Šta je novo?

Sa kojom markom telefona su korisnici najsrećniji i najzadovoljniji?

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,817
Poena
1,385
Srecan-i-zadovoljan-korisnik-sa-svojim-mobilnim-telefonom.webp


Sa kojom markom telefona su korisnici najsrećniji i najzadovoljniji?​


Pretpostavljamo da već znate sa kojom markom telefona su korisnici najzadovoljniji, ali iznenađenje predstavlja činjenica da su Android „modeli“ uhvatili priključak sa iPhone uređajima

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/...a-su-korisnici-najsrecniji-i-najzadovoljniji/
 
Мислим да је бесмислено питање... брате...
 
Da ovo istraživanje sprovedu po celoj Srbiji na prvom mestu bi bila Nokia.
 
Ja sam nedavno kupjo ajfon 15pro max. Ne znajuci da nema pola funkcija kao samsung s23ultra Ovo je bi sok za mene... Ocekujuci da prilicno slicno rade. Ali kad god krenem nesto... Nema pola funcija... Zvuk smanjis. Sve se smanji... Ako pojacas. Sve tresti... Deljenje u aplikacijama je polovicno. Vecinase ni ne pojavi za deljenje...lightroom.. Radi ali ako ocete da uvezete presets recimo zip za 6000 komada... Nikad ne bi zavrslili... Dok u samsungu samo kao na racumaru kliknete inport i sve radi samo... Kamere su malo bolje za 5 posto od s23 ultra ostalo. Blago receno sranje... Samsung ima duap app sistem. Skriveni folder imate 3 telefona u 1 a ovde na ajfonu 1 sim. E sim postoji al lakse je menjati kartice... Tako jos 1000 stvati da ne nabrajam kolko je bokji android
 
import

prodas iphone kupis samsung, resis se muke. barem je lako
 
Небих знао касти. У шали, користим четврту годину: Нова 5Т. Никад нисам био у прилици да користим наведене марке. У шали и поједностављено, написано.
 
Srecan-i-zadovoljan-korisnik-sa-svojim-mobilnim-telefonom.webp


Sa kojom markom telefona su korisnici najsrećniji i najzadovoljniji?​


Pretpostavljamo da već znate sa kojom markom telefona su korisnici najzadovoljniji, ali iznenađenje predstavlja činjenica da su Android „modeli“ uhvatili priključak sa iPhone uređajima

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/uredaji/...a-su-korisnici-najsrecniji-i-najzadovoljniji/
Ja godinama koristim oneplus od 7 pro pa ovamo. Odličan ui, oblik telefona je takođe veoma dobar, odlično leži u ruci. Sa novijim modelima su i kamere veoma dobre,baterija je zadovoljavajuća ima veoma brzo punjenje, za pola sata od prazne do pune. I što je veoma važno, još uvek daju punjač uz uređaj.
 
Nazad
Vrh Dno