Šta je novo?

Prvi Srpsko-Crnogorski "online" trkacki tim

Učlanjen(a)
16.06.2003
Poruke
189
Poena
619
Da da dobro ste chuli!Prije,mozda oko mesec dana,ja,i 2-3 onlajn druga smo napravili trkackhi klub pod imenom Pac-West.Nas tim se takmichi u K-Sport online Formula Privateers league,i u ETCC World championship online.Postoje veoma realne sanse da kad izadje F3000 mod,nastupimo i na tom onlajn takmicenju.
E,sad,razlog zbog koga sam poceo ovu temu,jeste taj da je ovo Srpsko-Crnogorski tim,a samo 1 vozac iz SCG,a to sam ja :eye:

Tako,da ako ima zainteresovanih da se prkljuche timu,molim Vas,odgovorite ovde,ili posaljite mail na [email protected]

Za vise informacija posetite timski sajt, www.pac-west.tk

Puno pozdrava :wave; [/url]
 
vozi se F1 challenge,uz dodatke,npr modovi,kao GTR 2002,F1 2003 season...
 
markko popovich je napisao(la):
vozi se F1 challenge,uz dodatke,npr modovi,kao GTR 2002,F1 2003 season...

:confused: Pa zar ne napisa gore ETCC ? Hvala Bogu da neko vozi i nesto ozbiljno ! :p

ETCC je inace trenutno najbolji F1C mod ( barem dok ne izadje, krajem meseca, DTM ), dosada verovatno i najuspesniji od svih napravljenih za ovaj EA serijal ( mozda i bolji od GTR-a ) - pa samim tim i jedna od najboljih simulacija voznji na kruznim stazama...
 
drapin je napisao(la):
...





ETCC je inace trenutno najbolji F1C mod ( barem dok ne izadje, krajem meseca, DTM ), dosada verovatno i najuspesniji od svih napravljenih za ovaj EA serijal ( mozda i bolji od GTR-a ) - pa samim tim i jedna od najboljih simulacija voznji na kruznim stazama...

Sacekaj da izadje mod koji ce predstavljati 1994 sezonu Formule 1,na zalost najtragicniju.... :S

"1994 season" mod ce sadrzati sve formule iz '94-te sezone(27 timova!!!),sve STAZEE!!!,i mod ce biti nedje oko 300mb!!I bice pusten za download tacno 20-og decembra!!!Zato,obavezno preporucujem da ga skinete sa net-a!
 
za ostale slichice vidite ovaj forum http://tdg.pzijcore.nl/index.php?s=07f32bd35e3036f84b768f287f7f87a4&act=ST&f=20&t=484&st=105
 
pa ako neko bude voljan da mi sreze te igre za koje nikada nisam cuo, a ni probao, ja cu rado podeliti svoj talenat sa tom srpskom ekipom :d

PS. Jel ima smisla pokretati te igre na tastaturi?
 
ima,ako imash talenta
 
I ja sam zainteresovan i ne planiram da vozim na tastaturi. Samo mi daj neke linkove da svucem te modove da malo treniram. Poslednji put kada sam trazio jedini mod za F1C je M3. Skinuo sam ga i jos ga nisam ni pogledao. Nemam vise motiv da se jurim sa botovima. Kakva veza je potrebna? Treba li original F1C ili moze i "original"?

@Baner: treba da budes super talentovan posto, pretpstavljam, u tim ligama nije dozvoljeno koriscenje bilo kakvih "AI" pomagala. Sad zamisli sta se dogadja kad autu od 300-700 KS pritisnes gas do kraja u 2. ili 3. stepenu.
 
Listing svih modova i svih staza, objavljenih i u pripremi, za F1C, F1 2002 i F1 2001, sa linkovima za informacije i download: http://www.teamspeedsims.com/F1/index.html

Za F1 2002 moze i ovde: http://f1hq.racesimcentral.com/site/page.php?pagina=nieuws.dat&titel=nieuws


Re. 1994 mod: Verujem da ce biti odlicno, ali sam mnogo vise ljubitelj sportskih automobila nego open-wheel formula.

