sa ovim popustima.
 
Ја се нисам превише цењкао, али сам за прелаз на виши пакет добио 14 месеци по досадашњој цени. Није 3 месеца по динар, али сам прихватио.
 
Ekspresno završavam komunikaciju sa njima kada zovu i dosađuju za obnovu ugovorne obaveze. A zvali juče. Može, samo ako mi kao fizičkom licu omogućite brigde mod. Tog momenta me ljubazno pozdrave i više ne pominju ugovornu obavezu u narednih godinu dana. 🤣
 
Moze li jedno pitanje, sta se desava sa ugovorom kada lice oremine, da li porodica ima pravo na raskid?
 
Zasto mi u pretrazi You tuba iskace i ono sto nikada nisam pretrazivao, cesto i neprikladno iz kuce nije niko, a google kazu pitajte operatera. Dali to znaci da sam Natovan ili se neko prikacio
 
Zasto mi u pretrazi You tuba iskace i ono sto nikada nisam pretrazivao, cesto i neprikladno iz kuce nije niko, a google kazu pitajte operatera. Dali to znaci da sam Natovan ili se neko prikacio
Uradi iz terminala tracert 1.1.1.1

Ako ti izađu HOP-ovi 100.x.x.x i 172.31.x.x onda jesi natovan.
 
Nazad
Vrh Dno