Šta je novo?

RollerCoaster Tycoon 3 - Fenomenalno!!!!

Milan82bh

Čuven
Učlanjen(a)
20.09.2003
Poruke
1,273
Poena
649
Zar je moguce da ne postoji niti jedan thread za ovu fenomenalnu simulaciju!?!
Ja sam je drzao na HDD nekih nedelju-dve dok nisam na tenane izigrao HL2,FM05...a i falio mi je s/n,a mrzelo me je da ga jurim po netu! :d
Kad sam se konacno napucao,izigrao instalirah ja doticni i.....LOODILO...grafika,zvuk,atmnosfera,igrivost....Sve na vrhunskom nivou!!!!
Grafika - ludilo....Detalji,svetlosni efekti,ma sve je na vrhunskom nivou!
Zvuk,atmnosfera je takodje impresivna,ja sedim vec par dana zakucan za stolicu igrajuci RCT3 i jednostavno nemam preteranu zelju da instaliram Ridicka,BFME,AoE...
Stvarno vredi probati...najvise me je odusevio micro menadzment koji je ususkan bas kako treba....

Ocena: (cista) 10:-devil-:

pozdrav
 
Stvarno lepa igra nema sta. Pogotovo kada udjete i cooster i gledate naokolo; stvarno moze da vam se zavrti u stomaku!!!
 
Ja igram ovu igru od prvog dela i stvarno je zarazna do bola.Prvi i drugi deo su siromasniji po grafici ali mi se cini da su vise igrivi od ovog trceg.
Zasto, pa zato sto je u trojci u startu na raspolaganju vrlo malo para za gradnju parka,ali neko ce reci : "Pa zaradi ih !" Prvo,posetioci se jako cudno ponasaju,vrlo brzo su nezadovoljni i ne zele da se voze nigde iako imaju puno para u dzepu.Te gladni su,te zedni su, a prolaze pored kioska sa hranom i nece da kupe.Traze toalet i 'ladno prolaze pored njega i ne vide ga,cak imaju i mapu parka u ruci.Zarada od svih objekata jako sporo raste u odnosu na predhodne delove RTC-a , cak sam primetio nerealnost (ili je neki bug u igri), kada stavim cenu ulaznice u park recimo 5$,pratim goste koji ulaze i prihod se tek po nekad uveca za recimo 2$ a u park udju 10-tak novih.Jako brzo opada interesovanje za neku voznju iako skinem cenu recimo na 0.10$ sto je smesno za jedan impresivan tobogan koji me kosta skoro celu zaradu.Pa cak stavim i da je besplatna voznja,dodje tek po neki klinac.Naravno jako brzo odlazim u minus cak i sa kreditom od banke i dalja gradnja objekata postaje nemoguca.Naravno, uspevam da ispunim najminimalniji zadatak misije, ali je to daleko od moje ideje da od pocetnog parka napravim pravi raj. Od objekata koji su u ponudi jedva da iskoristim 30% a kamoli one sto u medjuvremenu dobijam kao nove.Gosti samo setaju pognute glave a minus raste,objekti se kvare,mehanicara uvek malo a kostaju dosta.
Mislim da su igru uradili vise estetski nego za pravi menadzment, svaku misiju zavrsim sa debelim minusom i siromasnim parkom sto nije bio slucaj sa predhodnim delovima RCT-a.Necu da koristim varanja jer nije zanimljivo,ali zarada se jako cudno pravi i sprecava te da pustis masti na volju. Totalno je nelogicno ponasanje svih ucesnika, narocito mehanicara koji se cudno vrte oko objekta koji je crk'o i ne popravljaju ga iako sam ih pozvao telefonom.Moram da napomenem da sam instalirao i zvanicni patch sa atarijevog sajta,ali se nista nije promenilo.

Kakva su vasa iskustva?

malo sam bio duzi,ali ko se ovim igra znace o cemu pisem...

