Šta je novo?

Problemcic sa Splinter Cell Chaos Theory

cof

Čuven
Učlanjen(a)
02.05.2003
Poruke
296
Poena
645
Moja oprema  
CPU & Cooler
3700x Wraith Prism
Matična ploča
MSI B550-A PRO
RAM
16GB DDR4 G.Skill Trident Z
GPU
ASUS 4060 TI
Storage
NVMe Adata 1TB XPG SPECTRIX S40G
PSU
FRACTAL DESIGN ION + 2 Platinum 860W
Kućište
Corsair iCUE 220T RGB
Znaci texture neba pucaju, imate primer dole u attachment-u, a ovo me nervira zato sto mi je pre formata celog sistema sve radilo ok, da bi sada sa sveze instaliranim sistemom brljavio. Probao sam sa 91.47, i 91.31 i ista stvar. Znaci samo u odredjenom trenutku nestane nebo pojavi se gomila tih pixela na ivicama i ondakad nastavim da pomeram misa sve bude ok...
podesavanja iz igre ne menjaju stvar...
jel se desilo nekome nesto slicno i zna li se resenje
pozz
 

Prilozi

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    50.4 KB · Pregleda: 64
jesi stavio poslednji pech?
 
da stavio sam 1.0.5,poslednji directx (oktobar)...
 
Desavalo se meni sa narodnom verzijom(potpuno isto kao i kod tebe),sa originalom nije.
Nisam bio uspesan u resavanju tog problema.
 
izgleda je do drajvera...
nabacio sam 81.95 i sad nema tih problema...
mada nije mi jasno kako nisam uspeo nigde na netu da nadjem da neko ima slican problem...
nekada je bilo ... ma ati ima problema sa drajverima, za svaku igricu moras da nabacis neki drugi :d ... a sad je malo drugacije....
 
izvinjavam se sto temu 5 godina zakopanu u bunaru vadim medj' zive...

da li je moguce da ne postoji nacin da se forcuje AA + HDR na ATI kartama? znaci sanse teoretske nema ni ati tray tools ni radeon pro da mogu da upali 4x AA preko HDR-a. necu valjda u 2011 godini igrati bez AA...a zato sam je i preskocio tada kad je bil aktuelna, jer nisam mogao u fullu da igram na 60fps. imam zadnju verziju igre, zadnje drajvere sve zadnje, i XP SP3
 
Nazad
Vrh Dno