Šta je novo?

Rune 2

starac

Slavan
Učlanjen(a)
13.01.2005
Poruke
5,186
Poena
495
Rune,Human Headova akcijska igra stara kojih pet godina,mogla bi dobiti novi nastavak.
Zapravo,dobit će nastavak ukoliko se njihova najnovija igra Prey proda u zadovoljavajućem broju primjeraka i ako brojni obožavatelji daju do znanja da žele nastavak.Human headovci kažu da su spremni napraviti Rune 2 bez imalo problema,ali izdavači misle da nakon pet godina od izdavanja originala fanova više nema.
Rune je radio na Unrealovom enginu,a Prey se radi na Doomovom.
Koji će koristiti Rune 2?
 
Čini mi se da je pre nešto kao 7 godina (1999.), ali da ne sitničarimo. Inače to je odlična vest (ako odluče da je prave). Tu igru i naročito Blade of Darknes sam prosto obožavao. :banana:
Samo se nadam da ne bude previše očekivano, loše ispalo. :S:
Pozdrav. :wave:
 
Ma znaju ljudske glave šta rade!Tada su napravili odličnu igru,pa mogu i opet,valjda?
Obožavam igre takvog tipa,a jako ih je malo.

Poz...
 
off topic: Blade OF Darkness je fenomenalan, za to bih bas voleo da vidim nastavak!
 
Moorhuhn je napisao(la):
Tu igru i naročito Blade of Darknes sam prosto obožavao. :banana:
Samo se nadam da ne bude previše očekivano, loše ispalo. :S:
Pozdrav. :wave:
Jel bese Blade of Darknes igra gde mozes da vodis 4 lika: patuljak, varvar, amazonka i vitez?
Fora je da usput skupis neke rune pomocu kojih mozes da pobedis glavnog zlocu. Pri tome mozes to i da previdis pa da stignes do kraja bez skupljanja runa i onda mozes samo da places kog glavnog baje.
Ako je to to igra je stvarno odlicna i bas bih mogao ponovo da je odigram.
A rune su takodje fantasticna igra.
 
ostres je napisao(la):
Jel bese Blade of Darknes igra gde mozes da vodis 4 lika: patuljak, varvar, amazonka i vitez?
Fora je da usput skupis neke rune pomocu kojih mozes da pobedis glavnog zlocu. Pri tome mozes to i da previdis pa da stignes do kraja bez skupljanja runa i onda mozes samo da places kog glavnog baje.
Ako je to to igra je stvarno odlicna i bas bih mogao ponovo da je odigram.
A rune su takodje fantasticna igra.
ta igra je bila odlicna i samo ju je losa kamera kvarila! Imala je extra grafiku za svoje vreme (prvi put vidjene dinamicke stencil senke)
Rune je bio extra i licno sumnjam da ce praviti nastavak, jer je pitanje koliko bi se otplatila investicija u tu igru! Mislim da su izdavaci dobrano odmerili trziste i idu samo na extra profitabilne naslove, a rune je i onda bila samo igra fanova!
SLicna prica je pricana i za Kingpin 2, ali ni od tog nastavka nikad nista nije bilo, a prvi deo je bila najbolja Q2 engine puchacina!!
 
Ma rune je rulala bre ja sam je bio dobio uz graficku tako da sam dosao do nje igrom slucaja ali igra je zaista bila preterana,meni inace najvise lezi norveska mitologija...
P.s. Posto sam dobio nov komp za vikend do ponedeljnika nije nista drugo bilo sem da se radi sem malo hacka i pomalo slasha :-devil-:
 
Blade of Darkness je jedna od najboljih hack and slash igara ikada. Stencil senke kao sto Nedjo lepo rece - prvi put tada implementirane u jednoj igri. Muzika, atmosfera, kinematika, oruzja, prelepa grafika i senke .... vrh igra u zanru.. Presao sam je sa svim mogucim junacima i to vise puta. Najzanimljivije je sa paladinom i sa amazonkom. Secate li se onog crvenog demona sa vampire swordom ili crnih vitezova sa otrovnim sabljama? E to je jedan od zajebanijih momenata u igri :). Seckanje u katedrali uz neki crkveni hor (spanski katolicki ako se dobro secam) - ludo: krv do kolena, cuje se zvuk udara celika o celik,sum oklopa i pancirnih kosulja pri kretanju, disanje protivnika, krik umirucih a u pozadini ide crkvena muzika. Istipujes se bez blama da si paladin :)
Rune: grafika na Unreal endzinu, ne bas sjajno sklopljeno, secam se Lokijevog hrama na kraju - to je npr valjalo ali zato sve pre toga prilican smarez :). necu da spominjem nikakvu kinematiku - pa Heavy metal FAKK2 je imao bolju (a grozna je i tu) a da ne spominjem da je izgledao bar duplo lepse. Odin se pojavljuje samo pri pocetku sa svoja dva cuvena gavrana (Misao i Secanje). Sve u svemu - ta igra nikada i nije imala neki narociti krug fanova..

Blade of Darkness 2 je vec dugo iscekivan naslov od strane fanova. Igra zasluzuje nastavak a i sam zavrsetak iste nagovestava to..
Odavno nisam igrao ama bas ni jednu igru - ako bih morao da se odlucim da nesto novo probam izbor bi bez svake sumnje pao na Blade of darkness 2 ili na The Longest Journey 2
 
Nazad
Vrh Dno