Šta je novo?

Project CW

illidan

Znamenit
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poruke
20,016
Poena
1,455
Moja oprema  
CPU & Cooler
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Matična ploča
asus proart b550
RAM
g.skill trident z neo 32gb
GPU
nvidia rtx 4070super founders edition
Storage
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Zvuk
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
PSU
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Kućište
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
Monitor
asus vg27aql1a
Miš & tastatura
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white, cream soda switches, gmk serika 2 keycaps
Pristup internetu
  1. Optički internet
Novi naslov WarGaminga



Moze da se prijavi za closed alpha test trenutno (postoji NDA o zabrani snimanja i sl) ali moze da se prica :)
 
Armored warfare, is that you?



Ne znam zasto kopiraju 9 godina staru ne-popularnu igru.

Mozda bude zabavna. Will see.
 
Nisam probao taj AW ali odigrah par partija CWa, dosta je dinamicnije od WoTa, podseca me malo na borbu tenkovima iz BFa, sve prsti, puca efekti ludilo :D Svaki tenk ima po neki abillity. Mozda ce ovo vise da se svidi nekoj novoj generaciji gejmera, ja penzos ostajem na WoTu :D
 
 
Ne izgleda ovo lose.
 
Dzaba sto izgleda dobro kada igra je totalni pogub. Tenkovi imaju sve i svasta, mogu da zovu avijaciju, mogu da koriste nocni vid, da bacaju dim, mitraljezi pucaju. Sve ok znam to mogu i tenkovi u realnosti ali za igru je malo previse stvari nabacano. Onda taj reset tenka, neko te ubije ti mozes posle ne znam koliko da se vratis u partiju.

I Armored Warfare je na neki nacin ovako poceo pa je neslavno zavrsio svoju karijeru.
 
Probao i jednostavno: haos.

Previse svega za moj ukus.
 
Ne kapiram koja je ideja wg-a sa ovom igrom. Odgledah ovaj jedan video, ne vidim ni jedan razlog zasto bih ovo igrao umesto wot-a.
 
Odgovor na War Thunder, koji razvaljuje....
 
Ako im je to odgovor onda bolje da nisu trosili vreme i pare na pravljenje ovoga.

Kontam da ce ovo biti nekome interesantno ali tesko da bilo koja igra slicne tematike moze sada world of tanks i war thunder da skine sa trona.

Da se ne lazemo meni je armored warfare bio interesantan i igrao sam ga bas dosta ali vremenom su izgubili kompas u kom pravcu idu, a i deo sa onim misijama koje radis na mapama sa vremenom i dolaskom tenkova na tu poziciju nije bilo interesantno.
 
Šta su tražili to su i dobili,neznam kakva je situacija sada sa Armored Warfare al kada su počinjali,lepo su krenuli,al u jenom momentu su skrenuli sa pravca,i otišli duboko u pay to win

Tako je bila Merkava jedan od premijuma kojemu isti tir nije mogao ništa,i bilo je par takih situacija,meni vrlo draga igra,al ko šta sam reko,P2W i serveri prazni

Ovo oće da bide nešto al nemre da bide,meni lično ne odgovara,Cold War era a tenkovi neki nafrfrljeni ko iz druge dimenzije

Samo napucavanje mi i nije baš nešto extra,otključavanje skilova/perkova nezanimljivo,mape neugledne,3/4 smera kojima moš nepadat/branit i to je to

Snajperist (botovi) ko u WoTu na izlazu iz baze i čekaju da snesu jaje.....
 
Pucaju na mladju ekipu. Nije ovo za nas. Sve mi izgleda goofy. Ovo je COD tenkovskih igara. Mozda da ociste 90% UI, mozda bi se moglo igrati, ali samo efekti eksplozija kao SCI FI naslov. Oni veliki health barovi koje vidis sa 2 kilometra kao da su dizajnirani za mobilnu igru. Ovo je prevazislo 2042.

Sumnjam da danasnje generacije prelaze sa Robloxa na tenkove. Ako ne bude ubre nesto zanimljivo kao full igra, mislim da ce failati. Samo je bizarno da je CW projekat bio kodno ime za WOT2.

Ovo je njima ciljana publika:

 
Nazad
Vrh Dno