Šta je novo?

Quake 4

Pravi li se Quake4 i za PC? Nemoj da zezaju...

Inace, ne svidja mi se nesto posebno ovo sto sam video. Ova masinka pusa mnogo sporije od one iz Q3. Takodje sve mi se cini da ce kretanje da bude sporo i da ce skok da bude mali kao u Doom3. Daj boze da se varam :(
 
Jeste pogledali trailere ostalih igara?
 
Pa naravno da se pravi i za PC... za mene je bio shok kad sam video q4 trailer na onoj sprdnji od xbox360 predstave...
 
ima li blesavije stvari od igranja quake-a na konzoli?? Pa ovi konzolatori su skroz poblesavili ako misle da ce tom forom da kupe igrace quake-a
 
Dok mis ne zameni dzojped nema nista od konzola. Moze li neko da mi objasni kako ce oni da igraju Quake4 bez misa? U zadnje vreme jedini port sa konzola koji mi se potpuno svideo je The Suffering i jedino tu upravljanje likom u igri nije nocna mora.
 
ja sam svojevremo na segi dreamcast igrao quake3 online, jer je imala mnogo bolji modem od pc-ija, i veza je bila strava, ping 110 sa 33k modemom..... ali sam isto na kraju kupio mis i tastaturu za segu, jer nisam mogao parirati nikome na netu.....
 
Naravno da si morao da kupis misa i tastaturu. Jos da si kupio monitor eto ti PC-ja :D. To sa modemom zavisi od modela modema.
 
verujem ja da to zavisi od modela modema, ali je taj segin ushio sve sa pc-ija, pa cak i lucenta na online igranju...provereno 100% kod mene, posto smo jos 2000.g. dobili digitalnu centralu.....i sve isprobano! :smash:
 
pa Lucent koliko znam i nema neke naj modeme :D
 
Gospoda iz Ravena kazu kako Quake 4 nece biti kao Doom 3,bit ce puno brzi,lijepsi,zanimljiviji.Imace oruzja i cudovista iz proslih dijelova.Ako dobro odrade umjetnu inteligenciju bit ce ok.
 
Boyce je napisao(la):
....Takodje sve mi se cini da ce kretanje da bude sporo i da ce skok da bude mali kao u Doom3. Daj boze da se varam :(

Varas se sigurno, jer ako bude tako to nece biti Quake ...
 
Nazad
Vrh Dno