Šta je novo?

Problemi sa pokretanjem sledecih igrica:

mesec

Čuven
Učlanjen(a)
14.01.2002
Poruke
102
Poena
619
Dakle posle duuugo vremena konacno sam obnovio zalihu igrica, ali baksuz kakav sam, dve od njih ne mogu da pokrenem. Naime Port Royal instaliram i dodjem do glavnog ekrana, ali kada kliknem na Tutorial ili New game, izbaci mi neku poruku na nemackom i vrati me u windows.

Druga je Civilizacija 3, igra koju vec jako dugo pokusavam da nabavim... instaliram je, prekopiram crack, i nista se ne desava! Bez cracka mi izbacuje poruku da ubacim cd...

Jel ima neko neki savet da mi pruzi u vezi ovoga, eventualno da mi posalje ispravan crack za CIV3 na mail... ili ad mi da link sa koga mogu da ga skinem... Da li da jurim pirata koji mi je prodao diskove, posebno sto se tice Port Royal-a, ili ima neki lek svemu ovome.

Pozdrav!
Aleksandar
[email protected]
 
mesec je napisao(la):
Dakle posle duuugo vremena konacno sam obnovio zalihu igrica, ali baksuz kakav sam, dve od njih ne mogu da pokrenem. Naime Port Royal instaliram i dodjem do glavnog ekrana, ali kada kliknem na Tutorial ili New game, izbaci mi neku poruku na nemackom i vrati me u windows.

Druga je Civilizacija 3, igra koju vec jako dugo pokusavam da nabavim... instaliram je, prekopiram crack, i nista se ne desava! Bez cracka mi izbacuje poruku da ubacim cd...

Jel ima neko neki savet da mi pruzi u vezi ovoga, eventualno da mi posalje ispravan crack za CIV3 na mail... ili ad mi da link sa koga mogu da ga skinem... Da li da jurim pirata koji mi je prodao diskove, posebno sto se tice Port Royal-a, ili ima neki lek svemu ovome.

Pozdrav!
Aleksandar
[email protected]

Probaj da te igrice instaliras na nekoj drugoj masini, ili probaj da promenis operativni sistem. Kod tih crackova je problem sto su oni cesto testirani na win98 masinama, dok za druge operativne sisteme... Ako prođe - prođe. Sto je jos gore, desava se i da zavisi i od hardwera. Imao sam slucaj da sam podigao OS na jednoj masini i odmah instalirao igricu, cracknuo i sve je ok, dignem drugu masinu, instaliram igricu i crack ne funkcionise :boom: Prilicno frustrirajuce. A ko zna, mozda i natalna karta procesora ima neku ulogu u svemu tome ;P
 
Lepo ti je Maric naveo sta moze da se desi. Doduse ti nisi naveo koji OS koristis niti koja ti je graficka. Ali generalno postoji problem i sa drajverima za graficku, pa sa jednom verzijom igra radi, sa drugom nece (licna iskustva sa raznim verzijama Detonatora)

Generalno, postoji i dosta losijh crackova, poslacu ti nesto na p.m., a ti overi link....
 
Problem je resen, bio je u pitanju monitor... rezolucija je zezala...

Hvala obojici na savetima!
 
Nazad
Vrh Dno