Šta je novo?

Red Dead... nesto

Shimec

Slavan
Učlanjen(a)
26.06.2007
Poruke
2,638
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5800X3D & DeepCool LS520SE
Matična ploča
MSI B550 Gaming Plus
RAM
2x16GB DDR4 3600MHz
GPU
Palit GameRock RTX 4080 OC
Storage
Samsung 860EVO 500GB, Samsung 970 Evo Plus 2TB, Kingston KC3000 1TB
Zvuk
Logitech G Pro X Wireless & HyperX Cloud AlphaS
PSU
NZXT C850
Kućište
MS Industrial Titan II Pro
Monitor
ASUS VG32VQ & LG CX 65"
Miš & tastatura
Logitech G502 Lightspeed & Redragon Vishnu
Ostale periferije
PS5
Laptop
Dell Precission 7760
Mobilni telefon
Samsung S20FE
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Xiaomi Mi Air Purifier 3C
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
:D :D

1OueLIiycrJpm.gif
 
Još im nisam oprostio što nije izašao za PC :type:
Valjda će ovaj dio izaći i za nas ...
 
To znaci? za koliko ljeta?
 
Prvo ide za PS3, onda nakon 6 meseci za PS4, pa jos 3 meseca za Pro a onda godinu za PC.. Oh wait.. [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk

https://goo.gl/nReEin
 
Treba na to dodati i tetkin lek i to pod uslovom da neko hoce da ga donese.
Znaci 5 godina?...Dead.
 
a18ee49c5efd0f9cff1548a2831c6557.jpg


Igra je zvanično najavljena za PS4 i XO (nažalost ne i za PC) i izlazi na jesen 2017-e! Jedva čekam!! :)

Sent from my Nexus 6P
 
Nadam se samo da nece i ovde preskociti PC, nego da ce napraviti istu pricu kao i z GTA V, dakle PC release nesto kasnije(godinu dana kasnije, dakle 2018.-te), taman kad bude pravljen sledeci build :)
 
Znaš kako, Red Dead serijal je oduvek bio console exclusive. Nije ovo GTA, krastavac.

Sent from my Nexus 6P
 
Znam, ali nadam se da ce eto odstupiti ovog puta, nada umire poslednja :)
Koliko god bi prethodni delovi bili dobri i koliko god volim western igre i uopste tematiku, ja pare na konzolu necu dati.
 
Glup naziv, dodati dvojku na ovaj serijal. Valjda je trebalo da se zove Red Dead Retribution ili tako nesto. Ali moc brenda je velika, pa ajde da dodamo dvojku jer deca znaju sta je pa ce pohitati da kupe igru.

Garant nece izaci za PC, kao sto nisu ni prethodni delovi. Jbga, Rockstar mlati pare na konzolama. Njima je 5 miliona kopija kap u moru.
 
Meni kanda deluje da se PC gejmeri primaju na ovo jer nikada nisu dobili igru. Mislim, dobra je, ali nije baš nešto ultramegalegendarno bez čega se ne može...
 
Nijedna nije, pa ni GTA. Ali ima ljudi koji vole. Ja na primer. Dok sa druge strane, za Overwatch, WoW i Dota 2 ne bi mario da su kojim slucajem konzol ekskluziv.

Naravno, Rockstar i tata Take Two mi idu nevidjeno na zivce kao i cinjenica da se GTAV prodala u pedeset miliona primeraka. Odlicna je igra ali pedeset miliona... vecina od toga su X360/PS3 poluraspad verzije. Nisu izdavaci problem, vec igraci koji su nikad gluplji samim tim sto ih je nikad vise. Sto bi rekli Ameri, normalna raspodela je kucka.
 
Igrao sam je jednom prilikom "na brzaka", jeste zanimljivo..ali nakon starih Mafia, silnih sati u GTA serijal sa jos nekom open world igrom..RDR mi je bio neki klasik, naravno opet u neku ruku unikatan, mozda sam se i ja ohladio malo od takvih igara. Tamo vamo, quest, malo pucanje itd. Nisam se nesto razocarao sto je nema na PC-u, ali mislim da bi Dark Souls trebao da bude nauk svima.. Nazalost Rockstar i sl ne uzimaju u obzir peticije i ne menjaju misljenja. Sumnjam da ce ga biti na PC-u.

A slazem se za promenu imena..
 
Poslednja izmena:
Mislim da igračima na PC više nedostaje ovakva neka igra sa western settings-om, baš njih briga što je konzol eksluziva, ima ih dosta za koje verujem da brdo PC igrača zabole jer i da se pojave na PC bile bi mehhh.
Ja poslednje nešto slično što se sećam da sam igrao je Gun od pre skoro 10 godina.

