Šta je novo?

Red Alert 3 - oficijelna tema

Shimec

Slavan
Učlanjen(a)
26.06.2007
Poruke
2,638
Poena
425
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5800X3D & DeepCool LS520SE
Matična ploča
MSI B550 Gaming Plus
RAM
2x16GB DDR4 3600MHz
GPU
Palit GameRock RTX 4080 OC
Storage
Samsung 860EVO 500GB, Samsung 970 Evo Plus 2TB, Kingston KC3000 1TB
Zvuk
Logitech G Pro X Wireless & HyperX Cloud AlphaS
PSU
NZXT C850
Kućište
MS Industrial Titan II Pro
Monitor
ASUS VG32VQ & LG CX 65"
Miš & tastatura
Logitech G502 Lightspeed & Redragon Vishnu
Ostale periferije
PS5
Laptop
Dell Precission 7760
Mobilni telefon
Samsung S20FE
Pametni uređaji
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Xiaomi Mi Air Purifier 3C
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Slika govori hiljadu reci!!!
redalert3lg1.jpg


Ne mogu vam opisati koliko se srecno osecam... Red Alert 2 je bila prva igra na kompu koju sam igrao... kasnije sam igrao i prvi deo i ceo serijal ce mi zauvek ostati u secanju i po mome skromnom misljenju to je jedna od najboljih strategija svih vremena... Samo da EA ne zezne!
 
Al se rasplamsao C&C serijal poslednjih godinu dana.:)
 
juhuuuuuu :D Extra vest :)
 
Toooooooooo ZIVIM ZA TAJ MOMENAT. :smash::smash::smash::smash::smash:
 
Odlicno! Bice pomorskih bitk 100%i,zato mi je Red Alert uvek bio bolji od C&C serijala.To unosi jos jednu dimenziju u gameplay.
 
Red Alert 1 sam obozavao...
Red Alert 2 mi se nikada nije primio...
Treca sreca?
 
Stizu prvi screenovi :)

 
dobro su se setili :)


tesla coil \o/
 
Kirov redi. :D
Jedva cekam!U WiC sam se razocarao jer nema ruske kampanje, a bas sam se ponadao necemu nalik RA2...Mi hepi. :)
 
Kad se samo setim kako se "cepao" RA1. Dobro igrao se i RA2, ali ni blizu toliko kao RA1
Kad ovo izadje uzimam 10 dana godisnjeg :)
 
Znači, bruka ! Samo kad se setim rushova sa par veteran apokalipsi... :smoke:
 
kako bre RA 2 ne volis? Mora da si na nekoj terapiji bio... :p


Super vest, samo da ne rade u "generals" engine-u, mrzim ga :S:


Jeste. Na terapiji sam bio protivu losih igrica. A RA2 mi nije bio nista posebno. krastavac, suvise visoki standardi
 
Storyline navodno izgleda ovako nekako

Red Alert 3 will begun recently after the win under USSR, Kremlin on the fire and Russians decide to .... turn on Time Machine !!!! For killing Einstein and corrupting all Alliance plans. When the expedition return (Einstein was captured) to "home" (present time), they understand that Kremlin is fine, Alliance are pretty weak and. Whatafucк - new Empire was born ------- JAPAN !
 
Kako su dobre fotke!
Btw,sta fali generals engine-u,pa C&C3 je na njemu napravljen pa izgleda odlicno?!
 
SAGE engine ima toliko bagova... I jednostavno je prestar...

Zasto zasto zasto Mamut tenkovi/Apokalipse izgledaju tako jadno i nikakvo... :(
 
Poslednja izmena:
Toooooooooooooooooooo! Tooooooooooooooooo! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
 
Čovek kome je 1 tenk zapeo o 1 žbun pa je zbog toga prezreo jednu od najboljih akcionih igara današnjice se raduje igri u kojoj desetine tenkova zbog tradicionalno očajnog pathfindinga zapinju o sve i svašta :d
 