Re. tastatura: kazu da moze i na tastaturi da se vozi, licno nisam nikad probao, ali je u svakom slucaju prava steta: npr. u ETCC-u je fizika toliko dobro uskladjena sa FF-om da je voznja na FF volanu neverovatan dozivljaj...osim toga nikad mi nije bilo jasno kako da bez FF volana osetim sliding ili trenutak kad gubim grip...
 
Evo da se prijavim i ja,mada nista novije nisam igrao od F1 2002 i GTR moda koji mi se extra svideo.Videcu da skinem ovih dana i ove nove modove za F1C(jel ga ima neko na zajam?)
 
drapin je napisao(la):
Re. tastatura: kazu da moze i na tastaturi da se vozi, licno nisam nikad probao, ali je u svakom slucaju prava steta: npr. u ETCC-u je fizika toliko dobro uskladjena sa FF-om da je voznja na FF volanu neverovatan dozivljaj...osim toga nikad mi nije bilo jasno kako da bez FF volana osetim sliding ili trenutak kad gubim grip...

Nepobitna činjenica, slažem se.

Ali koj volan preporučuješ a da može da se kupi kod nas ?
 
ljudi,ja vozim sa tastaturom i odlicno mi ide!

Evo slichice nasheg bolida sa kojim nastupamo u Formula Privateers league...
 
Imaš ti naših likova koji su i pre ko zna koliko godina držali (a i dan danas drže) svetske rekorde u F1GP2, i još nekim igrama.. Ja sam baš zato bio za ideju da se oformi neka domaća amaterska liga, iz koje bi onda najbolji mogli u svet..
 
da da u porpunosti se slazhem,ali znash nash narod,samo kanter i samo kanter........
 
Ljudi,dajte molim VAS!!!!Ajde da pokrenemo neku akciju,da napravimo domaci sampionat!Ajde sve lepo da se dogovorimo. :happy:
 
markko popovich je napisao(la):
ljudi,ja vozim sa tastaturom i odlicno mi ide!

Evo slichice nasheg bolida sa kojim nastupamo u Formula Privateers league...
Neću bre mercedesa da vozim :boom:
 
I ja sam za. Samo kakva je veza potrebna za igranje preko NET-a? I ko ce da podigne server?
@Jox. imam ja ETCC i njegov patch. Zajedno su oko 250 MB i imam M3ch. Sad cu malo da razgledam pa da skinem jos neki.
 
e ovako.....

*Za igranje bez problema potrebne su broadband veze,to znaci ISDN,Cable,itd.
*Za server bi se dogovorili medju sobom
*Ajde sve lepo da dogovorimo,da krene domaca liga
*Ako neko oce da osnuje novi tim,i da se takmici u K-Sport league,bice mi drago da vam pomognem
 
Ma$a ajde mi nareži sve dodatke za F1CC i F12002 koje imaš, ja sam iz BD ali često sam u PG. Ako možeš, naravno.
 
kako kad nemam rezac???Rado bih ti ucinio uslugu....
 
A flash od 256? Koliki si dodaci, bar za F1CC.
 
-ETCC je 180 mb
-1994 mod ce biti oko 200-250mb

Ima tu jops nekoliko modova......

Najzanimljivije je to sto se trenutno prave sledece F1 sezone:1994(izlazi 20-og Dec),95 vec postoji,96,97,98......Sto znaci da ce pravi ljubitelji F1,ako skinu ove modove imati kompletan paket od 8 F1 sezona(sa 4 sezone koje dolaze sa igrom).Naravno tu je i RH03 dodatak,koji predstavlja 2003 sezonu,a takodje Ralph Hummerich je najavio pravljenje 2004-te sezone!!!!!!To znaci,ko skine sve ove dodatke,imace totalno "QL" novu igru sa 10 F1 sezona!!!!!

Naravno treba napomenuti da se takodje prave 1978,1989,1990 sezona......
 
Znaci ja ,zasad, otpadam iz te price. Mada ako mi prodje ovaj 4. zahtev za ISDN rado cu se prikljuciti.

Nesto su se ostali ucutali?
 
soko je napisao(la):
@Baner: treba da budes super talentovan posto, pretpstavljam, u tim ligama nije dozvoljeno koriscenje bilo kakvih "AI" pomagala. Sad zamisli sta se dogadja kad autu od 300-700 KS pritisnes gas do kraja u 2. ili 3. stepenu.

Sta se desava, prevoz pocinje da ubrzava ? ;)

Pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno