Šta je novo?

Race 07- najava...

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
Simbin uskoro izbacuje Race 07 WTCC voznju za ovu godinu. Izasao je demo ~504MB, a datum izlaska je najavljen za 18.10.2007.Eto, nama vozacima jos jedan dobar naslov.
 
Nameračio sam se da ovo nabavim ali prvo Moto GP 07, ajde ako neko nabavi neka postuje utiske i slike. Ona prošla igra nije bila loša.
 
Prekinite sa pricom o "narodnim verzijama" jer ce uslediti narodno kaznjavanje :)


Edit: obrisao sam sve postove o narodnim verzijama, vise upozorenja ne dajem...
 
Poslednja izmena:
Probao sam igru. Na semi-pro, je isuvise lako voziti. Grafika je na nivou predhodnog Wtcc naslova. Kada budem zavrsio semi-pro sampionat ( Alfa Romeo 156GTA), videcu da li je isto tako lako i na pro nivou. Dodali su oko 10-ak novih staza.
Cini mi se da je GTR 2 zakon za igre ovog tipa, po pitanju realnosti, podesavanju vozila, upravljanja i game playa.
Toliko od mene.
 
E da su ukombinovali grafiku od racea a igrivost od gtr2ke bilo bi to remek delo
 
Igra je samo poboljsana verzija prvobitnog RACE-a,tj otklonjeni su bagovi,mada bag s svetlima i dlaje je ostao,sto se tice igrivosti igriviji je od race-a,ali definitivno mu fali deo igrivosti gtr-a,gtr2-a ili gt legendsa.Sto se tice sampionata kreno sam da igram na pro mada je suvise lako a onda sam i svatio zasto,zato sto na pro se po defaultu stavlja tezina protivnika na 90%,takod a to treba rucno prebaciti na 100%.

Ono sto je iritirajuce kod igre je da je velicina instalacionog dvd-a 5.3gb jer su posebno napravili foldere za online i offline igranje ummesto da naprave 1 folder koji ce biti spojen s offline(single player) i online(multiplayer) delom,sto bi ustdelo velicinu celog 1 dvd-a tj ne bi trebao DL dvd vvec obican.

Dakle igra je ista kao i prethodnik,poboljsana je malo otklonjeni su neki bagovi,ubacena je 2007. sezona wtcc-a ,radikal i bmw formula sampionat ,i to su uglavnom sve razlike koliko ja mogu da pimetim.
 
Nazad
Vrh Dno