Šta je novo?

Samsung Galaxy A13 4GB/64GB ne dolazi punjač

miskoruzic

Zapažen
Učlanjen(a)
13.06.2022
Poruke
59
Poena
20
Danas sam kupio preko online prodaje mobilni telefon ''Samsung Galaxy A13 4GB/64GB'' i u paketu nisam dobio punjač sa kablićem. Kada sam pozvao online prodavnicu prodavac mi je rekao da kod većine Samsugovih modela mobilnih telefona ne dolazi punjač. Iz tog razloga pošto oni nemaju u ponudi originalne punjače za Samsugove mobilne telefone hteo sam da pitam, gde mogu da nabavim originalni punjač i da li ovaj mobilni telefon može da radi i sa nekim drugim modelima punjača i od nekih drugih proizvođača, šta je pametnije uraditi a sa druge strane gledam da prođem i jeftinije, jer nisam planirao da imam ovaj dodatni trošak? Hvala unapred.
 
Ima moja baba takav telefon, u kutiji dodje USB c na c kabal, najbolje kupiti ima ga svugde po radnjama, 15W samsungov originalni punjač košta od 1500 din do 2000
 
Kako da ga povezem sa tv i da strimujem sa telefona na tv??
 
Ima moja baba takav telefon, u kutiji dodje USB c na c kabal, najbolje kupiti ima ga svugde po radnjama, 15W samsungov originalni punjač košta od 1500 din do 2000
Kako razlikovati original punjac od kopije? Ovo sto nalazim po radnjama za te pare je teska kopija, a u ovlascenim radnjama je prilicno skuplji.
 
Ja sam prošle godine kupio (navodno original) ''Samsung punjač 25W'', bio je njjeftiniji u Bazzar-u, koliko vidim i sada je najjeftini tamo. Ja sam zadovoljan brzinom punjenja kao i cenom. Moja preporuka.


 

Prilozi

  • Samsung brzi punjac 25W Type-C Beli.jpg
    Samsung brzi punjac 25W Type-C Beli.jpg
    26.2 KB · Pregleda: 8
  • Samsung brzi punjac 25W Type-C Beli..jpg
    Samsung brzi punjac 25W Type-C Beli..jpg
    23.7 KB · Pregleda: 8
Testirao sam one 25w sa alija samsungove rade kao original na s22u.Merio sam sa testerom brzinu punjenja i ide oko 16-17w bez problema kroz njih.A preporuka za one koji nece da rizikuju kupite 15w adapter.Uporedio sam 2 primerka od 2 razlicita prodavca sa adapterom iz kutije od A72 i zato sam doneo zakljucak da su ovo izgleda orig punjaci samo neka bulk varijanta.
@GPSSerbia
Pozdrav
 
Stigao UI 6.0 update 1.novembar na A13 5F.
 
Nazad
Vrh Dno