Treba nešto ovakvo a da nije GTA sa konjima u pustinji.

A ime mislim da je radna vezija samo, ili idu na fazon GTA III, GTA IV, GTA V :D
 
Poslednja izmena:
Imam prvi deo za PS3, nisam izdrzao duze od sat vremena igranja, fps u igri je katastrofa :(, nadam se da ce izbaciti neki remastered za ps4.
 
Ne razumem zbog cega se igra ne bi pojavila na PC-u, jer Rockstar belezi odlicnu zaradu i na ovoj platformi.
Nadam se da ce poput GTA 5 doci sa zakasnjenjem, jer ne zelim da propustim ovaj RDR.
 
Imam prvi deo za PS3, nisam izdrzao duze od sat vremena igranja, fps u igri je katastrofa :(, nadam se da ce izbaciti neki remastered za ps4.
Isti slučaj, s tim da sam ja samo malo duže izdržao :)
 
Imam prvi deo za PS3, nisam izdrzao duze od sat vremena igranja, fps u igri je katastrofa :(, nadam se da ce izbaciti neki remastered za ps4.
Isti slucaj, par puta sam je upalio ali jednostavno igra se vuče...

Sent from my Samsung S7
 
Meni kanda deluje da se PC gejmeri primaju na ovo jer nikada nisu dobili igru. Mislim, dobra je, ali nije baš nešto ultramegalegendarno bez čega se ne može...

Dobro zavisi od slucaja do slucaja. Ja licno ne volim nesto preterano GTA, peticu (koja je odlicna igra svakako, fantasticna)nisam mogao da zavrsim, prosto vidim da igram samo da bih igrao a ne iz uzivanja i na 55% uninstal.
Ovo kad sam igrao(ne mnogo na konzoli) i pored ubogih 30fps i tu i tamo sitne dropove, meni je ovo bilo vrh vrhova, sam western koncept je meni dovoljan. Na moju zalost nema mnogo western igara.

edit: Kad kazem konzolu, mislim na Xbox One, mogu samo da mislim kako ovo "radi" na PS3 i Xbox 360...
 
Poslednja izmena:
Imam prvi deo za PS3, nisam izdrzao duze od sat vremena igranja, fps u igri je katastrofa :(, nadam se da ce izbaciti neki remastered za ps4.

Takav je i GTA4 za PS3. Iako sam ga presao, svo vreme imas osecaj da si pijan u igri. Plus tu je onaj piss filter koji ne moze da se iskljuci, koji su Risbo i Driver zdruzeno branili i zvali filmskim iskustvom. Ja nisam narocito osetljiv na fps, igrao sam desetine sati Morrowind na 10-15 fps dok nisam uzeo krstenu graficku svojevremeno. Zone se ucitavale po 5-15 minuta...

Odredjene igre na PS3 jednostavno na donjoj granici igrivosti za razmazene PC igrace. Sto nije smetalo konzolnim igracima, jer su ne samo dali 60 dolara na retail kopiju vec i potrosili silne pare na mikrotransakcije: https://twitter.com/ZhugeEX/status/788415259509948416. Kome nije jasno zasto im je PC zadnja rupa na svirali, eto odgovora.
 
Znaš kako, Red Dead serijal je oduvek bio console exclusive. Nije ovo GTA, krastavac.

Sent from my Nexus 6P
Ja znam da su zapošljavali ljude za rad na PC verziji RDR2. Ne verujem da su odustali od nje, več jednostavno žele duplo da je naplate nestrpljivima koji se ne igraju samo na jednoj platformi...
 
Iskreno rečeno čisto sumnjam, mada ko će ih znati. Pare su čudo.

Sent from my Nexus 6P
 
Takav je i GTA4 za PS3. Iako sam ga presao, svo vreme imas osecaj da si pijan u igri. Plus tu je onaj piss filter koji ne moze da se iskljuci, koji su Risbo i Driver zdruzeno branili i zvali filmskim iskustvom. Ja nisam narocito osetljiv na fps, igrao sam desetine sati Morrowind na 10-15 fps dok nisam uzeo krstenu graficku svojevremeno. Zone se ucitavale po 5-15 minuta

Framerate je bio ocajan, a input lag...
RDR je bio fino odradjen na x360. Steta sto nece biti remastera, ali ako nista drugo, odlicno radi na x1.
 
Trailer za igru danas u 5.

Inace unrelated ali ima i trailer za novu Nintendo konzolu (NX) danas u 4.
 
Nazad
Vrh Dno