DR.SRLE
 
srle69 je napisao(la):
Ja igram ovu igru od prvog dela i stvarno je zarazna do bola.Prvi i drugi deo su siromasniji po grafici ali mi se cini da su vise igrivi od ovog trceg.
Zasto, pa zato sto je u trojci u startu na raspolaganju vrlo malo para za gradnju parka,ali neko ce reci : "Pa zaradi ih !" Prvo,posetioci se jako cudno ponasaju,vrlo brzo su nezadovoljni i ne zele da se voze nigde iako imaju puno para u dzepu.Te gladni su,te zedni su, a prolaze pored kioska sa hranom i nece da kupe.Traze toalet i 'ladno prolaze pored njega i ne vide ga,cak imaju i mapu parka u ruci.Zarada od svih objekata jako sporo raste u odnosu na predhodne delove RTC-a , cak sam primetio nerealnost (ili je neki bug u igri), kada stavim cenu ulaznice u park recimo 5$,pratim goste koji ulaze i prihod se tek po nekad uveca za recimo 2$ a u park udju 10-tak novih.Jako brzo opada interesovanje za neku voznju iako skinem cenu recimo na 0.10$ sto je smesno za jedan impresivan tobogan koji me kosta skoro celu zaradu.Pa cak stavim i da je besplatna voznja,dodje tek po neki klinac.Naravno jako brzo odlazim u minus cak i sa kreditom od banke i dalja gradnja objekata postaje nemoguca.Naravno, uspevam da ispunim najminimalniji zadatak misije, ali je to daleko od moje ideje da od pocetnog parka napravim pravi raj. Od objekata koji su u ponudi jedva da iskoristim 30% a kamoli one sto u medjuvremenu dobijam kao nove.Gosti samo setaju pognute glave a minus raste,objekti se kvare,mehanicara uvek malo a kostaju dosta.
Mislim da su igru uradili vise estetski nego za pravi menadzment, svaku misiju zavrsim sa debelim minusom i siromasnim parkom sto nije bio slucaj sa predhodnim delovima RCT-a.Necu da koristim varanja jer nije zanimljivo,ali zarada se jako cudno pravi i sprecava te da pustis masti na volju. Totalno je nelogicno ponasanje svih ucesnika, narocito mehanicara koji se cudno vrte oko objekta koji je crk'o i ne popravljaju ga iako sam ih pozvao telefonom.Moram da napomenem da sam instalirao i zvanicni patch sa atarijevog sajta,ali se nista nije promenilo.

Kakva su vasa iskustva?

malo sam bio duzi,ali ko se ovim igra znace o cemu pisem...

DR.SRLE

Evo ti link za patch-eve i nemoj da kukas! :)
http://www.gamershell.com/download_7616.shtml
http://www.gamershell.com/download_8039.shtml

Oni ispravljaju podosta bugova,iskreno ja ne znam za to sto si naveo jer sam poce da igram sa oba patch-a! :D
 
Zakon igra

Igram je od prvog dela,razmisljao sam da uzmem treci,ali sam cuo da ima dosta bagova i da kvari potpun utisak pa sam odustao,ali ako patchevi lece sve to onda cu je odmah uzeti.
Pozdrav ,)
 
Da pokusam da izvadim ovaj topic iz mulja. Na kojoj vi konfiguraciji igrate ovu igru? Pokusao sam na Athlonu 3200+, 512 RAM-a i fx5200, uvodni meni jedva ide, pomerim misa kliknem da otvorim neku od opcija i cekam i cekam i........ i dalje cekam. O igranju i ne pomisljam.
 
Izashla je ekspanzija. :D Ima opis u novom broju SK-a. Zaboravio sam kako se zove a nisam ni chitao, uglavnom tema je neshto sa zhivotinjama, rolercoasteri u zoloshkom vrtu i tako dalje :)

@Marko_S
Verovatno se igra ne slazhe sa drajverima, konfiguracija ti uopshte nije losha. :)
 
Ta ekspanzija tek izlazi,a vec je izasla Soaked! ekspanzija,sa vodenim cudima.
 
Ma meni najbolji deo je bio kec... Nema niceg boljeg od keca ;)
 
Planiram vec duze vreme da instaliram igru, ali mi se posebno dopada dodatak SOAKED. Zna li neko, da li je potrebna osnovna verzija "trojke" ili moze da se SOAKED instalira bez nje?

Keca sam besomucno igrao, dvojku ne. Stvarno fenomenalno zarazna igra.
 
Kažem vam, kec rrrrula ;)

Soaked nema da radi bez trojke.
 
Nazad
Vrh Dno