Šta je novo?

Raiffeisen bank

Za one koji nisu dobili invite mejl, ako se banci piše na mejl, da li će onda poslati mejl sa linkom za preporuku prijatelju?
 
Ima ovde ljudi koji ce ti poslati,sem ako neces 5x5000;)
 
Koliko ste cekali fizicke kartice da stignu? Za iRacun.
 
Obično prvo stignu pinovi, pa sutradan kartice. Brzo stiže u 7 dana sve. Bar je tako bilo kod mene (tj. moje supruge) pre mesec dana.
 
Za one koji nisu dobili invite mejl, ako se banci piše na mejl, da li će onda poslati mejl sa linkom za preporuku prijatelju?
O tome je trebalo da se diskutuje još prošlog meseca, a informacije koje su članovi dobijali od call centra su paušalnog karaktera, čemu i ja svedočim. Kada sam pozvao da pitam zašto mi nije uplaćena peta nagrada, devojka je izjavila da to ide, citiram, random, i ja pitam; bez obzira što ide nasumice, do kad je bio presek, a ona samo na to, kraj kampanje je do 30. dobićete novac. Digoh ruke. Pitam člana prošlog ponedeljka koji je otvorio u subotu, potvrdio mi. Ispostavilo se da me drugi ispalio. Srećom, našao sam još dvoje i sad u ponedeljak je uplaćena i peta (čime potvrđujem da nema omaški i neće se preći da nagrađuju preko praga).
 
U app piše u odeljku dozvoljeni minus da mogu maksimalno da uzmem 550.000 rsd na 12 meseci, a ja koliko znam dozvoljeni minus je u visini jedne plate, a ne više plata. Da li je to neki bug ili Raiff daje veliki dozvoljeni minus (tj. koliki je maksimalni dozvoljeni minus)
 
Brzo stignu pinovi i kartice,par dana,cak i novac uplate u roku od 7/10 dana.
 
U app piše u odeljku dozvoljeni minus da mogu maksimalno da uzmem 550.000 rsd na 12 meseci, a ja koliko znam dozvoljeni minus je u visini jedne plate, a ne više plata. Da li je to neki bug ili Raiff daje veliki dozvoljeni minus (tj. koliki je maksimalni dozvoljeni minus)
Zavisi da li si kliknuo onu tanku liniju gde valjda piše "još par koraka do isplate" pa ti gore napiše online kredit :)
Ili onaj baner sa curom pa klikneš dole na baneru na "saznaj više", onda te prebaci na dozvoljeno prekoračenje. Tu je 100 ili 200% (ne bi znao ko dobija 200%, ja sam uzeo dva meseca neku manju cifru od 100%, bilo hitno), Meni uredno piše 100% plate.
 
Pa desilo se kada su pobrljavili pre mesec dana, pa su uplaćivali pogrešno nagrade. Pa su sve stornirali, pa ponovo uplatili.

Možda je neko od tvojih referala započeo proces, a nije ga dovršio. Ili tako neka priča.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Moram priznati da sam prijatno iznenadjen brzinom kod RF banke.
U ponedeljak sam predao zahtev za kreditnu karticu u sredu je odobren danas zovu gotova je kartica.
Da mi je neko to rekao ranije tvrdio bih da je nemoguce.
Kao bivsi korisnik Intese i jos uvek Komercijalne ovo mi izgleda kao naucna fantastika.
Kod njih i reizdavanje uvek u zadnji cas ili kasni a prvi put ima da se nacekas od tri nedelje do tri meseca kako ti se posreci.
Zbog nekih ranih iskustava nisam preferirao RF ali od iRacuna pa sad kreditne skidam kapu za brzinu i poslovnost.
Jos da imaju neki normalan kurs za devize bili bi prvi izbor.
 
Posle koliko dana otprilike leže novac (nagrada) od preporuke za otvaranje i-Računa u Raiffeisen banci?
 
Moram priznati da sam prijatno iznenadjen brzinom kod RF banke.
U ponedeljak sam predao zahtev za kreditnu karticu u sredu je odobren danas zovu gotova je kartica.
Da mi je neko to rekao ranije tvrdio bih da je nemoguce.
Kao bivsi korisnik Intese i jos uvek Komercijalne ovo mi izgleda kao naucna fantastika.
Kod njih i reizdavanje uvek u zadnji cas ili kasni a prvi put ima da se nacekas od tri nedelje do tri meseca kako ti se posreci.
Zbog nekih ranih iskustava nisam preferirao RF ali od iRacuna pa sad kreditne skidam kapu za brzinu i poslovnost.
Jos da imaju neki normalan kurs za devize bili bi prvi izbor.
Ja sam se bas lomio izmedju njih i Intese ali mi je prevagnula cinjenica da u Rf bi placao odrzavanje kreditne,iako sam mislio uzeti premium paket. Druga stvar,kreditna im je najvise na 12 rata. Mozda bi i rate prezvakao ali da placam odrzavanje kreditne,u najskuplje, paketu,ne mogu. Ako to promene,mozda i predjem.Za sada imam IRacun,zadovoljan,aplikacija lepa i funkcionalna,otvaranje proslo perfektno tako da su to stvari u koje nisam ni sumnjao. Ozbiljni su oni igraci.
 
Meni jos uvek nije racun otovoren 13.4... A tacno cu ih razvaliti ako ne prodje sledeceg meseca. Jer sam lepo pitao da li moze da se "utvrdi" da li kod iskoriscen u sistemu iako je racun otvoren...

Tako da cemo zbog bezobrazluka ostati na tom jednom refu.
 
S obzirom da nije bilo dovoljno da se jednom napomene da se nude kodovi za otvaranje racuna, poslednje upozorenje ide.

Nemojte ni spamovati ljude, jer ce ici direktan ban.
 
Koja je razlika da li ljudi ovde podele invite za nesto sto je od koristi i onome ko deli i onome ko uzima i 1000 drugih tema gde su deljeni invite za torente, stream servise i sl???
Stavise, ovo je barem 100% legalno, za razliku od mnogo toga sto je tolerisano na forumu.
 
Meni jos uvek nije racun otovoren 13.4... A tacno cu ih razvaliti ako ne prodje sledeceg meseca. Jer sam lepo pitao da li moze da se "utvrdi" da li kod iskoriscen u sistemu iako je racun otvoren...

Tako da cemo zbog bezobrazluka ostati na tom jednom refu.
Isključivo ako je taj neko popunio podatke na istom možeš da očekuješ nagradu. Nije dovoljno samo da mu pristupi i odskroluje naniže pa ide na polje Otvori iRačun. Reci toj osobi da kad otvori referal link uzme i tu upiše ime, prezime, broj i mejl.
 
Tako je popunjavaju se podaci pa se ide na otvaranje iracuna.
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-04-22 at 20-53-30 landing-prijatelj.png
    Screenshot 2024-04-22 at 20-53-30 landing-prijatelj.png
    47.5 KB · Pregleda: 16
  • Screenshot 2024-04-22 at 20-53-40 landing-prijatelj.png
    Screenshot 2024-04-22 at 20-53-40 landing-prijatelj.png
    361.4 KB · Pregleda: 15
Može da se otvori iRačun, naravno ako je račun otvoren posle 6.3. mislim (datum kada je počela akcija). Onda se samo popuni forma. Meni su tako prihvatili.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Nazad
Vrh Dno