Šta je novo?

Rainbow Six: Lockdown -anotherone bites the dust

vuk204

Čuven
Učlanjen(a)
18.08.2002
Poruke
509
Poena
620
Ja sve cekam da neko otvori thread pa da krenem sa pljuvanjem, ali kad niko nece, moracu ja... :smoke:
Dakle, kao Ghost Recon 2, konzolaski shit...
Izbaceni su timovi, sada jos vodite tri lika pored sebe, sa kojima odradjujete najosnovnije radnje tipa: breach door, breach and frag, enter and flash i sl.
Nema taktickog planiranja pre svake misije, pregled nivoa moze da se vidi samo dok se nivo ucitava, ali to i nije toliko bitno, jer su nivoi strogo linearni. Protivnici su od do brutalnosti preciznih, opreznih i fanaticnih nazadovali do *****a koji razgledaju okolinu dok se prangija na sve strane i saborci im padaju na tri metra od njih. I ima ih u proseku 100 po nivou, tako da svaku misiju pocinjete sa po 450 metaka. Izbacen je koncept okvira, imate samo ispisan ukupan broj metaka i trenutni broj metaka u okviru, tako da vise nema situcija da pred kraj misije pomahnitalo menjate okvire ne bi li nasli jedan u kome ima vise od dva metka :D [ovo je inache bila super stvar i jako mi je zao sto je izbacena, jer je mnoogo doprinosila atmosferi]
Sve u svemu, uklapa se u opstu degradaciju kvaliteta, i uravnilovku sa igrama za konzole.
 
Poslednja izmena:
Misljenje na osnovu demoa :Ocaj!!!!Sto kaze vuk204 protivnici podosta zaglupljeni tako da lako izlazite na kraj sa njima.Zaboravite na ikakvu taktiku.
Maltene arkadni fps.Ne znam da li vredi raspravljati o samoj igri.
Nije mi jasno sto su dozvolili da onakav serijal uniste.Isto i ghost recon serijal.
Mada nista nije cudno kakav je danas trend.
Sve u svemu, uklapa se u opstu degradaciju kvaliteta, i uravnilovku sa igrama za konzole
Nazalost. :mad:
 
Poslednja izmena:
Da, arkadni FPS, nesto kao CoD2 samo sa modernim naouruzanjem.
 
Poslednja izmena:
e jesu je ukakili
protivnici su joooj, mislim ne mogu da se porede sa ostalima iz prethodnih delova
a jos sto mozes da popijes najmanje 3 metka a nekad i vise i ostanes ziv
lepo izgleda
pa moze da se kaze
spolja gladac iznutra jadac
 
vuk204 je napisao(la):
Sve u svemu, uklapa se u opstu degradaciju kvaliteta, i uravnilovku sa igrama za konzole.

Ne mislish valjda da ce da "vam" portuju dobre igre i to josh da urade kako treba :) PC trzishte je smeh, ne isplati im se to..
 
Aha a onaj na gamepedu na konzoli ce da crta takticki plan, kako da ne, pa tamo svaka fps igra ima auto aim, i treba priznati konzole su samo i jedino dobre (???) za sportske simulacije i poneku voznju i to je to, a da i za decije igre...

Mislim nama na PC-u neko treba da portuje FPS igru, koji nonsense...
 
Ajde da se potrudimo, ako je ikako moguce da ne napravimo i od ovog Thread-a Konzole vs. PC raspravu. I jedna i druga platforma ima svoje prednosti i mane, a i ukusi i interesovanja ljudi su razliciti. Svako ce odabrati ono sto mu vise odgovara. PS3-ka ce imati podrsku za tastaturu i misa (tako su barem najavili, a ja cu da im verujem :p ), pa ce i problem igranja FPS igri na konzolama konacno biti deo proslosti.

Pozdrav. :wave:
 
Ja sam je završio, ima 16 misija.Grafika je OK,ali ostatak loš. Inače na gamespotu je dobila 8
 
