Šta je novo?

Prototype

Ja se odavno nisam ovako zabavio uz neku igru (jos od princa 3)... bas je jednostavno zabavno... ti si svemocni mutant koji moze sve.

Samo skakanje po zgradama i lebdenje je dosta zabavno, misije nisu lose(nisu preterano teske "normal"), prica je na kraju ispala ****** ali sta sad, preterano mnogo krvi, grafika prevazidjena ali sasvim zadovoljavajuca, raznovrsnost moci koje igrac poseduje je odlicna...
Na pocetku nisam uopste prelazio misije vec sam skupljao one Landmarks-e i Hint-ove

Sve u svemu po meni igra sa ok idejom, dobrom realizacijom i svakako iznad proseka...
 
Da li neko zna zbog cega kod mene nema 1440*900 rezolucije?
Graficka iz potpisa.
 
Na GCW se mogu naci patchevi za zvuk i rezoliciju. Inace ja sam se zaglavio, ne mogu da izadjem iz tenka tj. ni na sta ne reaguje, moze samo da se gleda okolo. Bice uninstall do nekog patcha. Ne mogu da verujem da su nesto tako bagovito pustili u narod. Ovo je grdje od stalkera.
 
Heh, to se i meni desavalo, resenje je da pocnes da pucas na vojnike i ostale tenkove, da oni pripucaju na tebe i da ti tenk eksplodira, pa onda izletis napolje. Sta ces, mora tako.
 
problem je sto u tenku moras da vozis nekog doktora i ako roknu tenk- game over. drzanje E ne radi tj. radi sve dok ne parkiram u plavi krug koji destinacija na koju moram da dovezem doktora. kad parkiram u plavi krug ne mogu vise da pokrenem tenk, ni da pucam ni da izadjem - samo mogu da okrecem konzolu tj da usmeravam cev tenka.
 
E, kad stanes u plavi krug igra sama treba da predje dalje tj. ide neki klip, pa se nastavlja van tenka... Elem ako ti to ne radi automatski izgleda da si -kupio- losu verziju..hm? Steta, kasnije postaje zanimljivije
 
Da u pravu je marketman, ide neka animacija odmah. Nesto nije u redu sa tom verzijom koju imas. A da probas neki patch, ako ima?
 
Odlicna igra. Igram je par dana i nemam zamerke, stvarno. Solidna grafika, odlicna igrivost, odlicna zabava. Posebno mi se dopada prica, kako sve vise prelazis, sve vise saznajes.

Negde na 60-70% igre sam, i za sada samo pohvale.


Inace igram full verziju!
 
Ma dajte ljudi, igra je obicno visokobudžetno đubre!!!
Jedna od najlošijih igrica koju sam igrao. Mislim, trčiš gradom, izvršavaš neke bezveze misije od koji su pola bespotrebne u celoj priči, ali su tu samo da bi se odužila igra. Pri tom te ceo grad napada. Svi pucaju na tebe u istom momentu: helikopteri, tenkovi, vojska, zombiji hanteri.... Svi te rokaju najžešće što mogu ko da im je poslednja, a ti trba da naprimer sabotiraš (fino našteluješ) tamo neke senzore, i onda kad uspeš svi prestanu odjednom sa paljbom.....kao kulaža.....gde ode???

Najobičnije američko iživljavanje i predrkanština koja se svodi na masovno ubijanje i razaranje grada.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno