Šta je novo?

Problemi sa laptopovima i kako ste ih resili (kvarovi, garancije i slicno)?

Kanda sam se prelepo usrećio. 15-DW3043NM je model.
Kanda sam se prelepo usrećio. 15-DW3043NM je model, a što se tiče kvaliteta i cene, pa ne bih se složio. Kroz moje ruke je prošlo dosta Acera, evo imam jednog devetogodišnjaka iz najniže klase na kome je otkucano hiljade stranica, tastatura još uvek radi kao da je juče ugrađena. A rekli mi da su HP tastature smeće, nisam poslušao.
 
Imam oko 10-15 tackica kao dlake jedva vidljivo golim okom verovatno su mrtvi piskeli na 14 inca ekranu na dodir? Jel to ne moze nikad da se skine , navodno kazu da masiram ali tako ce izgleda jos vise biti?
 
Da li neko ima ideju šta je "i/o pločica" (tako kažu u servisu) na laptipu? :)


Ako je neki HP iz nižeg ranga (HP-brojevi, HP 2xx, itd), njihova plastika je kriminal. To i novo kad otvaraš moraš da paziš jer će neka žabica da pukne. Jednostavno taj kvalitet za tu cenu. Ako je neki od high end HP-ova (Probook, Elite, itd) ne bi smelo da se desi tako nešto ni u kom slučaju.

Ja sam imao HP Omen iz 2019 godine i imao je odličnu tastaturu....delovala je kvalitetno kao da može da radi još 50 godina
 
Poslednja izmena:
"i/o pločica" bi trebalo da je plocica gde su usb konektori, ponekad bude i hdmi konektor ili konektor za slusalice, obicno je flet kablom povezana sa maticnom plocom.
 
"i/o pločica" bi trebalo da je plocica gde su usb konektori, ponekad bude i hdmi konektor ili konektor za slusalice, obicno je flet kablom povezana sa maticnom plocom.

Ja sam nov Asus TUF 17 laptop reklamirao zbog paljenja,tj ja pretpostavljam da ima problem sa power tasterom....kada se pritisne taster power sistem počne da se diže (led zasvetli) i odjednom stane....i onda tako posle 2,3 ili nekad 5 pritiska na power laptop se upali normalno.....a nekad se upali i iz prvog pokušaja,mada retko.......kada se upali,radi sasvim normalno,nisam primetio nikakve nedostatke a testirao sam ga i opterećivao raznim novijim igrama i stres programima

Odneo u kim tec i na njihovom sajtu stoji "neispravnost I/O pločice ista poručena,čeka se narudžba"......e sad,ne znam kakve veze ima I/O pločica i power taster,ali valjda će ga popraviti......inače u pitanju je jača mašina,plaćena 260 hiljadarki krajem prošle godine
 
Ja sam nov Asus TUF 17 laptop reklamirao zbog paljenja,tj ja pretpostavljam da ima problem sa power tasterom....kada se pritisne taster power sistem počne da se diže (led zasvetli) i odjednom stane....i onda tako posle 2,3 ili nekad 5 pritiska na power laptop se upali normalno.....a nekad se upali i iz prvog pokušaja,mada retko.......kada se upali,radi sasvim normalno,nisam primetio nikakve nedostatke a testirao sam ga i opterećivao raznim novijim igrama i stres programima

Odneo u kim tec i na njihovom sajtu stoji "neispravnost I/O pločice ista poručena,čeka se narudžba"......e sad,ne znam kakve veze ima I/O pločica i power taster,ali valjda će ga popraviti......inače u pitanju je jača mašina,plaćena 260 hiljadarki krajem prošle godine
ta pločica može biti i pločica na kojoj je dugme za paljenje. Vjerovatno tvornički loši kontakti ili bus
 
Koja su vaša iskustva sa ovlašćenim servisima za laptopove,koliko ste čekali na popravku kada im predate laptop koji je u garanciji?.......nije valjda da sve drže po skoro mesec dana?
 
Koja su vaša iskustva sa ovlašćenim servisima za laptopove,koliko ste čekali na popravku kada im predate laptop koji je u garanciji?.......nije valjda da sve drže po skoro mesec dana?
С обзиром да је мени лаптоп цркао после месец дана, брзо је ишло. У питању је Ц Т Шоп.
Нису слали ни ону одбијеницу про форме, већ је све било решено за десетак дана.
 
Nazad
Vrh Dno