Šta je novo?

Problem u Counter Strike : Source

ZMaster

Slavan
Učlanjen(a)
24.03.2009
Poruke
11
Poena
304
E ovako, igram Counter Strike Source online, vec duze vreme, i redovno imam problem sa lagovanjem
iako mi je ping normalan (oko 10-15). Sve sto odredjeni server zahteva sam podesavao (cl_updaterate, cl_cmdrate,
rate), tokom igre mi nelaguje stalno, nego povremeno na nekih 40-50 sec slika se zakoci tako stoji 1 sec i dalje ide normalno.Imam internet SBB 1024/128 umrezena su 3 kompljutera preko Wi-Fi (ukljucujuci i moj) i nijedan kompljuter nekorisit internet dok se ja igram :D
Konfiguracija racunara je 2 Gb DDR2 RAM-a, Ati radeon HD4650, DC procesor E5200 @ 2,52 Ghz i Dlink WiFi kartica, igram na rezoluciji 1680x1050.
Mislim da nije problem do konfiguracije, nego do WiFi samo neznam kako da resim problem. Pls help
P.S. evo kako izgleda graficki prikaz mog problema :D
 

Prilozi

  • ping.jpg
    ping.jpg
    19.5 KB · Pregleda: 72
Da li gubis pakete? Probaj da pingujes omiljeni server recimo da vidis kako stoje stvari. Ako gubi pakete...
 
Citove nekorisitm, ako mi neverujes dodji da igras samnom videces.

Da li gubis pakete? Probaj da pingujes omiljeni server recimo da vidis kako stoje stvari. Ako gubi pakete...
Kako mislis da ga pingujem??:trust::D
 
Poslednja izmena:
Što se kod nas ovoliko slabo igra CS: source, ja probao, igrao sa strancima pa me smorilo i vratio se na 1.6 ?!
 
lol patak proganjaš decu svud redom bre :D
kako slabo bre hektore, evo dođi na 80.74.160.101:27015, naći ćeš jednog interesantnog zemljaka... :D
 
a bre vojkane decko prodaje cit na bureku :D

Vojkane daj bre malo sredi Metrohive, ono postaje kao obdaniste. Uvedi mape da se menjaju nekim redosledom, a ne da se biraju. Podigni cl_cmdrate i cl_updaterate na 100. Mnogo ima lagera, a ne verujem da igraju sa vezom 56k
 
Znam vrlo dobro ko si ti, a ono je bila zaj**ancija, cisto da vidim reakciju ljudi kod nas i u inostranstvu kada postavis ovako nesto. Cit niti sam imao niti cu ga ikad imati, a ako si vec igrao samnom, valjda si video da nemam cit, ako ne proveri me sledeci put slobodno, cist sam ko suza! Citer nisam, niti sam bio, niti cu biti!
A sada da li neko moze da mi pomogne oko mog problema sa pingom??
 
Poslednja izmena:
ej to je do servera zato sto baguje ....to sto kucas malo pomaze inace to je do servera ako samo tebi laguje uzmi ADSL
 
nije do servera takvo mi je stanje na svim serverima!
isprobao sam nesto drugo, povezao sam drugi kompljuter (slicna je konfiguracija kao kod prvog) zicno na internet, do sada je bio preko wifi imao sam isti problem, sada kada je zicno povezan, radi normalno. :S
Reinstalirao sam driver za wifi karticu nekoliko puta, nije upalilo, da li neko zna sta bih mogao da uradim sa wifi da proradi??
 
Nazad
Vrh Dno