driver je napisao(la):
Ne mislish valjda da ce da "vam" portuju dobre igre i to josh da urade kako treba :) PC trzishte je smeh, ne isplati im se to..
Igri sa tehnicke strane nista ne fali, uproscen je interfejs, ono sto se u ranijim nastavcima radilo na jedno dugme[breach, flash and cler comanda] je sada space-padajuci meni i jos dva-tri klika LMB, jer na konzolama nije moguce mapirati 20-ak tastera za razlicita naredjenja saborcima. Ne spori niko da je igra korektno sa tehnicke strane odradjena, portovana i sta sve ne, ali to nije Rainbow Six, nego CoD2. Da sam hteo da igram CoD2 ne bih ga deinstalirao posle 20 min. Mene ne interesuju kvazi RPG-hentai sranja, FIFA, Madden i GT4, ali R6 je bio PC eksluziva i trebalo je tako da ostane. Ovde je najmanji zajednicki imenilac IQ prosecnog Amera od 16 god [i to samo zato sto je igra zbog eksplicitnog nasilja GP16+] koji ne zalazi dublje u pricu, nije u stanju da cita brifing na dve-tri stranice, sa svojim vibrirajucim-svetli-u-mraku-clonewarslimitededittion joypadom nije u stanju da simultano koordinise tri R6 tima i da se sam krece i puca u skladu sa akcijom[cak i da mu inteligencija to dozvoli]. Da, PC trziste jeste sa ekonomske strane smesno, jer ga uglavnom cine u najgorem slucaju prosecno inteligentni ljudi[dakle manjina]. Za igre tipa R6 [stari] trziste je jos manje, tako da me Lockdown ni ne cudi.
 
Nije stvar u tome da li konzole imaju podrsku za mis i tastaturu vec kako su napravili igru.Ko je igrao Rainbox Six 3: Raven Shield i starije naslove primetice koliko se igre razlikuju.Pogledajte kako su je ocenili drugi sajtovi i sami korisnici, bukvalno je velika vecina ocrnila.
Ne znam sta su mislili kad su pravili ovu igru???????
 
driver je napisao(la):
Ne mislish valjda da ce da "vam" portuju dobre igre i to josh da urade kako treba :) PC trzishte je smeh, ne isplati im se to..
Kakav bezvezluk...pa Rainbow Six/Ghost Recon i jeste PC igra koju su uništili da bi je izbacili na konzolama. To nema veze sa samim naslovima koji su izlazili na PCu. Na PCu su bili dobri, btw.
 
filipenko je napisao(la):
Kakav bezvezluk...pa Rainbow Six/Ghost Recon i jeste PC igra koju su uništili da bi je izbacili na konzolama. To nema veze sa samim naslovima koji su izlazili na PCu. Na PCu su bili dobri, btw.
upravo tako

ispada da su portovali samo nacin igranja, FPS-a na konzolama, u engine PC igre
i dobijamo "savrsenog" mutanta!
 
Ne mogu da vjerujem kako vas Driver svaki, ali SVAKI put popali k'o ovce :d :d

Al da i ja dodam svoje: ako uz PS3 ne budu dolazili tastatura i mish (a mislim da nece), cisto sumnjam da ce i svi FPS-ovi biti prilagodjeni toj kombinaciji za igranje, opet ce to ostati na joypad-ovima...
 
ne znam samo sta ce konzolasi da rade sa tastom i misem? da ih stave na sto pored monitora? :) ili ce misa da rolaju po kolenu dok leze u krevetu :D
 
ma, to ce biti oni 3d mishevi sto mozes i po vazduhu da ih furash. A tastatura naravno laserski iscrtana, npr. na plasticnom posluzaoniku, pored koka-kole
 
Konami [poznatiji po naslovima za konzole :smoke: ] izbacio je The Regiment, koji deluje kao ono sto je R6:Lockdown trebalo da bude. Probao neko? Utisci?
 
The Regiment je odlican! Na simulation nivou tezine veoma realistican, najbolje trening misije ikad, svaki nivo igrate tri puta iz perspektive svakog od tri tima koja su ucestvovala u akciji, sa razlicitim zadatcima. Plus za istorijsku autenticnost: Iranska ambasada 1980, ulecem u prostoriju, opalim metak u teroristu, ovaj ispusta pusku i leze na pod, pritrcavam, stiskam action ne bih li mu stavio lisice a moj squadmember ga ladno overava u glavu. [Za neobavestane ovu akciju je "preziveo" samo jedan terorista koji se pomesao sa taocima, odali su ga sami taoci kada su vec bili izvedeni ispred ambasade, ali tu je vec bilo isuvise kamera i nisu smeli da ga overe, kao sto su ostale, koji su se predali unutar ambasade.]
 
Ma kakav Konami, konzolitis :D
 
Lockdown je uzasan. Pa cela poenta R6 serijala je planiranje misija. Secam se koliko sam se znojio da pravilno isplaniram misiju u Rogue Spear_u, i satisfakcije kad misiju prodjem bez gubitaka. A tek sto me je iznerviralo to sto su mozes da popijes gomilu metaka i da i dalje trcis kao da nista nije bilo, kao da igram counter. Najobicnije smece.
 
Ja sam cekao da vidim 1 (jedan) pozitivan komentar u ovom thredu kako bih je kupio... Ali izgleda nista od toga... ;) Videh neke screenshotove u SK i cinilo mi se lepo odradjeno (na papiru)... Ipak cu poceti da igram HL2 po prvi put... :D
 
Nazad
Vrh Dno