Šta je novo?

Project IGI 2

Vojkan

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
12.01.2002
Poruke
17,253
Poena
1,180
Pitanje za one koji su igrali: čemu služi oni parametri koje mi daje pre misije, tipa health, accuracy, times spotted itd, šta dobijam ako ih sve ispunim a šta gubim ako ih ne ispunim? Sad nisam ispunio jedan od njih, ali sam svejedno prešao u drugu misiju.
 
To su kao neki njihovi rezultati koje ti daju da ih oboriš :) . U principu, svaku misiju ćeš završiti sa boljim rezultatima od tih. Nije ni važno ako ne uspeš, to se ne odražava na prelaske misija. Nisam siguran, ali mislim da treba da budeš bolji od "njih" kako bi dobijao činove. Postoji i teorija da za dobijanje činova ne smeš ni jednom da učitaš poziciju tokom misije. Opet, činovi se beskorisni i tu su da malo uvesele atmosferu :) .

Do koje misije si stigao?
 
Hvala na objašnjenju.

Ma tek sam počeo da igram noćas, prešao onu prvu misiju, spustio se liftom pod zemlju i otišao da spavam :)

poz
 
Ne znam, meni se igra svidela kad sam je igrao pre godinu i kusur dana. Postoji jedan nivo za koji mogu reći da je najlepši u istoriji FPS-ova! Doduše, sad kada je izašao Far Cry to baš i ne važi. Ne znam koji je po redu, mislim da se zove Air Strike. Grafika, lokacija, priča - vrhunski. Kol'ko sam ga zgotivio :) igrao sam ga 15 puta...
 
Nazad
Vrh Dno