I ništa. Recimo, ja kao neko ko obožava real time strategije i ko ih igra od vajkada više nemam nameru da igram jednu istu igru sa drugim skinovima po ko zna koji put, niti da se bakćem sa katastrofalnim i očajnim pathfindingom, karakterističnim za sve igre C&C serijala. Što je mnogo mnogo je. Ali dobro, biće dovoljno pro gejmera kojima je slast odrati Amere Rusima i obrnuto, ne brinem se za EA ;) Žanr je strahovito napredovao, a i ovo više nema ni monopol na Ameri-Sovjeti filing. Tu je World In Conflict :)

Ironično, moj prvi dodir sa RTSom je bio Red Alert 1, i smatrao sam ga genijalnom igrom. Šta ću, nisam znao za bolje. Srećom, ubrzo potom sam probao Warcraft 2...:) Možda bih i ja sada čekao ovo k'o ozeblo sunce.
 
ja ne mogu da se setim da je RA imao ochajan pathfinding, mora da me godine stizu :)
 
Jeste na zalost. Stisle su i mene, ali imam C&C First Decade, pa se podsetim mladosti. :)

Ipak nije bila toliko kompleksna da bi pathfinding u toj meri ometao igranje. Atmosfera je bila bas, bas, dobra. Plus i odlican multi. Uvek sam vise preferirao C&C nego Warcraft. Warcraft 1 sam voleo. Warcraft 2... Ne znam... Nesto mi je falilo tu iz prvog dela.
Pih, ispada da su mi uvek bili bolji prvi delovi igara od nastavaka. C&C bolji od Tiberian Sun-a, War1 bolji od War2, RA1 bolji od RA2... Nostalgicnost...
 
ред алерт 2 има одличан pathfinding!
 
Ne znam odakle ta frka za pathfinding.Ja to nisam primetio.Ne znam dal ste culi,ali postoje i patchevi.

Drugo Warcraft i C&C ne spadaju i istu grupu RTS strategija - C&C partija moze da se zavrsi za 2 minuta,nema upgrade-a baze,istrazivanja nisu toliko znacajna i druge sitnice koje ubrzavaju igru.
 
I ništa. Recimo, ja kao neko ko obožava real time strategije i ko ih igra od vajkada više nemam nameru da igram jednu istu igru sa drugim skinovima po ko zna koji put, niti da se bakćem sa katastrofalnim i očajnim pathfindingom, karakterističnim za sve igre C&C serijala. Što je mnogo mnogo je. Ali dobro, biće dovoljno pro gejmera kojima je slast odrati Amere Rusima i obrnuto, ne brinem se za EA ;) Žanr je strahovito napredovao, a i ovo više nema ni monopol na Ameri-Sovjeti filing. Tu je World In Conflict :)

Ironično, moj prvi dodir sa RTSom je bio Red Alert 1, i smatrao sam ga genijalnom igrom. Šta ću, nisam znao za bolje. Srećom, ubrzo potom sam probao Warcraft 2...:) Možda bih i ja sada čekao ovo k'o ozeblo sunce.

Ne Filipenko, ti ne shvatas poentu igranja i uzivanja u igricama (kao i svako kome je strast da leti na zmaju & pali and urnise sve zivo na zemlji), moj prvi dodir sa ozbiljnijim igricama uopste bio je Dune 2 koga se jos uvek dobro secam, primer odlicne RTS strategije koja te drzala prikovanim za racunar danima bez obzira na grafiku a posle toga nizali su se bolji i losiji naslovi (C&C je jedan od najboljih), znaci sto se tice pathfindinga i ostalih fora ti tenkovi na kraju nadju svoj put za razliku od jednog drugog tenka ciji engine zahteva makinu od 1000+ eur a zapinje o obican zhbun. I posle svega siguran sam da ce ovaj nastavak izaci sa 10x manje bagova nego najgora igra u prosloj sezoni.
 
Par novih slika:

it_photo_80064_26.jpg

it_photo_80067_26.jpg
 
Poslednja izmena:
C&C Red Alert definitivno moj omiljeni serijal igara...... RA1 sam igrao toliko puno puta :type: a vec par dana se razmishljam da instaliram RA2, samo se ne secam dal radi na XP-u? :smash:
 
Radi na Xp-u :)
 
Radi sve na XP-u od C&C-a, postoji i C&C the first decade, package svih C&C igara sa expansion packovima. Ja sam napravio neki dodatni CD sa muzikom iz C&C-a koja je nenad****va :p
 
Nazad
Vrh Dno