Šta je novo?

Problem sa Tomtom mapom na qtek-u 9090

EMRAX

Slavan
Učlanjen(a)
30.01.2006
Poruke
418
Poena
319
Dakle ovako na uredjaju je WM 2005 instaliran tomtom 6 "narodna " verzija:D .E sada je problem pri ucitavanju mape za istocnu evropu..Probao sam 3 verzije mapa i kada zelim da ucitam,odnosno promenim mapu sa Guam na eastern europe ,jednostavno nemam izbor mape,odnosno tomtom ne vidi mapu na kartici?? Jos jedna zanimljiva stvar,kada kopiram bilo koju drugu mapu na karticu ,Italy,Western Europe,Central Europe sve mape rade!! ,)

Mapa koju zelim da koristim je eastern europe. Ovu mapu koristim na SE p990 i ona radi bez problema kao i sve ostale!?

Znaci jedino mi ne radi eastern europe na qtek-u,pomoc! ,)
 
Poslednja izmena:
Čuo sam priču da je ta EE 6.08 mapa beta i zvanične verzije softvera je ne prihvataju, nego treba takođe nezvanični beta softver. Koja je verzija tog instaliranog na PPC?
 
Ubacio sam 6.00 pa onda 6.02 i isto se ponasa.Na SE P990 koristim takodje verziju 6.02 i mapa radi bez problema
 
Meni radi bez problema na Symbianu (TomTom 6.010 beše), a za PPC pominju neku verziju 6.200.7130. Nemam trenutno PPC pa ne mogu da proverim. Ono što sigurno radi na PPC je neka starija 5.xx koja se patchuje sa nekoliko .cabova dok se dovede u upotrebljivo stanje. Dakle, najverovatnije je do verzije softvera...
 
Moguce da je do softvera ,ali mi nije jasno kako bas ta mapa ne radi a sve ostale rade
 
Eastern Europe mapa je ver 6.08, i pravljena je za TT Navigator ver 5.
Generalno (uz more izuzetaka):
TT Navigator ver 5 otvara mape verzije niže od 6.50
TT Navigator Ver 6. otvara (samo) mape verzije 6.50 i naviše.
Važni izuzeci:
- Postoji i serija mapa (mislim, oznake 6.50 build1223, ili 1219 - nisam siguran) koje je mogao da otvori i TT6.
- Postoji verzija 6.200(7130) koja otvara sve verzije mapa, bez ikakve aktivacije, i drugih kreativnih zahvata. Provereno otvara i mapu Eastern Europe ver 6.08.

Dakle:
Ili stavi neku od TT5 verzija, ili, toplo savetujem, TT Navigator 6.200(7130).
Ovim poslednjim ćeš otvoriti bilo koju mapu - jedino nisam probao mape ver 6.75 koje su tek nedavno izašle.
Sve probano na WM05, mnooogo puta :)

Edit:
Već smo ovo pominjali, evo našao sam: link
 
Poslednja izmena:
Mislim da je kibicer u pravu. Probaj TT 5 i videces da ce ti raditi.
 
Hvala,problem je resen instalirao sam TT Navigator 6.200(7130) i Eatern Europe map 6.08 sada sve sljaka!!! Thanks :)
 
Nazad
Vrh Dno