Šta je novo?

Problem sa pokretanjem igrice

crystal

Slavan
Učlanjen(a)
06.11.2007
Poruke
38
Poena
309
Imam igricu Euro truck simulator, i uz nju fajl za krekovanje.
Kada pokrenem Crack fajl dobijem informaciju: This application has failed to start because p3core.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.
Probao sam sa reinstalacijom, medjutim uvek dobijam isto upozorenje.
Sa neta sam skinuo taj p3core.dll fajl, ali ne znam gde da ga kopiram kako bih pokrenuo krekovanje i startovao igricu.

Ima li neko predlog?

Pozdrav :)
 
imam ja jedan predlog ... da prochitach FAQ i pravila foruma da se ne bi posle pitao zashto su te banovali ti strashni i grozni administratori i moderatori (inache native bica iz pakla),a nishta nisi uradio - samo si javno i otvoreno prichao o pirateriji ...
 
Ma nisu admini i modovi bica i za pakla i oni su bar jednom krekovali nesto u zivotu, ali ne moze se na ovom forumu.

crystal, zabranjeno je sve u vezi piraterije na ovom forumu, tvoj odgovor moraces da trazis negde drugde.
 
@Novice, ne znam da li si stigao da se obavestis, ali piraterija je opsteprisutna pojava koja se bastini maltene u svakom racunaru, verovatno i u tvom. Nisam siguran da li bi bilo isplativo da 10 .mp3 fajlova kupujes po ceni od 200 dinara kad 600 puta vise od toga mozes da downloadujes sa neta.
Da li je to u redu?
Ne, nije...
Ako je neko protiv piraterije, onda sam to ja, jer se bavim muzickom produkcijom, i znam koliko se novaca gubi na taj nacin.
Da li sam prekrsio pravilnik foruma?
Prepusti moderatoru da to odluci, a koliko vidim ti nisi u posedu tog statusa, vec samo pokusavas da budes osrednje ironican :/
Isto tako, nisam nigde postavio link iliti bilo sta sto bi sugerisalo drugim clanovima foruma da se na bilo koji nacin ukljuce u nelegalne aktivnosti, upravo iz razloga sto znam da je piraterija na ovom forumu zabranjena, vec sam trazio pomoc u vidu smernice gde da kopiram odredjeni fajl.

Dakle, otvorena rasprava o pirateriji - da, zasto da ne. Svako ima pravo da prica o cemu god zeli, a lepota ovog foruma je sto cu kada imam bilo kakvu dilemu vezanu za ponasanje mog racunara i komponenti umesto decije ironije dobiti strucan odgovor.
Postavljanje linkova za download piratskih izdanja - ne!

Nadam se da sam sad bio jasniji. Pozdrav :)
 
Dorry I was being sarcastic about monsters from hell known also as admins & mods - so don't worry - be happy :d

cristal - ko ti bre drma kavez ???? opusti se malo i ukljuchi koju vijugicu ... niko tebi ne osporava bilo kakve radnje vezane za instalaciju software-a kod kuce ili na drugim mestima,ali vecina chlanova ovde ima dovoljno mozga (pa i smisla za humor) da pitanje koje si postavio obrazloze malo bezbolnije po forum,ako se sluchajno neki office-i kod nas ponovo razmashu po netu (ko je pomenuo SBB?).Ali shta da ti pricham kad chak nisi nashao za shodno ni da upotrebish search i uvidish da vec postoji tema o dotichnoj igri (chak na drugoj strani - jeste daleko,priznajem) gde si mogao fino i lepo da pitash sve shto te interesuje ... ajd pozdrav i tebi :)
 
Vrh Dno