Šta je novo?

Sam and Max are not dead!

jox

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2003
Poruke
2,103
Poena
680
Odlichna vest...
Tim koji je radio na "Sam and Max:Frerelance police", dirnut silnim peticijama koje su usledile posle obustavljanja izrade igre, osnovao je kompaniju TellTale Games, koja bi trebalo da nas obraduje nekom klasnichnom P&C avanturom.
Sajt kompanije je http://www.telltalegames.com/
Dok je na GameSpot-u objavljen intervju sa Dan Connors-om koji je CEO TellTale Games-a.
e da... evo i linka ka GamePostu:
Sam and Max team forms new studio
 
Poslednja izmena:
Strava!!!

Bas bi bilo steta da ne vidimo ponovo blesavog zeku i medu! :)
 
Nešto mi tu nije jasno. Zar prava na izdavanje nastavaka igre ne ostaju izdavaču, a ne razvojnom timu? Po tome, taj novosnovani tim nema pravo, da radi nastavak Sam&Max, već to može da radi samo LucasArts. Ispravite me ako grešim.
 
Pa prava mogu da se otkupe.
 
Ma nema sanse da LA proda tu licencu....
Mada, mozda oni uzmu prava za izdavanje...
Velike su tu pare u Medi & Zeki
 
...da su pare u Medi & Zeki velike, LucasArts ne bi prekinuo poodmakli razvoj igre. Upravo je procena da zarada na Zeki i Medi ne moze ni da prismrdi zaradi StarWars-a zaustavila projekat Sam&Max.
 
Neka neko iskopa link za prvi deo! hocu opet da je igram. Moze i za day of the tentacle :)
 
Ne postoje pare za Lucas Arts koje su vece od Star Wars igara! Ali to ne znaci da su u Medi & Zeki male pare
 
Vocko je napisao(la):
Neka neko iskopa link za prvi deo! hocu opet da je igram. Moze i za day of the tentacle :)

Ja sam obe igre skinuo preko DC++ -a tako da bi tamo trebao da ih bez problema nadjes. Inace imas dve verzije DOTT-a jedna je manja velicine cini mi se 8mb a druga je daleko veca jer ima glasove za sve dijaloge. Jedini problem je sto igra nece da ide dalje od prolaska kroz vremensku masinu onog doktora jer trazi sifre.
 
Ma nesto baguje ScummVM kada se dodje do tog ekrana za ukucavanje sifri pa ne mogu nista ni da ukucam. Inace trebalo bi da se preko ScummVM-a i razbija ta zastita tako da bi u sustini trebalo da se ukuca bilo sta, ali meni ipak ne radi. Ostale igre preko ScummVM-a rade OK.
 
Poslednja izmena:
Pa jel mozes da ukucavas? Nadji lepo fajl sa svim siframa-odgovorima i miran si.
 
Nazad
Vrh Dno